הדפסה

טיולים מאורגנים לארה"ב - קיץ אינדיאני

קיץ אינדיאני

קוד טיול: UB
קנדה, ארצות הברית – 16 יום
טורונטו, 1000 האיים, מונטריאול, קוויבק סיטי, מפלי מונטמורנסי,
בר הרבור, הפארק הלאומי אקאדיה, בוסטון,  קייפ אן, ההרים הלבנים,
הר וושינגטון,  פרנקוניה נוץ', קניון פלאם, נתיב הקאנקאמאגוס, סטואו, ברלינגטון, בנינגטון, ניופורט, ניו יורק
עד 36 מטיילים בקבוצה...
מערכת שמע אישית לכל מטייל...
בהדרכת הבכירים והמנוסים במדריכי רימון...

מסלול

דרושה אשרת כניסה לארה"ב
 
יום 1. - תל אביב - טורונטו
ניפגש בנמל התעופה ע"ש בן גוריון ונמריא בטיסת אל על הישירה לטורונטו. נחיתה בשעות הבוקר ויציאה לסיור בעיר השוכנת על גדות אגם אונטריו ומהווה פסיפס של תרבויות וקבוצות אתניות שונות. נראה את בית העירייה החדש בעל המבנה המיוחד, את בניין הפרלמנט של חבל אונטריו המרשים ביופיו, נצפה אל מגדל סי.אן הנודע – המגדל הקנדי הלאומי, סמלה הלא-רשמי של העיר ומתנשא לגובה של כ-550 מ'. נגיע גם למרכז איטון, קניון גדול השוכן במבנה זכוכית ובו מבחר של עשרות חנויות ומסעדות. בתום הסיור נגיע למלון.
 
יום 2. - 1000 האיים, מונטריאול
ניסע לאורך נהר הס. לורנס אל שמורת "1000 האיים" ונערוך שייט באזור, בו נוכל לצפות במאות האיים הפזורים באפיק הנהר. בהמשך פנינו מועדות למונטריאול, העיר השנייה בגודלה בקנדה והעיר ה"צרפתית" השנייה בגודלה אחרי פריס.
 
יום 3. - מונטריאול, קוויבק סיטי
סיור בוקר מודרך במונטריאול במהלכו נבקר ברובע העתיק, נראה את כנסיית נוטרדאם והאצטדיון האולימפי, נערוך תצפית ממאונט רויאל על העיר והנמל ולא נחמיץ את חוויית הביקור בעיר התת קרקעית.
אחה"צ – ניסע לקוויבק סיטי, אשר העיר העתיקה בה הוכרזה כאתר מורשת ע"י או"נסקו.
 
יום 4. - קוויבק סיטי, מפלי מונטמורנסי
סיור בוקר בקוויבק סיטי שיכלול את חלקה העליון והתחתון של העיר העתיקה המוקפת חומה. נראה את בית הפרלמנט, הכיכר המלכותית ובית העירייה. בתום הסיור נבקר במפלי מונטמורנסי ונעלה ברכבל לתצפית על המפלים מעל גשר תלוי ציורי. חזרה למלון.
 
יום 5. - בר הרבור (מיין)
הבוקר פנינו מועדות דרום-מזרחה. ניכנס לארה"ב בדרכנו לאחת ממדינות ניו אינגלנד, מיין עד הגיענו לבר הרבור, המהווה נקודת יציאה לטיולים באזור. לאחר התארגנות, נטייל רגלית בעיירה השלווה והרומנטית ובין הגלריות והחנויות המיוחדות בהן מוכרים בין היתר עבודות אמנות ועתיקות.
 
יום 6. - הפארק הלאומי אקאדיה, בוסטון
נקדיש את הבוקר לפארק הלאומי אקאדיה. כבר בדרך מבר הרבור נהנה ממראה השלכת המדהימה, הצובעת את העצים בגווני אדום, צהוב, כתום וחום. בשטח הפארק עצמו נתרשם מנופי ההרים, היערות העצומים, החופים הפראיים, הצוקים והאגמים בהם משתקפים העצים. אנו ניסע בכביש הפנימי הטבעתי של הפארק ונקווה שיזדמנו בדרכנו בעלי חיים שהפארק הוא ביתם, ובהם איילים, סנאים ושועלים.
אחה"צ – ניסע דרומה לבוסטון, בירת מסצ'וסטס ועיר אצולה אמריקאית, לה מקום של כבוד בזיכרון הלאומי האמריקאי. כאן התרחש האירוע ההיסטורי ב-1773, בו אזרחים אמריקאים
השליכו מטען תה בריטי לים, אירוע שזכה לכינוי "מסיבת התה של בוסטון". זוהי כמובן גם עירו של ג'ון קנדי ומוסדות כאוניברסיטת הרווארד מוסיפים לעיר נופך תרבותי.
 
יום 7. - בוסטון, קיימברידג'
נצא לסיור מודרך מקיף בבוסטון. נבקר בדאון טאון בוסטון, בו נמצאים בין היתר בניין העירייה, בית מושל מסצ'וסטס ובצמוד אזור הביקון היל, העתיק ביותר בבוסטון ואחד האזורים היפים בעיר, בו  מבנים היסטוריים ושכונות מגורים יוקרתיות. בצמוד לדאון טאון, מצוי אזור הביקון היל, העתיק ביותר בבוסטון. זהו אחד האזורים היפים בעיר כולה, בו  מצפים לכם שלל מבנים היסטוריים ושכונות מגורים יוקרתיות. נגיע גם לבוסטון קומון, ליבה של העיר בו הגן הציבורי הגדול ביותר במסצ'וסטס, שהוקם ב-1634  ומאז משמש למטרות שונות ומגוונות - מחנה הצבא הבריטי בזמן המהפכה באמצע המאה ה-18 ומקום בו התקיימו עצרות חשובות, בהן נאמו אישים דגולים וביניהם ד"ר מרטין לות'ר קינג והאפיפיור יוחנן פאולוס השני. נמשיך לעיר קיימברידג', השוכנת מעברו השני של הנהר צ'רלס ובה שוכנת אוניברסיטת הרווארד והמכון הטכנולוגי MIT.

יום 8. - קייפ אן, שייט לצפייה בלווייתנים
ניסע ליום טיול לקייפ אן, חצי אי השוכן צפון מזרחית לבוסטון. נבקר בכפר הדייגים רוקפורט, בעיירה פיג'ון קוב ונערוך שייט של מספר שעות ביאכטה בסביבות גלוסטר לצפייה בלווייתנים החיים באזור. את השייט ילוו מדריכי טבע, אשר יתנו לנו את ההסברים על יונקים ימיים מדהימים אלו.
 
יום 9. - ההרים הלבנים בניו המפשייר
הבוקר מועדות פנינו להרים הלבנים המפורסמים בניו המפשייר, המהווים חלק מרכס הרי האפלצ'ים העובר לאורך מזרח ארצות הברית וקיבלו את שמם מפסגות הגרניט המכוסות שלג. בשטח ההרים הלבנים נמצא ההר הגבוה ביותר בצפון-מזרח ארצות הברית, הר וושינגטון, המתנשא לגובה 1,916 מטר מעל פני הים. נגיע לפסגת העיר ברכבת הקיטור הרומנטית, הנוסעת על מסילה שהונחה על צלע ההר ב-1869. בהמשך לא נחמיץ את פארק המדינה פרנקוניה נוץ' ואת קניון פלאם הצר, שקירות הגרניט שלו מכוסים טחב ירוק ומפלים.
 
יום 10. - נתיב קאנקאמאגוס, סטואו
ניסע לאורך רכס ההרים הלבנים בנתיב הקאנקאמאגוס בנופים המדהימים של צבעי השלכת.
נבקר במונטפלייה, בירת ורמונט ועיר הבירה הקטנה ביותר בארה"ב המונה 8,000 תושבים בלבד.
נסיים את היום באזור סטואו, המכוסה כולו בשלכת יפהפייה.
 
יום 11. - סטואו, ברלינגטון
יום נפלא באזור ההררי, הגדוש בעיירות ציוריות ורומנטיות. האזור ידוע בחוות ובמפעלים המשפחתיים הקטנים, המהווים חלק מחוויית הביקור בוורמונט. נבקר במפעל המפורסם ביותר, מפעל הגלידות בן אנד ג'ריס שיכלול צפייה בסרטון על ההיסטוריה של בן אנד ג'ריס וכן צפייה והסברים בכל שלבי הכנת הגלידה. מחוץ למפעל נמצא בית הקברות לטעמים בו קוברים טעמי גלידה שהוחלט להפסיק את ייצורם. נבקר בברלינגטון, העיר הגדולה במדינת וורמונט ועיר תיירות תוססת ובשלבורן נבקר במוזיאון הפתוח, בו מבנים היסטוריים בהם בית ספר, כלא, אסם, חנות ועוד. נשלב מסלולי הליכה ולסיומו של יום נחזור למלון.
 
יום 12. - בנינגטון
נפנה דרומה בנסיעה דרך ההרים הירוקים עד הגיענו לבנינגטון, שהתפרסמה באחד הקרבות המכריעים בין בריטניה לצבא הקונטיננטלי של המורדים האמריקאים במלחמת העצמאות, לקראת סוף המאה ה-18. נראה את אנדרטת הקרב ומכאן נמשיך בדרכנו דרך וויליאמסטאון ללינה באזור סטוקבירידג'.
 
יום 13. - ניופורט, ניו יורק
לקראת סיומו של טיול נפלא זה דרכנו פונה לניופורט, השוכנת לחוף הים בקצה הדרומי של רוד איילנד, המדינה הקטנה ביותר בארה"ב. העיר שימשה במאה ה-19 כאתר הנופש האהוב על משפחות החברה הגבוהה, שהתחרו ביניהן למי יש בית נופש יותר מפואר ורבים מהם נבנו בהשראה של טירות אירופיות. נהנה מטיול במסלול הצוק, התלוי על צוק מעל חוף הים ולצד נופים נפלאים של האוקיינוס האטלנטי המעניק תצפית על טירות, בתי אחוזה וגנים מרשימים מעשה ידי אדם.
לקראת ערב נגיע לניו יורק.
 
 
יום 14. - ניו יורק
סיור בוקר אותו נתחיל באזור התחתון של מנהטן. באזור וול סטריט נראה את הבורסה המפורסמת של ניו יורק, נעצור בגראונד זירו ונצפה אל פסל החירות וגשריה המפורסמים של ניו יורק – גשר ברוקלין וגשר מנהטן. נראה את הצ'יינה טאון, את איטליה הקטנה, את בניין האו"ם ונמשיך אל השדרה החמישית, כיכר הטיימס, מרכז רוקפלר כמו גם נראה את הסנטראל פארק המפורסם. בתום הסיור זמן פנוי ליהנות משדרות ברודווי, טיימס סקוור, סנטראל פארק ועוד.
 
יום 15. - ניו יורק-תל אביב
יום אחרון ב"עיר ללא הפסקה" לסיום הביקורים, ההיכרויות והקניות.
בערב - ניסע לנמל התעופה ונמריא בטיסת לילה חזרה ארצה.
 
יום 16. - תל אביב
את הלילה נבלה בטיסה עד לנחיתה בנמל התעופה ע"ש בן גוריון. תם ונשלם טיול מקיף ומהנה בארה"ב.

המחיר כולל

סיורים

בטורונטו, מונטריאול, קוויבק סיטי, בוסטון, ניופורט וניו יורק.
 

ביקורים ואירועים מיוחדים

שייט בשמורת 1000 האיים.
מפלי מונטמורנסי – תצפית על המפלים, כולל עלייה ברכבל.
הפארק הלאומי אקאדיה.
בוסטון – סיור מקיף, כולל קיימברידג'.
קייפ אן – שייט לצפייה בלווייתנים.
ההרים הלבנים - רכבת הקיטור הרומנטית להר וושינגטון.
פרנקוניה נוץ' – קניון פלאם.
נתיב הקאנקאמאגוס.
אזור סטואו -  מפעל הגלידות בן אנד ג'ריס.
שלבורן – המוזיאון הפתוח.
בנינגטון – אנדרטת הקרב.
ניופורט – טיול במסלול הצוק.

מידע כללי

* בתי מלון -  בתי מלון -  אכסון בבתי מלון דרגה ראשונה ו/או תיירות טובה, בחדרים זוגיים עם שירותים

   צמודים.

* כלכלה – ארוחות בוקר אמריקאיות משך כל ימי הטיול.

* אוטובוסי תיור נוחים וממוזגים.

* דמי סבלות בבתי המלון (מזוודה אחת לאדם).

* טיפים לנותני השירותים השונים.
 
* מערכת שמע אישית לכל מטייל.

מפגש קבוצה לפני הנסיעה - הנוסעים יוזמנו למפגש היכרות עם מלווה הקבוצה כשבוע לפני מועד היציאה. פרטים מלאים יעודכנו בסמוך למועד המפגש.
 
דרושה אשרת כניסה לארה"ב
 
מומלץ לעיין בתנאים ומידע כללי
 
חזרה לעמוד טיולים מאורגנים

הפלוסים של רימון

 ניופורט – טיול במסלול הצוק
 
 שייט בשמורת "1000 האיים"
 
 מפלי מונטמורנסי
 
 הפארק הלאומי אקאדיה
 
 קייפ אן – שייט לצפייה בלווייתנים
 
 רכבת הקיטור הרומנטית להר וושינגטון
 
 פרנקוניה נוץ' – קניון פלאם
 
 מפעל הגלידות בן אנד ג'ריס
 
 שלבורן – המוזיאון הפתוח
 
 בנינגטון – אנדרטת הקרב