• תל אביב - זלצבורג ניפגש בנמל התעופה ע"ש בן גוריון ונמריא לזלצבורג, בירת מחוז זלצקמרגוט, המכונה גם "ארץ של מכרות מלח", מקור ראשון בעבר לעושר של חבל הארץ מהיפים ביותר באוסטריה. עם הנחיתה העברה למלון באזור וארוחת ערב.
  • זלצבורג זלצבורג - עיר ציורית מעוטרת במבנים עתיקים ומפוארים כגון ארמונות, טירות ועוד. העיר מפורסמת גם כעיר הולדתו של המלחין הדגול מוצארט. לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור מקיף אותו נתחיל בביקור בטירת הלברון ונהנה ממשחקי המים בגנים המפורסמים. נבקר בגני מיראבל הססגוניים, נראה את המדשאות המוריקות והפרחים המעוצבים בצורות שונות, את שלל המזרקות והפסלים וגן הגמדים המפורסם. נסייר בעיר העתיקה, נראה את הקתדראלה ואת המבנים מתקופת הבארוק. נעפיל ברכבל למצודה, היושבת על גבעה וחולשת על העיר ונצפה על הנוף היפה של העיר העתיקה והאזור. לעת ערב נחזור למלון וארוחת ערב.
  • אזור האגמים - סן גילגן, שייט לסנט וולפגנג, באד אישל, הלשטאט לפנינו יום טיול ליופיו הטבעי של אזור האגמים – פרחי בר בין יערות, כפרים ועיירות קטנות על גדות מפרצונים של אגמים. ניסע לסן גילגן, כפר יפהפה על גדות האגם ונטייל בסמטאות הציוריות המקיפות את הכיכר המרכזית. כאן נולדה אמו של מוצארט ואחותו גרה כאן לאחר נישואיה. מסן גילגן נצא בשייט קסום לעיירת הנופש סנט וולפגנג ובהמשך נגיע לבאד אישל, שם נהג הקיסר פרנץ יוזף לנפוש עם אשתו סיסי. נראה את בתי המרחץ והמרפא שם בילו אצילי אירופה במאה ה-19 ונטייל ב"קור פארק" הגדול, אשר במרכז העיירה. בהמשך נגיע להלשטאט, הנחשבת ל"דובדבן שבקצפת" בין עיירות אזור האגמים. בערב נחזור למלון וארוחת ערב.
  • קניון לאמרקלאם, צל-אם זיי, חבל טירול לאחר ארוחת הבוקר ניסע לטיול ומסלול הליכה בטבע בקניון לאמרקלאם. במקום זה יצרו כוחות המים האדירים שהציפו את האזור קניון מרשים ביופיו. נמשיך לביקור בעיירת הנופש בקיץ ואתר הסקי בחורף - צל אם זיי. נסיים את היום בחבל טירול הציורי. לינה באזור קיצבהיל וארוחת ערב.
  • אינסברוק, גשר אירופה, זיפלד, קיצבהיל נעשה דרכנו לאינסברוק היפה - בירת חבל טירול, שהייתה בירתם של הקיסר מקסימיליאן והקיסרית מריה תרזה ובה נערכה אולימפיאדת החורף ב-1964. נערוך סיור היכרות ונראה בין היתר את גגון הזהב, ארמון הופבורג והבזיליקה. נמשיך לביקור בגשר אירופה, מהגבוהים ביותר באירופה ואחד מפלאי ההנדסה בעולם. בהמשך נעשה דרכנו לזיפלד, השוכנת למרגלות האלפים בנופי טבע מרהיבים של עמקים והרים. נטייל בעיירה ונתרשם מבתי העץ המעוטרים בפרחים צבעוניים. הלאה לביקור בקיצבהיל, עיירת סקי מפורסמת עם יופי של ימי הביניים, מוקפת נוף הרים ציורי ורחובות הומים עם מסעדות וחנויות. חזרה למלון וארוחת ערב.  
  • מפלי קרימל, גרוסגלוקנר לפנינו יום טיול נפלא בטבע. נחלוף על פני כרי מרעה וכפרים עטורי פרחים, נחצה את מעבר ההרים גרלוס ונגיע לביקור במפלי קרימל, הנופלים בשלושה מפלסים מגובה של 380 מטר ונחשבים למפלים הגבוהים ביותר באירופה. נמשיך לגרוסגלוקנר, ההר הגבוה ביותר באוסטריה שפסגתו מתנשאת לגובה של 3,978 מ'. ניסע באחד הכבישים היפים בהרי האלפים, שנסלל ב-1935 בדרך בה עבר נתיב המסחר בין צפון אירופה לדרומה בימי הביניים ולצידנו נופים מרהיבים. נעצור לתצפיות נוף ממתחם "פרנץ יוזף" ולעת ערב נחזור למלון. ארוחת ערב.
  • טירת נויישוואנשטיין, פוסן ניסע לביקור בטירת נויישוואנשטיין, אשר שימשה מקור השראה לעיצוב טירת "היפהפייה הנרדמת" בדיסנילנד, אותה בנה וולט דיסני לאחר ביקורו בבוואריה. באוטובוס מיוחד נעלה ונבקר בטירה ונתרשם מהחדרים המרוהטים הכוללים יצירות אומנות. נמשיך לפוסן, עיירה קסומה המהווה שער לדרך הרומנטית. עם ערב נשוב למלון וארוחת ערב.
  • ברכסגאדן ומכרות המלח, זלצבורג - תל אביב היום נבקר במכרות המלח המפורסמים החוצים את גבול אוסטריה-גרמניה במעבה האדמה. נלבש בגדים מיוחדים ונרד למכרה כדרך הכורים, כאן נכיר את כל תהליכי כריית המלח לשימושיו השונים. במידה והזמן יאפשר נבקר גם  בעיירת המרחצאות באד רייכנהאל המקום בו מוצרט נהג לנפוש. לעת ערב ניסע לשדה התעופה בזלצבורג ונצא בטיסה חזרה לתל אביב.

חוברת הטיולים שלנו

מלאו פרטים והחוברת בדרך אליכם

צור קשר

מלא פרטים ונחזור אליכם בהקדם