טיולים נבחרים
סין - ממלכת המזרח סין - ממלכת המזרח
סין, מקאו, הונג קונג – 15 יום/13 לילות
לפרטים
פלאי תאילנד - טיול משפחות לתאילנד פלאי תאילנד - טיול משפחות לתאילנד
תאילנד, כולל הצפון ופוקט – 14 יום/12 לילות
לפרטים
הרוקי'ס הקנדיים ואלסקה הרוקי'ס הקנדיים ואלסקה
קנדה - הרי הרוקי, קרוז לאלסקה – 18 יום
לפרטים
תאילנד המלכותית תאילנד המלכותית
תאילנד, כולל פאטייה ופוקט - 14 יום/12 לילות
לפרטים
יפן - ארץ הסושי והסאקה יפן - ארץ הסושי והסאקה
בתקופת פריחת הדובדבן - 13 יום
לפרטים
תאילנד פלטינום תאילנד פלטינום
טיול מאורגן לתאילנד כולל אמפאווה, שמורת מפלי אראוואן, פאי, פוקט – 16 יום/14 לילות
לפרטים
ההרשמה בעיצומה לטיולי לפלנד 2020! ההרשמה בעיצומה לטיולי לפלנד 2020!
ספארי חורף בלפלנד בטיסה ישירה לרובניימי 7 ימים
לפרטים
פניני הקריבים פניני הקריבים
קובה, פנמה, קוסטה ריקה – 17יום/15ילות
לפרטים
טיולים מאורגנים לדרום אמריקה טיולים מאורגנים לדרום אמריקה
ארגנטינה, צ'ילה, ברזיל, פרו, אקוודור
לפרטים
סלסה ורום קובני סלסה ורום קובני
קובה – 11-12 יום/ 10 לילות
לפרטים
נופים וערים באפריקה נופים וערים באפריקה
דרום אפריקה- 17 ימים
לפרטים

קסמי מרוקו טיול מאורגן - MR

 
טיול איכותי בשילוב  נופי טבע וכפרים  ברבריים ציוריים
11 ימים במסלול הכולל: 
ערי המלוכה, הקסבות, ומפלי אוזוד
קזבלנקה, רבט, מקנס, פס, איפראן, ארפוד, הסהרה ודיונות מרזוגה,

קניון התודרה, דרך "אלף הקסבות", מרקש, עמק האוריקה, מפלי אוזוד.
המומחים בטיולים למרוקו!!

 
 
 
 טיול איכותי בשילוב נופי טבע וכפרים ברבריים ציוריים 
טיול מלא וגדוש בסיורים וביקורים מבוקר עד ערב
ללא ימים או חצאי ימים חופשיים.

בתי המלון 4 ו-5 כוכבים...

4 יציאות בערבים... כולל 2 בילויי ערב...

בהדרכת הבכירים והמנוסים במדריכי רימון למרוקו...

 

במסלול הכולל ערי המלוכה הקסבות,  ומפלי אוזוד

      המומחים בטיולים למרוקו!!
 
טיול איכותי בתוכנית מלאה מעניינת ובעלת תכנים ללא ימים חופשיים. הסיורים כוללים אזורי נופים מדהימים בהרי האטלס, ברכסים ירוקים ובכפרים ברבריים ציוריים. סיור בעיר העתיקה של פס, הנחשבת לעיר העתיקה בערים הקיסריות שנשתמרו בעולם, זהו סיור קסום של תקופת ימי הביניים בסמטאותיה המפותלות במבוכים הצרים, בשווקים צבעוניים, בעבודת הבורסקאים ובעלי מלאכה המשמרים את אומנותם המסורתית: נפחים, רקעי נחושת. סיור בעיר האדומה מרקש בשוק הססגוני בו שילוב של צבעים ריחות וטעמים עשירים המפעילים את כל החושים.  סיור בקניון התודרה, ועוד'.
 

מסלול הטיול

 
יום 1.  תל אביב – קזבלנקה
נמריא מנתב"ג דרך יעד ביניים באירופה לקזבלנקה. לאחר קבלת אישורי כניסה בנמל התעופה, נערוך סיור בו נתרשם מהאדריכלות מתקופת השלטון הצרפתי. נראה את השדרות הרחבות והמבנים המרשימים בסגנון ארט-דקו מורשת הפרוטקטורט הצרפתי, נבקר בבית הכנסת הגדול, נסייר בכיכר מוחמד החמישי, המרכז האדמיניסטרטיבי של קזבלנקה. נמשיך לאורך החוף והטיילת המרשימה ובין השכונות העשירות עין דיאב וברובע היוקרתי אנפה. אשר נבנה מחדש במאה ה-18, תוך שימור הארכיטקטורה המקורית. בתום הסיור נגיע למלון. ארוחת ערב.
(לינה בקזבלנקה)       

 
יום 2.  קזבלנקה – רבט – מקנס - פס
לאחר ארוחת הבוקר 
ניסע צפונה לרבט, בירת הממלכה. נסייר ברחבת ארמון המלוכה, במאוזוליאום בו טמונים המלכים מוחמד החמישי ובנו המלך חסן השני, ובשרידי המסגד הענק טור חסן. נבקר בקסבת אודייה הציורית מהמאה ה-12, הבנויה על צוק ממנה תצפית על העיר סאלה ונהר הבורגרג. נמשיך לעיר הקיסרית מקנס מהמאה ה-17 ומכונה "ירושלים של מרוקו". ניכנס דרך באב (שער) "אלחמיס" שנבנה במאה ה-17 דרכו נכנסים לרובע היהודי. נראה את השער המלכותי המפורסם באב אלמנסור, השער מעוטר באריחי קרמיקה מיוחדים ובחלקו העליון כתובת המתארת את ניצחונותיו של השליט מולאי איסמעיל. נשוטט בכיכר "אלהדים"  רחבה סואנת וססגונית הנמצאת מול באב אלמנסור.  ונסיים את היום בפס, בירתה הדתית והתרבותית של מרוקו. למלון וארוחת ערב. (לינה בפס).
 

 
יום 3.  פס
היום יוקדש לפס, הנחשבת לעתיקה בערים הקיסריות שנשתמרו בעולם. הסיור בעיר העתיקה הוא סיור קסום של תקופת ימי הביניים בסמטאותיה המפותלות. נבקר באתר הייחודי בו קבורה האישה הקדושה לאלה סוליקה ונשמע את הסיפור על הדמות, שהפכה לאות ומופת לקהילת יהדות מרוקו. נסייר במלאח היהודי (הרובע העתיק) וברחוב בו התגוררו מגורשי ספרד. נמשיך לרחבת ארמון המלוכה ולמדינה (העיר העתיקה), המייצגת את העיר הערבית האופיינית של ימי הביניים. ניכנס דרך שער "בו ג'לוד" שער ארכיטקטוני מרשים הבנוי בסגנון מסורתי. נסייר בסמטאות הצרות ונצפה על הבית בו התגורר הרמב"ם. נראה ונקבל הסבר על שעון המים העתיק. נבקר ברובע הקדרים. האומנים של פס ידועים כמומחים בעבודות הקרמיקה. נצפה בעבודת הבורסקאים ובשאר בעלי המלאכה המשמרים את אומנותם המסורתית -  נפחים, רקעי נחושת ועוד'.  (לינה בפס)
לאחר ארוחת הערב נצא לבילוי בערב פולקלור, הכולל טקס חינה מסורתי.

 
 
יום 4.  פס – איפראן - ארפוד
יום נופים מגוונים לפנינו. נחצה את האטלס התיכון ובהמשך נגיע לפתח הסהרה. נבקר בעיירה איפראן – עיירת קיט וסקי בלב הרי האטלס התיכון, המכונה "שוייץ של מרוקו". במקום נמצא ארמון קיט של המלך הבנוי בצורת טירה סקוטית מדהימה. שם קיבל המלך חסן השני את שמעון פרס ז"ל בביקורו ההיסטורי בשנת 1986. נסייר רגלית בעיירה המקסימה ונמשיך דרומה דרך יערות ארזים, זו השמורה הגדולה ביותר במרוקו. נחצה את העיירות מידלת וריש השוכנות בפתחו של הנהר הגדול זיז, שמימיו משקים את עמק תאפילאלת לאורך 100 ק"מ ומצידיו נשקפות קסבות בצורות שונות הבנויות מלבני בוץ. בדרך נראה נאות מדבר שבהן אלפי דקלים. נחצה את האגם "חסן אדח'יל" שנבנה על ידי הצרפתים בשנת 1964 על מנת לנקז את מי נהר הזיז. לעת ערב נגיע לעיירה ארפוד, הנמצאת בחבל תפילאלאת ומשמשת בסיס יציאה לטיולי ג'יפים בדיונות הסהרה. ארוחת ערב. (לינה בארפוד)
 
 
יום 5.  ארפוד - דיונות מרזוגה - קניון הטודרה – וארזאזאת
בשעות הבוקר המוקדמות ניסע בג'יפים אל דיונות הזהב של מרזוגה. נפגוש את  אנשי הגלימות הכחולות "הטוארגים" ונעלה על הדיונה ממנה נראה את הזריחה. נחזור למלון לארוחת בוקר. נמשיך דרך מתחם המאובנים ונקבל סקירה על היווצרותם. נבקר בבארות השרשרת (פוגארות) ונשמע הסברים על תהליך הובלת המים התת קרקעי, שסיפק מים לתושבי הסהרה. הלאה לקניון הטודרה, השוכן בפתחו של עמק פורה בו אלפי דקלים וכפרים הבנויים בלבני בוץ. נסייר רגלית בקניון, שקירותיו הזקופים אדמדמים ונמשיך בדרך "אלף הקסבות", על שום היותה רצופה כפרי קסבות, שרובן נהרסו במלחמות שבטיות. הלאה דרך העיירה קלעה אלמגונה, המשמשת מרכז פסטיבל הוורדים נגיע לווארזאזאת, השוכנת בשיפולי הרי האטלס הגבוה, בה קסבות מרשימות ונופים מדבריים מרהיבים. ווארזאזאת התפתחה והפכה לאתר חשוב בתעשיית הסרטים, בה מספר אולפנים מפוארים ובעצם היא ההוליווד של מרוקו. התפאורה הטבעית עוצרת הנשימה והקסבות המרהיבות הוסיפו נופך אקזוטי לסרטים רבים.  ארוחת ערב. (לינה בווארזאזאת).
 
יום 6. ווארזאזאת - איית בן חידו - טיזין טיצ'קה - מרקש
נבקר בקסבת איית בן חידו, הנחשבת לקסבה המרהיבה והמרשימה במרוקו והוכרה על ידי אונסק"ו כאתר שמור. בקסבה זו צולמו סרטים רבים - עשרת הדיברות, גלדיאטור, לורנס איש ערב ועוד. נמשיך למרקש דרך מעבר טיזין טיצ'קה הדרך מטפסת לגבהים מעל 2500מ' ובהמשך הדרך מפותלת ויורדת למרקש משופעת בנופים מרהיבים. נעצור לתצפיות על כפרים רבים הבנויים למרגלות ההר. לאחר ארוחת הערב נצא לג'מאע אל פנה - הכיכר המפורסמת, הססגונית והתוססת ביותר במרוקו בה להטוטנים, מרקידי נחשים, קוסמים, מספרי סיפורים, מגידי עתידות ועוד.  (לינה במרקש).
 
 
יום 7.  מרקש
נקדיש את היום למרקש, פנינת הדרום הססגונית והתוססת ביותר במרוקו. נבקר בגני המנרה - ששימשו כמאגרי מים של העיר, נסייר במלאח היהודי - בו גרו אלפי יהודים במשך מאות שנים, ובבית הכנסת העתיק "אלעזאמה" שנבנה בשנת 1492 על ידי יהודים ממגורשי ספרד. נסייר בשוק הססגוני המרשים ונבקר ברחבת מסגד כותובייה מהמאה ה-12, אחד מסמליה של העיר. נמשיך למדינה דרך שער "באב אגנאו" מהמאה ה-12 דרכו נכנסו בעבר לקסבה. נבקר בבית מרקחת ברברי מסורתי לצמחי מרפא ונקבל הסבר על כל סוגי הצמחים והתבלינים. נסייר בעיר החדשה גיליס שנבנתה ע"י הצרפתים ונחזור למלון. ארוחת ערב ולאחריה נצא למופע ברברי מרשים, "פנטזיה של עלי" - מופע פולקלור ברברי טיפוסי בשילוב ריקודים, שירה, אקרובטיקה בדהירה על סוסים ויריות באוויר (משקה ראשון כלול).( לינה במרקש)
 
 
יום 8.  מרקש – עמק האוריקה- מרקש
ניסע לעמק האוריקה, השוכן למרגלות האטלס הגבוה ומקבל את מימיו מהפשרת השלגים. בדרך נצפה בעשרות כפרים ברבריים ציוריים הבנויים מלבני בוץ ונעצור לתצפיות על כפרים השוכנים על מדרונות ההר. נמשיך לאורך העמק השופע בבוסתנים, טרסות ועצי פרי נשירים. בדרך פזורים מסעדות קטנות הממוקמות בנופים מרהיבים. נבקר בבית ברברי טיפוסי הבנוי בלבני בוץ ונראה את אורח חיי הברברים בתום הסיור למלון.
לאחר ארוחת הערב, נצא לאורך השדרה של מוחמד השישי לבנין הרכבת החדש, נצפה על בניין האופרה. (לינה במרקש )
 
 
יום 9.  מרקש - מפליי אוזוד 
נצא למפלי אוזוד, אחד ממפלי המים הגבוהים במרוקו. נסייר רגלית בשמורה ובין הכרמים וטחנות הקמח המונעות בכוח המים. זהו אחד מאתרי הטבע המעניינים במרוקו. המפלים מקבלים את מימיהם מהתנקזותם של מי הוואדיות הנוצרים מהפשרת השלגים שבהרי האטלס התיכון. המים נשפכים מגובה של 100 מ' ונופלים בשלושה מפלסים המתנקזים בבריכה התחתונה. במקום עשרות דוכנים ובתי קפה. (לינה במרקש או באזור) . למלון וארוחת ערב.
יום 10.   קזבלנקה
נמשיך לקזבלנקה, המטרופולין המודרני והכלכלי של מרוקו. נבקר ברחבת המסגד ע"ש חסן השני, השלישי בגודלו בעולם המוסלמי, שנבנה בפאר רב. המסגד תוכנן על ידי ארכיטקט צרפתי בו שילוב של טכנולוגיות מתקדמות ועיטורים אסלאמיים מסורתיים. נבקר בשוק הססגוני "חובוס" הרובע נבנה בתקופת הצרפתים בסגנון מסורתי ומשרה אווירה נעימה. רחובות הרובע מקושטים בו מוצגים אריגים, שטיחים, תכשיטי כסף ועוד' למלון וארוחת ערב. 
(לינה בקזבלנקה)
 
יום 11. קזבלנקה – תל-אביב
תם ונשלם הטיול, ננצל את הזמן הנותר עד לטיסה. ניסע לנמל התעופה של קזבלנקה ונטוס דרך אירופה חזרה ארצה.

 

הפלוסים ברימון טיולים -  האתרים והביקורים:

 

   קזבלנקה
 • בית הכנסת הגדול
 • כיכר מוחמד החמישי
 • הטיילת הרובע היוקרתי אנפה.
 • שוק הססגוני חובוס.
        
   
רבאט
 • רחבת ארמון המלוכה, המאוזוליאום
 • שרידי המסגד הענק טור חסן
 • קסבת אודייה  בסגנון אנדאלוסי.
            
   מקנס
 • באב (שער)  אלחמיס, השער המלכותי המפורסם באב אלמנסור
 
   פאס
 • רחבת ארמון המלוכה
 • תצפית מהמצודה לעבר העיר העתיקה והחדשה
 • קברה של לאלה סוליקה
 • המלאח היהודי, העיר העתיקה.
 • שער בו ג'לוד, נצפה על בית הרמב"ם.
 • שעון המים, רובע הקדרים
 • ערב חפלה, כולל טקס חינה מסורתי ומשקה ראשון.
 
   איפראן 
 • סיור רגלי בעיירה.
 
   מדבר הסהרה 
 • סיור ג'יפים במרזוגה לצפייה בזריחה.
 • מתחם מאובנים ובארות השרשרת.
   קניוני התודרה 
 • סיור בקניון המדהים ביופיו ומפורסם בתופעות הגיאולוגיות..
 
   ווארזאזאת
 • קסבת איית בן חידו המרהיבה והמרשימה ביותר במרוקו
 
   מרקש
 
 • סיור לילי בכיכר ג'מאע אל פנה.
 • גני מנרה, רחבת מסגד כותובייה מהמאה ה-12.
 • השוק הססגוני והעיר החדשה.מופע ברברי "פנטזיה של עלי" כולל משקה ראשון.
 
   עמק האוריקה
 • ביקור בבית ברברי אותנטי.
 
   מפלי אוזוד
 • סיור בשמורת הטבע
 
 
*הערה – לא יתקיימו ביקורים בבתי עלמין ואתרים בשבתות ובימי חג יהודיים.
* ללא ימים או חצאי ימים חופשיים. (למעט בימי טיסות)
 
מחיר הטיול כולל:
 
• סיור ג'יפים  - סיור ג'יפים בסהרה בחולות מרזוגה.
• 2 בילויי ערב  - חפלה בפס כולל משקה ראשון. - פנטזיה במרקש כולל משקה ראשון.
• 4 יציאות בערבים... כולל 2 בילויי ערב...      
• טיסות בחברות סדירות.
• כלכלה ע"ב חצי פנסיון בוקר וערב.
• אשרת כניסה למרוקו.
• כניסות לאתרים בהתאם למסלול הטיול.
• מדריך ישראלי מומחה למרוקו.
• אוטובוס תיירים צמוד.
• טיפים לנותני השירותים : חדרי אוכל, סבלות בבתי המלון
- ( מזוודה אחת לאדם ) לא כולל למדריך ולנהג.
• מפגש קבוצה לפני הנסיעה.
 
המחיר אינו כולל:
ביטוח אישי רפואי ומטען.
 

תאריך יציאה

תאריך חזרה

מסלול הטיול

מדריך הטיול

הערות

23/12/2019 02/01/2020 MR חוזר - למסלול הטיול לחצו כאן מירי רז חופשת חנוכה
23/02/2020 04/03/2020 MO חוזר - למסלול הטיול לחצו כאן    
12/03/2020 22/03/2020 MO חוזר - למסלול הטיול לחצו כאן    
15/03/2020 25/03/2020 MO חוזר - למסלול הטיול לחצו כאן    
16/03/2020 26/03/2020 MT חוזר - למסלול הטיול לחצו כאן   נחיתה במליליה, חזרה ממרקש
05/04/2020 15/04/2020 MT חוזר - למסלול הטיול לחצו כאן   חופשת פסח
06/04/2020 16/04/2020 MT חוזר - למסלול הטיול לחצו כאן מלא חופשת פסח
09/04/2020 19/04/2020 MO חוזר - למסלול הטיול לחצו כאן חופשת פסח
10/04/2020 19/04/2020 MT חוזר - למסלול הטיול לחצו כאן   חופשת פסח
12/04/2020 22/04/2020 MT חוזר - למסלול הטיול לחצו כאן   חופשת פסח
10/05/2020 20/05/2020 MT חוזר - למסלול הטיול לחצו כאן    
17/05/2020 27/05/2020 MR חוזר - למסלול הטיול לחצו כאן    
24/05/2020 04/06/2020 MO חוזר - למסלול הטיול לחצו כאן    
01/06/2020 11/06/2020 MT חוזר - למסלול הטיול לחצו כאן   נחיתה במליליה, חזרה ממרקש
04/06/2020 14/06/2020 MO חוזר - למסלול הטיול לחצו כאן    
04/06/2020 14/06/2020 MT חוזר - למסלול הטיול לחצו כאן    
07/06/2020 17/06/2020 MR חוזר - למסלול הטיול לחצו כאן    
11/06/2020 22/06/2020 MT חוזר - למסלול הטיול לחצו כאן    
14/06/2020 25/06/2020 MO חוזר - למסלול הטיול לחצו כאן    
25/06/2020 06/07/2020 MT חוזר - למסלול הטיול לחצו כאן    
28/06/2020 08/07/2020 MR חוזר - למסלול הטיול לחצו כאן    
05/07/2020 16/07/2020 MO חוזר - למסלול הטיול לחצו כאן    
09/07/2020 20/07/2020 MT חוזר - למסלול הטיול לחצו כאן    
16/07/2020 26/07/2020 MT חוזר - למסלול הטיול לחצו כאן    
20/08/2020 30/08/2020 MT חוזר - למסלול הטיול לחצו כאן    
01/09/2020 11/09/2020 MT חוזר - למסלול הטיול לחצו כאן    
29/09/2020 08/10/2020 MT חוזר - למסלול הטיול לחצו כאן   חופשת סוכות
29/09/2020 09/10/2020 MT חוזר - למסלול הטיול לחצו כאן   חופשת סוכות
02/10/2020 12/10/2020 MT חוזר - למסלול הטיול לחצו כאן    
04/10/2020 14/10/2020 MT חוזר - למסלול הטיול לחצו כאן    
22/10/2020 02/11/2020 MO חוזר - למסלול הטיול לחצו כאן    
 

המסלול המעודכן יופיע אצל נציג המכירות של רימון טיולים / סוכן הנסיעות.
 
עיר
שם המלון
  דרגה    
אתר אינטרנט
  קזבלנקה
 
  MOEVENPICK
GOLDEN TULIP
   GRAND MOGADOR
5*
5*
5*
  פס
PICKALBATROS
BARCELO
5*
4*
  ארפוד
CHERGUI
XALUCA
PALAIS DESERT
4*
4*
  ווארזאזאת
KARAM  PALACE
AZGHOR
OSCAR
4*
4*
  בומאלן
XALUCA
4*
  מרקש
R.M.  MENARA
ADAM  PARK
PALM PLAZA
5*
5*
5*
  אגדיר
KENZI EUROPA
4*
  מפלי אוזוד    
CHEMS DU LAC
4*
איסווירה
ATLAS ESSAOUIRA 
5*
טנג'יר CESAR
SOLAZUR
5*
5*
 
 

*בתי המלון לעיל או דומים להם ברמתם יעמדו לרשות המטיילים במהלך הטיול

 

הערות:
דרושה אשרת כניסה למרוקו (בטיפול רימון טיולים) אשר תונפק בנמל התעופה בקזבלנקה
אשרת הכניסה ניתנת ע"י הרשויות המקומיות במרוקו. למרות כל ההסכמים והתנאים הנוחים שנוצרו לקבלת אשרת כניסה לישראלים, אין החברה אחראית לאי מתן אשרה ע"י שלטונות מרוקו. הרשמת המטייל לטיול כמוה כהסכמה להגבלות אלו. יש לוודא שהדרכון בתוקף ל-6 חודשים מיום הכניסה למרוקו, כולל דף אחד ריק.
 - כפוף לתנאים והרשמה של חברת רימון טיולים.
 - יתכנו שינויים בסדר המסלול אך לא בתוכנו.
- הרמדאן חל מתאריך 23/04/20  עד 22/05/20 (יתכן יום או יומיים לפני ואחרי)
בתקופה זו מזג האוויר מעולה ונוח. תקופת הרמדאן מתאפיינת באורחות חיים שונות במרוקו. כח האדם צם ברובו במהלך היום ויתכן שהפעילות איטית יותר מהרגיל.
יחד עם זאת מדובר בתקופה שמזג האוויר לטיול בה הוא הטוב ביותר על פי הספרות המקצועית ועל פי דעתנו כחברה המתמחה ליעד זה.
- חג הקורבן חל מתאריך 30/07/20  עד  03/08/20  (יתכן יום או יומיים לפני ואחרי)
יש לקחת בחשבון שבתקופה זו רוב העסקים יהיו סגורים
 
מסמכי נסיעה וצילומי דרכון
אשרת כניסה למרוקו ניתנת על סמך צילומי הדרכון שנמסרו לרימון טיולים בזמן ההרשמה. ( בטרם היציאה )
אין להוציא דרכון חדש לאחר הוצאת הויזה. חברת רימון טיולים לא תהיה אחראית לכך.
נא לוודא שתוקף הדרכון לשישה חודשים לפחות. חובה שיהיו בו מינימום שני דפים ריקים להחתמת אשרות כניסה ויציאה.לצלם את העמודים הראשונים, כולל העמוד בו התוקף ולשמור בנפרד עם 2 תמונות.
אשרת כניסה – יש למסור את פרטי הדרכונים עד 3 שבועות לפני היציאה.
לאחר תאריך זה החלפת פרטי הדרכון אינה אפשרית ולא ניתן להנפיק אשרת כניסה.
  
בריאות / תרופות
למשתמשים בתרופות קבועות נא להצטייד בתרופות מספיקות ובמרשם רופא על מנת לקבל תרופה מקבילה במידה
והתרופות יאבדו. (את התרופות לקחת חלק במזוודה וחלק בתיק יד בכמות כפולה ). מומלץ להצטייד במסמך מרופא    המשפחה ( היסטוריה רפואית ). על הנוסע חובה לדווח על בעיות בריאות חריגות בטרם יציאה לטיול.
 
`
* כל הזכויות שמורות לשמעון עמיר אין להעתיק

מלאו את פרטיכם ואנו נחזור אליכם במהרה!

שם מלא: טלפון:
דוא"ל: הודעה:
התקשרו עכשיו 03-5260011