טיולים נבחרים
סין - ממלכת המזרח סין - ממלכת המזרח
סין, מקאו, הונג קונג – 15 יום/13 לילות
לפרטים
פלאי תאילנד - טיול משפחות לתאילנד פלאי תאילנד - טיול משפחות לתאילנד
תאילנד, כולל הצפון ופוקט – 13 יום/11 לילות
לפרטים
הרוקי'ס הקנדיים ואלסקה הרוקי'ס הקנדיים ואלסקה
קנדה - הרי הרוקי, קרוז לאלסקה – 18 יום
לפרטים
תאילנד המלכותית - קיץ חגים תאילנד המלכותית - קיץ חגים
תאילנד, כולל פאטייה ופוקט - 13יום/11 לילות
לפרטים
יפן - ארץ הסושי והסאקה יפן - ארץ הסושי והסאקה
בתקופת פריחת הדובדבן - 13 יום
לפרטים
תאילנד פלטינום תאילנד פלטינום
טיול מאורגן לתאילנד כולל אמפאווה, שמורת מפלי אראוואן, פאי, פוקט – 16 יום/14 לילות
לפרטים
ההרשמה בעיצומה לטיולי לפלנד 2020! ההרשמה בעיצומה לטיולי לפלנד 2020!
ספארי חורף בלפלנד בטיסה ישירה לרובניימי 7 ימים
לפרטים
פניני הקריבים פניני הקריבים
קובה, פנמה, קוסטה ריקה – 17יום/15ילות
לפרטים
טיולים מאורגנים לדרום אמריקה טיולים מאורגנים לדרום אמריקה
ארגנטינה, צ'ילה, ברזיל, פרו, אקוודור
לפרטים
סלסה ורום קובני סלסה ורום קובני
קובה – 11-12 יום/ 10 לילות
לפרטים
נופים וערים באפריקה נופים וערים באפריקה
דרום אפריקה- 17 ימים
לפרטים

תכנון טיול לשומרי מסורת

תכנון טיול לשומרי מסורת

רוצים לצאת ולטייל בעולם, לגלות מקומות חדשים, לחזות בנופים ובטבע מרהיב, לבקר בערים הגדולות ובכפרים הקטנים.
החשש של שומרי מסורת לצאת לטיול בחו"ל הוא מובן. יש דאגה – כיצד ישמרו על הכשרות, היכן ניתן לאכול והאם ניתן יהיה לשמור על השבת? אצלנו ברימון טיולים אנו עוסקים בין היתר בתכנון טיולים לשומרי מסורת ודואגים לכך שגם משפחות שומרות מסורת, המקפידות על אוכל כשר ועל שמירת השבת, ייהנו מטיול מהנה בחו"ל.

 

טיול כזה שמתאים לאורח החיים המסורתי וניתן לשמור בו על ערכי המסורת מבלי לפגום בהנאה באפשרויות לראות את מיטב האטרקציות בטיולים המעניינים והמסקרנים ביותר.
בתכנון מדוייק וטוב ניתן ליהנות משני העולמות ולחוות את העולם ויחד עם זאת לשמור ולהקפיד על המצוות. גם כשאתם נמצאים רחוק מהבית, תוכלו ליהנות מאוכל כשר ואיכותי, מטיולי שבת רגליים, מביקור במרכזי יהדות וממגוון אפשרויות מותאמות. יחד עם זאת תחוו טיול מהנה ותכירו מקומות חדשים, נופים מדהימים ותרבויות מרתקות. תוכלו ליהנות מטיול מתוכנן ומותאם עם שמירת השבת כהלכתה, לאכול ארוחות כשרות ולחוות חוויה מדהימה  ומהנה ביותר המתאימה בדיוק לכם!

 


אם אתם מתכננים טיול עצמאי אתם יכולים לבחור את המסלול המועדף עליכם, להתאים את העצירות לפי זמני השבת ולתאם מראש היכן ניתן לרכוש מזון כשר או היכן נמצאות מסעדות כשרות. תוכלו גם להתאים את מקום הלינה ולבחור כזה שקרוב לבתי כנסת או לסביבה יהודית – במיוחד בסופי שבוע. אולם, תכנון טיול שכזה דורש זמן רב והקפדה על הפרטים, מחשבה והשקעה רבה.
טיול מאורגן לשומרי מסורת, חוסך לכם לבטים, תכנון רב ודאגות רבות. בטיול מאורגן המיועד לשומרי מסורת תוכלו ליהנות מכל המרכיבים הדרושים לכם להנאה ללא הלוגיסטיקה הכרוכה בתכנון טיול שכזה.


הטיולים שלנו לשומרי מסורת הם טיולים באווירה מיוחדת. כפי שציינו, כל טיול מוצלח בחו"ל מורכב מפרטים רבים, גדולים וקטנים המשפיעים על ההנאה וההצלחה ולכן, 

אנו ברימון מקפידים מאד על פרטים אלו, משום שכל אחד מהם עשוי להשפיע על הצלחתו של הטיול ועל ההנאה שלכם. אנו משקיעים את מירב המאמצים כדי שמטיילינו יקבלו את התמורה הטובה ביותר, הן לזמנם והן לכספם ולכן מצאנו את נוסחת השילוב המושלמת, במיוחד עבור הציבור הדתי ושומר המסורת בין אווירת החופש, ההנאה ואתרי הביקור המהנים והמרתקים לבין אווירת השמירה על המסורת וערכי הדת. שילוב זה, בהדרכתם של מיטב המדריכים שומרי המסורת שלנו, יוצר אווירת טיול מושלמת ומותאמת במיוחד עבורכם!

 


אנו מתכננים טיולים לשומרי מסורת המאופיינים בצביון מתאים. ההקפדה על בתי מלון המגישים אוכל כשר, הסמיכות לבתי כנסת, הטיול המותאם למנוחה בשבת, השבת עצמה מתקיימת באווירה מיוחדת במינה ויש קבלת השבת המסורתית, הופכת גם טיול בחו"ל, שלעיתים מסובך לתכנון ולביצוע עבור שומר המצוות, לטיול מהנה, ללא חשש וללא דאגות מיותרות לצרכים הבסיסיים הנדרשים. כך מתקבלת התמורה הטובה ביותר הן לזמן והן לכסף המושקע בטיול וכמובן שמכך מושפעת הצלחתו של הטיול!

 


את כל הטיולים מלווים מדריכים, מנוסים מאד ומיומנים במסלולי הטיול ומהם תוכלו לשאוב ידע רב על הטיול עצמו והקפדה על המסורת והערכים לאורכו של הטיול כולו. בכל טיול תמצאנה הנקודות היהודיות אשר יודגשו ויוסברו ולכן בכל טיול ימצא "הצד היהודי". צוות רימון טיולים בודק את המסלולים המוצעים לקהל הדתי ושומר המסורת, בודק את בתי המלון השונים ועורך בדיקות מקדימות עם הרשויות המוסכות בנושא הכשרות. אנו משלבים בטיולים שלנו בתי מלון ברמה תיירותית טובה, אשר בשבתות סמוכים לקהילות היהודיות, לבתי הכנסת ולמסעדות הכשרות. טיול מהנה ביותר מובטח לכם!

מלאו את פרטיכם ואנו נחזור אליכם במהרה!

שם מלא: טלפון:
דוא"ל: הודעה:
התקשרו עכשיו 03-5260011 cal