• תל אביב – אבו דאבי עם ההגעה (כפוף לשעת ההגעה) נערוך סיור היכרות בעיר ונבקר ב"קאסר אל וואטן" ארמון הנשיאות של שיח' ח'ליפה בן זאיד ויורש העצר מוחמד בן זאיד הנחשב לשליט בפועל של איחוד האמירויות. נתרשם מהעיצוב המפואר המשופע בשיש וזהב ונהנה ממופע של אור וצליל (כפוף לימי פעילות ) .העברה למלון. ארוחת ערב
  • אבו דאבי סבאח אל ח'יר אבו דאבי, היום נערוך סיור בעיר ונתרשם מהארכיטקטורה העתידנית והמרשימה של מבני ציבור וממשל, בניני משרדים, בתי מלון ועוד. נתחיל את היום בביקור בשוק התמרים המפורסם של העיר, נמשיך לביקור נבקר ביצירת הפאר ארכיטקטונית מסגד שייח' זאיד, פאר ארכיטקטוני המשתרע על פני יותר משלושים דונם ויכול להכיל 41000 מתפללים. המסגד בנוי משיש לבן בוהק המעוטר בפסיפסים, אבנים יקרות, ומעמודים אשר כותרתם מצופה זהב. מכאן נמשיך לביקור בגולת הכותרת מוזיאון הלובר של אבו דאבי, המציג יצירות מושאלות ממוזיאון הלובר בפריז, לצד יצירות קבע של המוזיאון. נסיים את היום בביקור באי "יאס" בו שוכנת המרינה ופארק השעשועים עולם הפרארי. בתום הביקורים חזרה למלון . ארוחת ערב
  • אבו דאבי - אל עין - דובאי הבוקר נצא בנסיעה מזרחה לבירת המדבר אל עין שהתפתחה מנווה מדבר לעיר הרביעית בגודלה באיחוד האמירויות ובה שוכנים כמה מבתי הנופש של עשירי ערב, ומשפחת השלטון. נתרשם מהמסחר בשוק הגמלים, נבקר במוזיאון אל עין בו נלמד על מקורות העיר, נמשיך אל ארמון אל עין ביתו של הנשיא הראשון של איחוד האמירויות ונלמד על תרבותם ואורח חייהם של המשפחה השלטת והקהילה מחברה בדואית ועד לאחר גילוי הנפט. ארוחת צהריים. לפני שניפרד מאל עין נערוך תצפית מג'בל חפיט ונבקר במעיינות החמים. מכאן פנינו לצפון מערב למפגש ראשון עם העיר העתידנית דובאי על שלל האורות והבניינים המפוארים. נסיים את היום בביקור בכפר הגלובלי החדש, מתחם ענק של קניות, בידור ושעשועים שנפתח לאחרונה. לינה בדובאי .
  • דובאי דובאי, האמירות התוססת והצבעונית היא השנייה בגודלה באיחוד ומרכז כלכלי, מסחרי ותיירותי גדול. בהובלת האמיר מוחמד בן ראשד אל מכתום, נעשו בשנים האחרונות השקעות אדירות לפיתוח תשתיות מסחריות ותיירותיות שהניבו בין היתר איים מלאכותיים , גורדי שחקים, דובאי פריים, וקניונים נוצצים. היום נערוך סיור מקיף , במהלכו נראה את אתריה המפורסמים ם של העיר, כגון: הבניין הגבוה בעולם- בורג' חליפה, מלון בורג' אל ערב, דובאי "פריים" מבנה ענק בצורת מסגרת תמונה, מרכז הסחר העולמי ועוד. נבקר באקווריום וגן החיות התת מימי, ביתם של אלפי בע"ח ימיים כולל כרישים. נותיר זמן פנוי לחקור את נפלאות קניון דובאי הידוע. נסיים את היום במופע המזרקות המוארות והמרקדות לצלילי מוזיקה עליזה וסוחפת. ארוחת צהריים / ערב . בערב – נצא ליהנות מהמופע האקרובטי הנוצץ "לה פרלה"
  • דובאי , ספארי מדברי הבוקר נבקר באזור העתיק של העיר, נתרשם מבתי הסוחרים הוותיקים, הגלריות, ועוד. נבקר במוזיאון דובאי השוכן במבצר אל פאהידי המתעד את החיים בדובאי מהעת העתיקה עד האיחוד ב-1971, נלמד על החיים בתקופת הסחר, המלחמות בעידן הקולוניאלי, ועל השינוי הדרמטי וההתפתחות של דובאי. נמשיך לביקור בשוק הטקסטיל הצבעוני, נחצה את הנחל בסירת "אברה" לביקור בשוק התבלינים ושוק הזהב המפורסם, אבן שואבת לעשירי ערב ולא רק לרכישת תכשיטים, אלא גם לקישוטים ואפילו "בגדים" מזהב. אחר הצהרים נצא לספארי מדברי ברכבי 4X4 . ניסע אל לב המדבר אשר בפאתי דובאי, נהנה מקבלת פנים מסורתית של קפה ערבי, טיול גמלים, ציורי חינה, ארוחת ערב בסגנון ברביקיו, מופע אקזוטי מקומי ועוד. עייפים ומרוצים נחזור לדובאי.
  • דובאי את היום נתחיל בביקור (כפוף לאישור) מרגש בבית הכנסת של דובאי, אשר דבר קיומו נחשף רק לאחרונה. נמשיך לביקור מרשים במוזיאון "איתיחאד" השוכן במבנה ארכיטקטוני מפואר. המוזיאון מציג את המורשת של מדינות האיחוד לפני ואחרי החתימה על האמנה שאיחדה את שבע האמירויות והוא מעוטר בשבע עמודות, המסמלות את העטים ששימשו לחתימת ההסכם. ניסע בדרך ג'ומריה ונראה את מלון בורג' אל ערב הרביעי בגובהו בעולם , הבנוי כמפרש. ניסע בדרך ג'ומריה ונראה את מלון בורג' אל ערב הרביעי בגובהו בעולם , הבנוי כמפרש. נמשיך וניסע ברכבת מונורייל (ללא נהג) לאי הדקל אחד הסמלים הידועים של דובאי . האי הוא חלק מארכיפלג מלאכותי ושאפתני שנבנה על מנת להגדיל את אורך החוף של העיר. נחזור בנסיעה ולא נחמיץ ביקור בקניון האמירויות השופע חנויות ומסעדות והמפורסם גם באתר הסקי השוכן בו. בערב – נצא לחגוג את סיום הטיול בשייט בספינת "דאהו", נצפה בקו הרקיע המרהיב של דובאי ונהנה מארוחת ערב ומופע.
  • דובאי – תל אביב בוקר אחרון בדובאי, כפוף לשעת הטיסה נערוך ביקור אחרון בגן הפרחים הגדול בעולם המשתרע על פני 780,000 מ”ר ומכיל מספר דמיוני של 50 מיליון פרחים . חגיגה של צבעים וריחות של אלפי פרחים ססגוניים המסודרים בקשתות ובצורות צבעוניות של לבבות, דמויות מסרטי דיסני, טירות ועוד. בתום הביקור נעשה את דרכנו לנמל התעופה לטיסה חזרה ארצה .

חוברת הטיולים שלנו

מלאו פרטים והחוברת בדרך אליכם

צור קשר

מלא פרטים ונחזור אליכם בהקדם