• תל אביב - נאפולי, סורנטו מנתב"ג נמריא לנאפולי, בירת מחוז קמפניה. עם הנחיתה ניסע לעיירת הנופש הרומנטית סורנטו, השוכנת על מצוק בקצה הדרומי של מפרץ נאפולי. בעיירה מדרחוב רחב ידיים לצד סמטאות ציוריות והכיכר המרכזית שבמרכזה ההיסטורי - פיאצה טאסו מוקפת במבנים יפים. באזור זה מגדלים לימונים המהווים חלק בלתי נפרד מהמטבח הדרום איטלקי. תרכיזם משמש כבסיס לליקר הפופולארי - הלימונצ'לו. נהנה מהאווירה ומנופי מפרץ נאפולי והר הגעש וזוב. העברה למלון באזור נאפולי וארוחת ערב.
  • דרך אמלפי - מערת האזמרגד, אמלפי, רבלו נצא ליום טיול בדרך אמלפי (קוסטיירה אמלפיטנה), הנחשבת לאחת הדרכים היפות בעולם. נעצור לתצפית על פוזיטאנו הציורית, שבתיה בצבעי פסטל נאחזים במדרונות התלולים היורדים אל הים. נבקר במערת האזמרגד, המפורסמת בצבע הטורקיז של מי הים במערה (מותנה במזג האוויר ובגובה מי הים) ונמשיך לביקור בעיירה אמלפי, הגדולה מבין עיירות החוף. נתרשם מחזית הדואומו המרשימה ונשוטט בסמטאות העיירה שהייתה פעם בירת רפובליקה עצמאית ומעצמה ימית. נסיים את היום ברבלו, השוכנת בפסגת הר עם נוף מפעים. חזרה למלון וארוחת ערב.
  • קאפרי לאחר ארוחת הבוקר ניסע לנמל ונפליג אל האי קאפרי. נסיעה קצרה תביאנו אל העיירה אנאקפרי, ממנה נערוך תצפיות נוף מהמרפסת ליד וילה סן מיקלה - ביתו של הרופא השבדי שחי במקום וכתב את ספרו האוטוביוגרפי "מגילת סן מיקלה". נעפיל ברכבל כסאות לפסגתו של הר השמש "מונטה סולארו", נקודת תצפית על הנוף הייחודי של האי (מותנה במזג האוויר). נאכל ארוחת צהריים וניסע לביקור בעיירה קאפרי ובגני וילה אוגוסטוס. אחה"צ – נשוט חזרה לנאפולי ונחזור למלון.
  • נאפולי, מונטה קסינו לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור בנאפולי. נבקר בשכונת ספאקה נאפולי העתיקה, בפיאצה פלבישיטו - כיכר העם ובגלריית אומברטו הראשון. נראה את ארמון המלך, בית האופרה ומצודת קסטל נואבו הצופה אל הים. נמשיך למונטה קסינו, עיר עתיקה אשר נוסדה ע"י הוולשים. נבקר במנזר הבנדיקטי, שהיה יעד מבוצר של הגרמנים בתקופת מלחמת העולם השנייה ולעת ערב נגיע למלון. ארוחת ערב.
  • אברוצו, טיבולי, רומא פנינו מועדות לפארק הלאומי אברוצו ונערוך סיור קרוניות מיוחד למפלי המים. נמשיך בנופי האזור דרך הקניון הצר - ערוץ סג'יטאריו והעיירה סקאנו המקסימה והשמורה מתקופת ימי הביניים ונגיע לטיבולי. נבקר במתחם וילה ד'אסטה - ארמון המעוטר בציורי קיר והאטרקציה העיקרית הינם הגנים ומזרקות המים, שהוכרו כאתר מורשת עולמית של אונסק"ו. נתרשם מכ-500 מקווי מים מעוצבים - בריכות, מפלים ובעיקר מזרקות, המעוטרות בדרקונים, אלים, חיות ופסלים מרחבי רומא. בערב - נהנה מארוחת ערב במסעדה מקומית ולאחריה העברה למלון ברומא.
  • רומא כיכרותיה ורחובותיה של רומא יהיו ממוקדי הסיור והביקורים במהלך היום. נבקר בכנסיית סנט פיטר בכבלים, בה פסל משה של מיכאלאנג'לו. נראה את הקולוסאום, את הפורום הרומי ואת שער טיטוס. בהמשך נבקר בבזיליקה המופלאה והגדולה ביותר בעולם - הבזיליקה ע"ש סאן פייטרו במדינת הוותיקן. נתפעל מהעושר וההדר שבה כמו גם מיצירותיהם של גדולי אומני הרנסנס ובהם פסל "הפייטה" של מיכאלאנג'לו. נמשיך לטייל בעיר הנצח המופלאה ובאתריה הידועים והמפורסמים - פונטנה די טרבי, היא מזרקת המשאלות המפורסמת פיאצה נבונה ההומה והתוססת ועוד. בשעות הערב נחזור למלון וארוחת ערב.
  • קסטלי רומני, פומפיי עם בוקר ניסע לקסטלי רומני, אזור אגמים שנוצרו בלועות הרי געש, בו שוכנות כ-15 עיירות קטנות וקסומות. נבקר בנמי הקסומה ובקסטל גנדולפו, שם נמצא מעון הקיץ של האפיפיור. נמשיך דרומה לסיור בפומפיי, העיר הרומית העתיקה שכוסתה באפר וולקני בהתפרצות הוזוב בשנת 79 לספירה המאפשרת הצצה נפלאה לאורח החיים באותה עת. נראה את התיאטרון העתיק, את הווילות של עשירי העיר, את הקירות המעוטרים, את מבני הציבור - כל זאת על רקע הר הוזוב הניצב מנגד. נמשיך ללינה באזור נאפולי, ארוחת ערב.
  • נאפולי - תל אביב לאחר ארוחת הבוקר ניסע לנמל התעופה של נאפולי ונטוס חזרה ארצה.

חוברת הטיולים שלנו

מלאו פרטים והחוברת בדרך אליכם

צור קשר

מלא פרטים ונחזור אליכם בהקדם