הדפסה

טיולים למשפחות - ספרדי כפול - טיולי משפחות

ספרדי כפול - טיולי משפחות

קוד טיול: BM

טיול לספרד למשפחות - מדריד, טולדו, ולנסיה, ברצלונה, קוסטה ברווה – 8 ימים 

מדריד, סגוביה, פארק האחים וורנר, טולדו, ולנסיה, פארק טרה מיטיקה, פארק פורט אבנטורה, ברצלונה, קוסטה ברווה

 

מסלול

לרשימת בתי המלון שלכם או דומים...
לחץ כאן
 
 
יום 1.
תל אביב – מדריד, סיור ערב
ניפגש בנמל התעופה ע"ש בן גוריון ונמריא בטיסת בוקר למדריד, בירת ספרד ומחוז קשטיליה. עם הנחיתה נפגוש באוטובוס ונתחיל בסיורנו המודרך. נתרשם מהשדרות הרחבות – הקסטליינה, אלקאלה ופסאו דל פראדו. נראה את כיכר סיבלס היפה ואת הארמון המלכותי, המשמש כיום לטקסים ולקבלות פנים רשמיות. נבקר בפלאסה אספניה, בה נראה את פסלו של מיגל דה סרוונטס - הסופר שהביא לעולם את סיפורו של "דון קישוט", לוחם טחנות הרוח הספרדי המפורסם ועוזרו הנאמן סנצ'ו פנצ'ו. נראה את אצטדיון הכדורגל של ריאל מדריד, "סנטיאגו ברנבאו" ואת זירת מלחמת השוורים, לאס ונטאס. בתום הביקורים העברה למלון. 
בערב – נצא לסיור בעיר התוססת.
 
יום 2.
סגוביה, פארק האחים וורנר
לאחר ארוחת הבוקר ניסע לסגוביה, שהוכרזה כאתר מורשת של אונסק"ו והייתה אחד המרכזים היהודיים החשובים עד לגירוש יהודי ספרד. נראה את האקוודוקט (אמת המים) המרשים, אחת מאמות המים הרומיות השמורות. נטייל בסמטאות העיר, בפלאסה מיור ונתרשם מהקתדראלה מהמאה ה-16, שזכתה לכינוי "גבירת הקתדראלות של ספרד". בתום הסיור ניסע לבילוי בפארק האחים וורנר, המחולק לחמישה אזורים - עולם גיבורי העל, כפר המצוירים, הטריטוריה הישנה, שדרות הוליווד ואולפני האחים וורנר. בפארק רכבות הרים ובהם ה"סופרמן", מסע במים סוערים אל תוך עולם הסרטים המצוירים, מופע פנטומימה עם אקשן ופעלולים, בומרנג ועוד. גם לילדים הקטנים יותר מגוון פעילויות - אבובים, שדרות הוליווד ועוד. חזרה למלון.
 
יום 3.
טולדו, ולנסיה - "עיר המדע והאמנויות" 
נצא לטולדו - "ירושלים אשר בספרד", כך קראו לה ביהדות. בעיר זו, בירת ספרד בעבר, ידעה הקהילה היהודית בשלהי המאה ה-11 שגשוג כלכלי, רוחני ותרבותי. נטייל בסמטאות הצרות, נראה את הקתדראלה המפוארת, נבקר ברובע היהודי ובבית הכנסת "אל טרנזיטו" - המשמש כיום כמוזיאון יהודי ונערוך תצפית פנוראמית על העיר ועל הגשרים הנטויים על נהר הטאחו. נמשיך דרומה בדרך שהיוותה השראה לחלקים מספרו של סרוונטס, דון קישוט. נראה את טחנות הרוח ליד העיירה קונסואגרה ודרך פוארטה לאפיס, עיירה הנראית גם היום כפי שנראתה בימיו של דון קישוט נגיע לולנסיה - "עיר המדע והאמנויות". עם ההגעה נערוך סיור בעיר נראה את המתחם המודרני והמרהיב שעיצב האדריכל סנטיאגו קלטרווה, שאף תכנן  את גשר המיתרים בירושלים ונבקר במוזיאון המדע המרתק. בתום הביקורים העברה למלון באזור.
 
יום 4.
פארק טרה מיטיקה
לפנינו יום בילוי מהנה בפארק "טרה מיטיקה" - הגרסה הספרדית ליורודיסני, הבנוי ממונומנטים בהשראת העולם העתיק - מקדש לוקסור, רומא העתיקה, איבריה ויוון העתיקה. בתוך כל אלה נצטלם עם גורי אריות, נשוט באגם ונשתעשע במתקנים שונים כמו רכבת שדים באולם חשוך, רכבות הרים, סירות על מסלולי מים, מופעים בקולוסאום ועוד. חזרה למלון.
 
יום 5.
פארק פורט אבנטורה, ברצלונה
ניסע לבילוי בפארק "פורט אבנטורה". נבקר ב"מדינות" האטרקציה סין, מקסיקו, פולינזיה האקזוטית והמערב הפרוע. נדהר ברכבות הרים, נגלוש במפלי מים, נערוך שייט "אודיסיאה בים" ונצפה במופעים קצרים. בתום הבילוי ניסע לברצלונה, בירת קטלוניה. לינה באזור.
 
 
יום 6.
ברצלונה, סיור ערב
נצא לסיור בוקר מודרך בברצלונה. נחלוף על פני השדרה האלגנטית של העיר - פסאו דה גרסיה ונראה מספר מבנים מפורסמים מתקופת המודרניסטה: קאזה מילה וקאזה באטיו. נמשיך לעבר שתיים מיצירות המופת של אנטוניו גאודי, אחד מגדולי האדריכלים במאה
ה-19. נראה את  כנסיית המשפחה הקדושה - לה סגרדה פמיליה, אשר בנייתה נמשכת גם כיום ונבקר בפארק גואל, פארק  מלא חן מהמקוריים שנוצרו אי פעם. הלאה לפלאסה קטלוניה - ליבה של ברצלונה, לשדרות הרמבלאס התוססות ולביקור בשוק הססגוני "לה בוקריה".

בערב – נצא לסיור מהנה בבירת קטלוניה.
 
יום 7 .
קוסטה ברווה
יום טיול מלא ומקיף לקוסטה ברווה ועיירות הנופש המפורסמות. נתחיל בביקור בטוסה דה מאר ונהנה מטיולים ושוטטות בסמטאות הציוריות ותצפית על החופים הסלעיים. הלאה ליורט דה מאר, שם נהנה מהמדרחוב התוסס על חנויותיו הרבות והמגוונות. לסיומו של יום נפלא זה נחזור למלון.
 
יום 8.
ברצלונה – תל אביב .
הבוקר נבקר בקאמפ נואו - אצטדיון הכדורגל של קבוצת בארסה, כולל בחדרי ההלבשה, במוזיאון הקבוצה ובאצטדיון המדהים. בהמשך נשלים את הביקורים בעיר היפה. נבקר בפלאסה אספניה, שנבנתה לרגל התערוכה העולמית שהתקיימה ב-1929. נראה את 2 המגדלים הונציאניים ופארק חואן מירו, נמשיך לתצפית ממונטז'ואיק (הר היהודים) ונראה את האצטדיון האולימפי. נמשיך לפסאו דה גרסיה עד לאזור הנמל ופלאסה קולון ונראה את פסלו של כריסטופר קולומבוס.
בערב - ניסע לנמל התעופה של ברצלונה לטיסה חזרה ארצה.
 
הנוסעים יוזמנו למפגש היכרות עם מלווה הקבוצה כשבוע לפני מועד היציאה. פרטים מלאים יעודכנו בסמוך למועד המפגש.

לתשומת לב:
- מסלול עדכני יתקבל בעת הרישום.
- בתקופת תערוכות, ירידים, אירועים מיוחדים וכנסים בערים השונות, תיתכן לינה מחוץ לעיר
   ו/או בעיר סמוכה, תוך שמירה על ביצוע מלא של תכנית הטיול הכלולה במחיר.
- בהתאם ללוח זמני הטיסות, ימי ושעות הפתיחה והסגירה של האתרים במהלך המסלול,
  ייתכנו שינויים (גם לאחר יציאת הקבוצה מהארץ) בסדר הביקורים וייתכנו גם ויתורים על
  חלק מאתרי הביקורים, כל זאת תוך מתן ביקורים חלופיים.
- מומלץ לעיין בעמודי התנאים והמידע הכללי המפורסמים בסוף החוברת.

 

בתי המלון הבאים או דומים להם יעמדו לרשות המטיילים.

עיר
מס' לילות
מלון
ברצלונה
3
(*SAN CUGAT (4
https://goo.gl/43yXYH
ולנסיה
2
מדריד
2
SERCOTEL MADRID
https://goo.gl/pnr15H
 

* רשימה זו אינה מהווה התחייבות למלון מסוים. 
* רשימת בתי מלון תימסר לנוסעים לפני יציאת כל טיול.

מידע כללי

* טיסות אל על ת"א-מדריד, ברצלונה-ת"א.
* בתי מלון - אכסון בחדרים זוגיים בבתי מלון דרגה ראשונה ו/או דרגת תיירות טובה.
* כלכלה - ארוחות בוקר מזנון חופשי.
* סיורים, ביקורים ודמי כניסה לאתרים – בהתאם לתכנית הטיול המפורטת.
* מדריך ישראלי מצוות המדריכים הבכיר והמנוסה במדריכי רימון.
* מדריכים מקומיים דוברי אנגלית בהתאם לנדרש.
* טיפים לנותני השירותים השונים (למעט סבלות).
* תחבורה - אוטובוס תיירים נוח וממוזג אוויר.
* מפגש קבוצה לפני הנסיעה.

מה עושה את ההבדל

  • 2 סיורי ערב
  • סגוביה - תצפית על מוביל המים
  • פארק האחים וורנר
  • טולדו - סיור כולל בית הכנסת
  • ולנסיה – מוזיאון המדע
  • פארק טרה מיטיקה
  • פארק פורט אבנטורה
  • ברצלונה - פארק גואל
  • קוסטה ברווה – עיירות הנופש טוסה דה מאר, יורט דה מאר
  • אצטדיון קאמפ נואו