חיפוש מתקדם

טיולים מאורגנים לסרי לנקה

הידעתם? סרי לנקה נמצאת בלב האוקיאנוס ההודי, וצורתה דומה לטיפת מים. היא שופעת חופים טרופיים, מטעי תה, שמורות טבע, מגוון עשיר של בעלי חיים, שפע של מקדשים. בירתה, קולמבו, המהווה גם את המרכז המסחרי והפיננסי של המדינה היא בעלת חזות וצביון מערביים: יש בה גורדי שחקים עצומים, מרכזי קניות הומים ושאר סממנים ומאפיינים מערביים המושכים תיירים אל המוכר.

חברת רימון טיולים מציעה מגוון טיולים מאורגנים וטיולים למשפחות, שאותם ניתן לתכנן באופן שיתאים לרצונות ולציפיות שלכם. מיטב המדריכים עומדים לשירותכם לאפשר לכם לחוות את חוויית הטיול המאורגן בסרי לנקה במלואה.


 

טיולים לקהל הרחב

אם אתם רוצים לראות את בית המחסה לפילים יתומים פינאוולה ולהתרגש יחד עם המוני התיירים הפוקדים את המקום, ולחזות בנזירים מודטים בעיירה דמבולה; אם אתם רוצים להתפעל ולהתפעם ממקדשים מרהיבים, ממצודה מרשימה המוקפת גנים הממוקמת על פסגת צוק שגובהו 200 מטר בסיגיריה כמו גם בעיר העתיקה גאלה שהוכרזה כאתר מורשת עולמית המציעה מוזיאונים שונים וחופים לרגיעה -  מדריכי הטיולים של החברה יביאו אתכם אל מקומות יפים אלה ורבים אחרים.


בחירה ברימון טיולים להוביל ולהדריך אתכם בטיול באי סרי לנקה תאפשר לכם למצות את חוויית השהייה באחד האיים המיושבים הקסומים ביותר בעולם, שבו משולבים ישן וחדש, מראות ומסורות עתיקות, אשר הכפריים הפשוטים והעממיים משמרים אותן בכפריהם, יחד עם המודרנה המערבית התוססת והעדכנית.

מלאו את פרטיכם ואנו נחזור אליכם במהרה!

שם מלא: טלפון:
דוא"ל: הודעה:
התקשרו עכשיו 03-5260011 cal