• תל אביב - אוסלו ניפגש בנתב"ג ונצא בטיסה ישירה לאוסלו, בירת הממלכה הנורבגית. נחיתה בשעת לילה והעברה למלון באזור.
  • אוסלו לאחר ארוחת הבוקר נצא ליום נפלא באוסלו. נעלה לגבעת הולמנקולן – ממרפסת התצפית נשקיף בנוף הפנורמי עוצר הנשימה של אוסלו ובמקפצת הסקי המפורסמת. נמשיך לסיור בעיר- בפרוגנר פארק, בו כ-200 פסלים של האומן גוסטאב ויגלנד. נראה את הארמון המלכותי, בית הפרלמנט, כיכר העיר, מזרקות המים, התיאטרון הלאומי, בית האופרה המודרני ומצודת אקרסהוס. נבקר בבית העירייה בו מוענק פרס נובל לשלום ובמוזיאון רפסודת "קונטיקי" של גדול החוקרים הימיים תור היירדאל. חזרה למלון.
  • לילהאמר, עמק גודבראנדס עם בוקר ניסע לעבר אגם מיוסה וללילהאמר, עיר משחקי אולימפיאדת החורף בעבר. נבקר במקפצת הסקי המפורסמת ובמוזיאון הפתוח במייהאוגן, בו נכיר ונלמד אודות חיי הכפר הנורבגיים והפולקלור המקומי. בתום הביקור נמשיך בנסיעה לכיוון מחוז אופלנד עד הגיענו לעמק גודבראנדס. לינה באזור וארוחת ערב.
  • הדרך האטלנטית, מולדה ניסע באזור עמק גודבראנדס ונופי ההרים של דרך פר גינט המפורסמת ונלמד אודות המחזה מהמאה ה-19 של הנריק איבסן, המספר על הרפתקאותיו של בחור נורבגי בשם פר גינט. למחזה חוברה יצירה מוזיקלית מאת ידי אדוארד גריג. נמשיך בנסיעה על אחת הדרכים היפות בנורבגיה, הלא היא הדרך האטלנטית. דרך זו שהוגדרה כאחת היפות בעולם, הינה כביש של גשרים המקשר איים בגבהים שונים באוקיינוס האטלנטי. המסלול מתפתל לאורך מפרצים ופיורדים והשילוב בין הארכיטקטורה המרשימה של הכביש ליצירותיו של הטבע מעוררת השתאות. העברה למלון באזור קריסטיאנסונד/ מולדה.
  • דרך הטרולים, דרך הנשרים, שייט בפיורד הגיירנגר יום של טבע פראי ונשגב ביופיו. נחצה במעבורת ונטפס מעלה ב-11 פיתולים חדים בדרך הטרולים ונחשף לנופים דרמטיים שמסביב. נמשיך לדרך נופית מרהיבה נוספת - דרך הנשרים. 25 קילומטרים של עיקולים תלולים לתצפית מרהיבה על פיורד הגיירנגר. נסיים יומנו בשייט קסום בפיורד הגיירנגר. הפיורד מוקף בפסגות הרים, ושופע במפלי מים רבים ובצמחיה ירוקה. העברה ללינה באזור הפיורדים, ארוחת ערב.
  • בריקסדאל, מפלי טווינדה, ברגן עם בוקר נצא לביקור בקרחון בריקסדאל, שלוחה של שדה הקרח העצום יוסטדאל והיחיד באירופה המהווה שריד לתקופת הקרחונים הקדומה. נעלה רגלית אל הקרחון (המעוניינים יוכלו לשכור רכב גולף אל הקרחון). נמשיך דרומה דרך העיירות סקיי, פלאם ו-ווס. בדרכנו נחצה את פיורד סוגנה, נעצור לתצפית במפלי טווינדה ונגיע לבירת חבל הפיורדים, ברגן. לינה באזור.
  • ברגן ברגן, עיר נמל השוכנת לשפת האוקיינוס האטלנטי ומוקפת הרים. העיר נחשבת לבירת חבל הפיורדים ולאחת הערים היפות בעולם. את היום נקדיש לסיורים בעיר - בנמל, בסמטאותיו הצרות של רובע בריגן הציורי, לצד בתי העץ הצבעוניים מתקופת ימי הביניים ברובע ההנסיאטי ובשוק הדגים הססגוני. נעלה לפסגת הר הפלויאן בפוניקולר לתצפית מרהיבה על העיר ואל הפיורד של ברגן. את הדרך חזרה לעיר נרד רגלית במסלול הליכה מרתק.

חוברת הטיולים שלנו

מלאו פרטים והחוברת בדרך אליכם

צור קשר

מלא פרטים ונחזור אליכם בהקדם