• תל אביב - בריסל, וולנדם, זאנזסחאנס ניפגש בנמל התעופה ע"ש בן גוריון ונטוס לבריסל. עם הנחיתה ניסע צפונה, "נחצה" את הגבול להולנד ונגיע לביקור בוולנדם, כפר דייגים השוכן על גדות אגם אייסלמייר, בו ניתן לראות את הדייגים מכינים את הרשתות לדייג וכן לצפות על מערכת הסכרים שבאגם. נמשיך לביקור בזאנזסחאנס, שם נלמד כיצד פועלות טחנות הרוח כפי שהיו לפני 300 שנה (הולנד מפורסמת בטחנות הרוח שלה המסמלות את מאבקה כנגד המים). כמו כן, נתרשם מתהליך ייצור הגבינות ההולנדיות ונלמד כיצד מייצרים את קבקבי העץ הטיפוסיים. בתום הביקורים ניסע למלון באזור אמסטרדם.
  • פארק הדולפינריום, אמסטרדם נתחיל את היום בבילוי משפחתי בפארק הדולפינריום, גן החיות הימי הגדול באירופה הכולל דולפינים, כרישים, אריות ים, כלבי ים ועוד. אחה"צ – ניסע לסיור באמסטרדם. נבקר בכיכר הדאם, בה נראה את הארמון המלכותי והאנדרטה לזכרם של קרבנות מלחמת העולם השנייה ובמדרחוב התוסס. נראה את הבית בו הסתתרה אנה פרנק (אין ביקור בבית אנה פרנק), את כיכר המוזיאונים - בה שוכנים מוזיאון ואן גוך והמוזיאון הלאומי. בתום הסיור נחזור למלון.
  • פארק וואליבי, חיטהורן ניסע לבילוי בפארק וואליבי - שייט ב"נהר המטורף", צניחה מהחלל, רכבות הרים, מופעים שונים ועוד. בתום הבילוי בפארק ניסע לחיטהורן, עיירת תעלות מים מקסימה, ציורית ועתיקה מימי הביניים. נשוט בסירות בתעלות המים המהוות את רחובות העיירה ונחזור למלון.
  • מדורודם, דן האג, הוחה פלואה וטיול אופניים נצא לביקור במדורודם - אחת האטרקציות שהולנד מציעה לילדים ומבוגרים, ומציגה את המקומות היפים ביותר בהולנד - טחנות רוח, ארמונות, נמלי תעופה, מבנים מיוחדים והכול בגודל מיניאטורי. נמשיך לדן האג, בירת חבל זויד-הולנד, השוכנת בסמוך לחוף הים הצפוני. לנו היא מוכרת כהאג, אבל המקומיים קוראים לה דן האך. בעיר בנייני ממשל חשובים כמו בית הפרלמנט, בית המלוכה, בית המשפט העליון ובית הדין הבינלאומי המפורסם ועוד. נמשיך בדרכנו לבילוי מהנה בטבע ורכיבת אופניים בפארק הלאומי הגדול בהולנד, הוחה פלואה - בו שטח גדול של יערות, חיות בר ושבילי אופניים. נטייל בפארק המרשים ונבקר במרכז המבקרים המרשים.
  • שוק הגבינות באלקמאר, אמסטרדם ניסע לאלקמאר, בה מתקיים שוק הגבינות המפורסם המתבצע על פי כללי טקס עתיק יומין. שוק הגבינות מתקיים תמיד בכיכר הגדולה שבמרכז העיר, אליה מביאים רמפות עץ גדולות ועליהן מונחים גושי גבינה צהובה ענקיים, המובאים במשאיות קירור מכל רחבי המדינה. נתרשם משיטות הקנייה והמכירה ומאופן העמסת הגבינות. אחה"צ - נחזור לאמסטרדם להמשך הביקורים. נלך דרך התעלות הציוריות, נטייל במדרחוב קאלברסטאט, נגיע לכיכר ליידספליין ועוד ככל שיאפשר הזמן.
  • פארק אפטלינג יום בילוי בפארק אפטלינג. בתוך עולם של אגדות, פיות, גמדים וענקים נהנה משפע מתקני השעשועים הכוללים רכבות הרים, מתקני שעשועים, שייט אבובים ועוד. נהנה מעולם ההרפתקאות ונתנסה ברכבת ההרים - ה"פיתון", נבקר בממלכת הפיות, בעולם האגדות, בעולם הילדים ועוד. חזרה למלון.
  • בריסל - תל אביב פנינו מועדות חזרה לבריסל. עם הגעתנו נראה את האטומיום, אחד מסמלי העיר - מבנה מיוחד המהווה העתק מוגדל של מולקולת גביש ברזל, שנבנה בשנת 1958 לרגל תערוכת אקספו העולמית שהתקיימה בעיר. נמשיך בסיורנו ונראה את קתדראלת מיכאל וגודולה הקדושים. נבקר את פסל הברונזה העתיק של הילד (ה"המניקן פיס"), המסמל את עצמאות המחשבה וההומור של תושבי בריסל. נמשיך לעיר העתיקה ונגיע לכיכר המרכזית בעיר - הכיכר הגדולה. נראה את הבניינים הציוריים המקיפים את הכיכר ואת בנין העירייה. נטייל ונהנה מהמדרחוב היפה ככל שהזמן יותיר ובהמשך ניסע לנמל התעופה של בריסל, לטיסת החזרה ארצה.

חוברת הטיולים שלנו

מלאו פרטים והחוברת בדרך אליכם

צור קשר

מלא פרטים ונחזור אליכם בהקדם