• תל אביב - זלצבורג ניפגש בנמל התעופה ע"ש בן גוריון ונמריא לזלצבורג, בירת מחוז זלצקמרגוט, המכונה גם "ארץ של מכרות מלח", מקור ראשון בעבר לעושר של חבל הארץ מהיפים ביותר באוסטריה. עם הנחיתה העברה למלון באזור וארוחת ערב.
  • אזור האגמים - סן וולפגנג, באד אישל, הלשטאט לפנינו יום טיול ליופיו הטבעי של אזור האגמים - פרחי בר בין יערות, כפרים ועיירות קטנים על גדות מפרצונים של האגמים. ניסע לסן וולפגנג, השוכנת בנוף הפסטורלי של האגם על רקע ההרים. נטייל בסמטאות ונראה את הבתים המטופחים והמעוטרים באדניות פרחחים צבעוניים. נמשיך לבאד אישל, שם נהג הקיסר פרנץ יוזף לנפוש עם אשתו סיסי. נראה את בתי המרחץ והמרפא בהם בילו אצילי אירופה במאה ה-19 ונטייל ב"קור פארק" הגדול, אשר במרכז העיירה. בהמשך נגיע להלשטאט, הנחשבת ל"דובדבן שבקצפת" בין עיירות אזור האגמים. בערב נחזור למלון וארוחת ערב.
  • זלצבורג זלצבורג - עיר ציורית מעוטרת במבנים עתיקים ומפוארים כגון ארמונות, טירות ועוד. העיר מפורסמת גם כעיר הולדתו של המלחין הדגול מוצארט. לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור מקיף אותו נתחיל בביקור בטירת הלברון ונהנה ממשחקי המים בגנים המפורסמים. נבקר בגני מיראבל הססגוניים, נראה את המדשאות המוריקות והפרחים המעוצבים בצורות שונות, את שלל המזרקות והפסלים וגן הגמדים המפורסם. נסייר בעיר העתיקה, נראה את הקתדראלה ואת המבנים מתקופת הבארוק. נעפיל ברכבל למצודה, היושבת על גבעה וחולשת על העיר ונצפה על הנוף היפה של העיר העתיקה והאזור. לעת ערב נחזור למלון וארוחת ערב.
  • אינסברוק, זיפלד, פלדקירך נעשה דרכנו לאינסברוק היפה - בירת חבל טירול, שהייתה בירתם של הקיסר מקסימיליאן והקיסרית מריה תרזה ובה נערכה אולימפיאדת החורף ב-1964. נערוך סיור היכרות ונראה בין היתר את גגון הזהב, ארמון הופבורג והבזיליקה. נמשיך לזיפלד, השוכנת למרגלות האלפים בנופי טבע מרהיבים של עמקים והרים. נטייל רגלית בעיירה ונתרשם מבתי העץ המעוטרים בפרחים צבעוניים. נסיים את היום במלון באזור פלדקירך, השוכנת באזור משולש הגבולות של אוסטריה, שווייץ וליכטנשטיין. ארוחת ערב.
  • קונסטנץ, מאינאו - אי הפרחים, לינדאו ניסע לקונסטנץ, השוכנת על גדות אגם בודן. נערוך סיור היכרות ונמשיך לביקור במאינאו - אי הפרחים המקסים, חלקת אלוהים קטנה ובה צמחיה עשירה ומגוונת עם צבעונים, נרקיסים, וורדים – חגיגת ריח וצבע. נחצה בשייט את אגם בודן ללינדאו - עיירה ציורית  השוכנת על אי באגם בודן. נטייל בעיר העתיקה ובטיילת היפה ונחזור למלון. ארוחת ערב.
  • לוצרן, ציריך, מפלי הריין יום טיול לשווייץ הציורית. נגיע תחילה לפנינה התיירותית של שווייץ - לוצרן, הנראית כלקוחה מתוך גלוית נוף שוויצרית. נבקר בגן הקרחונים ונראה את פסל האריה ה"גוסס". נמשיך דרך סמטאות העיר העתיקה אל גשר העץ המפורסם, נטייל לאורך האגם ונהנה ממראה הברבורים. נמשיך לציריך, בה נכיר את מרכז העיר – הבנהופשטרסה ואגם לימט. נסיים את היום בביקור במפלי הריין המרהיבים, הנחשבים לעוצמתיים באירופה, 137 מ' רוחבם ו-21 מ' גובהם. חזרה למלון וארוחת ערב.
  • מפלי קרימל, גרוסגלוקנר, קיצבהיל לפנינו יום טיול נפלא בטבע. נחלוף על פני כרי מרעה וכפרים עטורי פרחים, נחצה את מעבר ההרים גרלוס ונגיע לביקור במפלי קרימל, הנופלים בשלושה מפלסים מגובה של 380 מטר ונחשבים למפלים הגבוהים ביותר באירופה. נמשיך לגרוסגלוקנר, ההר הגבוה ביותר באוסטריה שפסגתו מתנשאת לגובה של 3,978 מ'. ניסע באחד הכבישים היפים בהרי האלפים, שנסלל ב-1935 בדרך בה עבר נתיב המסחר בין צפון אירופה לדרומה בימי הביניים ולצידנו נופים מרהיבים. נעצור לתצפיות נוף ממתחם "פרנץ יוזף". עת ערב למלון באזור קיצבהיל, עיירת סקי מפורסמת עם יופי של ימי הביניים, מוקפת נוף הרים ציורי ורחובות הומים עם מסעדות וחנויות. ארוחת ערב.
  • אגם כימזיי ו"אי האדונים", זלצבורג – תל אביב הבוקר נצא בנסיעה לפרין, השוכנת לשפת אגם כימזיי – "אגם החיים". מכאן נצא בשייט אל "אי האדונים". באי זה בנה לוודויג השני, מלך בוואריה במאה ה-19, את הארמון המפואר – הרנכימזיי, שהיה העתק של ארמון ורסאי. לודוויג השני נודע גם בשם מלך האגדות הבווארי והוא בנה טירות מפוארות שהפכו לאטרקציות פופולריות. נבקר בגנים המרהיבים שנבנו אף הם בסגנון צרפתי, עם צמחייה מסודרת באופן סימטרי וגיאומטרי. בתום הסיור נמשיך לנמל התעופה של זלצבורג ונטוס חזרה ארצה.

חוברת הטיולים שלנו

מלאו פרטים והחוברת בדרך אליכם

צור קשר

מלא פרטים ונחזור אליכם בהקדם