• תל אביב - וינה נפגש בנמל התעופה בן גוריון ונצא בטיסה לוינה, בירת אוסטריה, בירת הואלסים  ובעלת הקלאסיקה האירופאית. אדריכלות ותרבות יצאו ממנה והתפשטו לכל רחבי תבל, כמו גם נוכחות מלחיניה הידועים-שטראוס, מוצרט, בטהובן ואחרים שפעלו כאן – הביאו את אונסק”ו להכריזה כעל אתר מורשת עולמית. עם ההגעה נערוך סיור הכרות במהלכו נראה את בית האופרה המפורסם, את בית הפרלמנט, את ארמון הופבורג הקיסרי ולא נחמיץ  את בית עיריית וינה המרשים  שבו מתקיים שוק חג המולד המרכזי של העיר. אחה"צ - נצא לביקור ראשון בשוק חג המולד המרכזי  שליד בית העירייה, הידוע גם בכינוי "חלום חג  המולד של וינה" - חגיגה של צבעים, אורות וקישוטים. נראה את עץ חג המולד הגדול ונסייר בינות לדוכני העץ המציעים שלל מתנות לחג, עבודות יד ומבחר מאכלים מסורתיים כמו תפוח אדמה אפוי, דברי מאפה מתוקים, ערמונים ועוד.
  • וינה הבוקר נצא רגלית עם המדריך אל רחוב הקניות המפורסם של וינה - מריה הילפרשטראסה, יינתן זמן פנוי לסיורים עצמאיים וקניות. בשעות הצהריים - נצא בתחבורה ציבורית לביקור בשוק חג המולד הסמוך לארמון שונברון, הידוע גם בכינוי "שוק השנה החדשה" שבמרכזו עץ חג מולד מרשים, נטייל בין דוכני עץ המקושטים המציעים שלל מתנות, קישוטי חג מולד וכמובן מבחר מטעמים מהקולינריה האוסטרית המסורתית. נקנח בטעימה מעוגת השטרודל המפורסמת ונשוב למלון.
  • וינה בוקר פנוי לסיורים עצמאיים וקניות. בשעות הצהריים - נצא בתחבורה ציבורית לשוק חג המולד – "פראטר מרקט", בסמוך לפארק השעשועים פראטר המפורסם בגלגל הענק. המראה והאווירה השמחה והנוצצת של הפארק משמשים אכסניה נאה ומיוחדת לשוק חג המולד. נטייל בינות לדוכנים המציעים שלל מתנות, יין חם  ומאכלים מסורתיים ולא נעזוב מבלי לטעום "גלו-ווין", יין אוסטרי משובח, חם ומשכר.
  • ברטיסלבה, וינה – תל אביב בשעות הבוקר ניפרד מוינה היפה וניסע לברטיסלבה, בירת סלובקיה. נטייל בעיר העתיקה והיפה המשופעת במבנים מרהיבים, בתי קפה ומסעדות. נראה את בית העירייה ובית האופרה והבלט ונבקר בכיכר העיר העתיקה שם ניהנה בפעם האחרונה מאווירת חג המולד הקסומה ומדוכני החג המציעים מזכרות, יין חם ומאכלים מסורתיים. בתום הסיור ניסע לנמל התעופה של וינה וטיסה חזרה ארצה.

חוברת הטיולים שלנו

מלאו פרטים והחוברת בדרך אליכם

צור קשר

מלא פרטים ונחזור אליכם בהקדם