נבחרי החודש
הבירות המלכותיות - צ'כיה, סלובקיה, הונגריה, אוסטריה הבירות המלכותיות - צ'כיה, סלובקיה, הונגריה, אוסטריה
צ'כיה, סלובקיה, הונגריה, אוסטריה - 8 ימים
לפרטים
הקצפת של אירופה - 8 ימים הקצפת של אירופה - 8 ימים
צרפת, אנגליה – 8 ימים
לפרטים
מאוסטריה באהבה מאוסטריה באהבה
אוסטריה -- 8 ימים
לפרטים
נסיכים ואגדות - טיול משפחות נסיכים ואגדות - טיול משפחות
אוסטריה, היער השחור, שווייץ - 7 ימים
לפרטים
לב אירופה - אוסטריה, שוייץ לב אירופה - אוסטריה, שוייץ
אוסטריה, שווייץ - 8 ימים
לפרטים
סלובניה, קרואטיה  - כוכב אדריאטי סלובניה, קרואטיה - כוכב אדריאטי
קרואטיה, סלובניה – 8 ימים טיול כוכב כפול
לפרטים
הרפתקאות אדריאטיות  - טיול משפחות הרפתקאות אדריאטיות - טיול משפחות
סלובניה, קרואטיה - 8 ימים טיול כוכב כפול
לפרטים
טיול הפארקים המקיף למשפחות - קיץ טיול הפארקים המקיף למשפחות - קיץ
הולנד, בלגיה, צרפת – 8 ימים
לפרטים
הקצפת של אירופה – 11 יום הקצפת של אירופה – 11 יום
אנגליה, צרפת, בלגיה, הולנד - 11 ימים
לפרטים
קסמי צפון ספרד קסמי צפון ספרד
צפון ספרד - חבל הבאסקים והפירנאים – 8 ימים
לפרטים
החלה ההרשמה לטיולי לפלנד 2020! החלה ההרשמה לטיולי לפלנד 2020!
ספארי חורף בלפלנד בטיסה ישירה לרובניימי 7 ימים
לפרטים
הקצפת של אירופה הקצפת של אירופה
צרפת, בלגיה, הולנד - 8 ימים
לפרטים
משחקי קרח ואש משחקי קרח ואש
איסלנד 10 ימים
לפרטים
יער הקוקיות - קיץ יער הקוקיות - קיץ
יער הקוקיות - קיץ - 7 ימים גרמניה כולל היער השחור
לפרטים
פניני היופי של גרמניה - קיץ פניני היופי של גרמניה - קיץ
גרמניה כולל היער השחור וחבל אלזאס - 8 ימים
לפרטים

חיפוש מתקדם

טיולים מאורגנים ליפן

טיול מאורגן ליפן שהיא מדינת איים באוקיינוס השקט הממוקמת במקום בו נפגשים ארבעה לוחות טקטוניים.

לחץ הלוחות הופך את יפן למדינה הנמצאת בתנועה מתמדת-פשוטו כמשמעו, בממוצע שלוש(!) רעידות אדמה פוקדות את יפן מדי יום.תנועת הלוחות היא גם הסיבה לכך שיפן היא מדינה הררית כאשר מישוריה ובקעותיה מוגבלים ביכולתם להכיל תושבים ולכלכל אותם.

במהלך טיול ביפן, תזכו להכיר צד של יפן שמאפיין אותה כמדינה נטולת משאבי טבע כמעט לחלוטין.ביפן חיים 127 מליון איש ושיטחה 377 אלף קמ"ר בצפיפות מהגבוהות בעולם לא עתודות קרקע להתפתח בהן. נוסיף לכך אקלים אכזר:חורף קר וקשה, עונת טייפונים ועונת גשמי מונסון בהם בקושי ניתן לצאת מהבית. ארץ קשה ואכזרית-זו המציאות אליה נולדים היפנים. במציאות זו התפתחה ביפן חברה היררכית מושמעת וחרוצה.תרבות של כבוד לחזק ולמנצח , בוז והעדר חמלה למנוצח. ביום 6 באוגוסט 1945 וב-9 באוגוסט 1945,הוטלו על הירושימה ונגאסאקי שתי פצצות אטום שהביאו לכניעתה של יפן ללא תנאי. תבוסה במלחמה כואבת. כניעה ללא תנאי צורבת בכל מקום, בטיול ביפן, בה החברה נעדרת חמלה לחלש ורוכשת בוז למנוצח התבוסה היא בלתי נסבלת. נוסיף כי לפי המסורת היפנית הקיסר הוא בן האלים והקיסר הוליך את יפן למצב זה,כלומר האלים אכזבו. כתב הכניעה ,הנמסר לגנרל האמריקני דאגלאס מק ארתור מידי שר החוץ היפני שיגמיצו,על ספינת המלחמה מיזורי ב 2ספטמבר 1945,אינו כתב כניעה בלבד.זהו מסמך שמשמעותו:יפן (המוכרת עד כה) איננה! 

לטיול מאורגן בחגים ליפן, כולל קויאסאן והירושימה ארץ הסושי והסאקה לחץ כאן

טיולים לקהל הרחב

תרבותו - טיולי תרבות

טיול עומק מאורגן, יבשתי ואביבי ליפן ולדרום קוריאה/

סיאול: האזור המפורז (DMZ)-העיר גייאונגז'ו-בוסאן-האי ג'ג'ו. יפן: טוקיו-ניקו-קאמקורה-הקונה-האלפים היפנים-מאצומוטו-קיוטו-הירושימה-נארה-אוסאקה
לפרטים

פריחת הדובדבן - טיול מאורגן משולב בקרוז סובב יפן

טיול נינוח ומקיף, משולב בקרוז (9 לילות) סובב יפן ודרום קוריאה, הכולל יותר מקומות מהמסלול הרגיל של טוקיו-קיוטו.
לפרטים

בטיול ביפן פוגש התייר הבא מישראל "מציאות אלטרנטיבית". המונחים: נקיון,סדר, משמעת,התחשבות באחר,יעילות..אינם מושגים מופשטים,אלא ממשות שניתן לגעת בה. ערים סואנות:טוקיו ואוסאקה. ערים מסורתיות:קיוטו,טאקאיאמה ,מצומוטו. עיירות טובלות בירק ובטבע:ניקו ונארה, כפרים מיוחדים ציוריים כשירקאוה גו והקונה. נופי הרים והפסגה המשולשת המושלמת של הר פוג'י. מסעדות מערביות לצד מסעדות סושי ואוקונימיאקי. מקדשים וגנים יפניים המצדיקים שדרוג למילה אסטטיקה. מרכזי קניות הומים,תחנות רכבת סואנות ורובעי גיישות ובתי תה יפניים מסורתיים. מעין "תרגיל קרקס לולייני" מבצע המבקר במעבר בין הניגודים המקסימים.לרגע לא משעמם ,כיוון שהמעברים,בין מסורתי וועכשיוי, בין עבר ועתיד,הם כמו ברכבת הרים תזזיתית שאינה עוצרת לרגע. בפתיח הוזכר אקלימה הקשה של יפן בפרקי זמן ארוכים של השנה. אך בטבע יש איזונים. עונות המעבר ביפן הן גמול הוגן ליתר עונות השנה. פריחת הדובדבן באביב היא מראה שאין שני לו! בגני ורחובות הערים, בחורש לצידי הדרכים פורחים עצי הדובדבן בשלל צבעים רכים:לבן ,ורוד, אדמדם.עצים עקרים שניטעו למטרת יופי בלבד כדי שניתן יהיה להתענג על המראה.הפרדה בין יעילות(עצי פרי) ויופי(עצי נוי)- ארץ של ניגודים. אם האביב צבוע בצבעי פרחת הדובדבן הרכים, הסתיו נצבע בצבעי השלכת עזים ובוהקים. גם עצי השלכת הינם עצי בוסר,שוב התרסה :יעילות ויופי צרוף- שני הפכים המשלימים אחד את השני. "ארץ האופטימיות העולה" היא הכותרת על משקל:"ארץ השמש העולה". הביקור בהירושימה מסביר את הכותרת.ביקור בפארק ומוזיאון השלום. בנקודה המדוייקת בה התפוצצה פצצת האטום הראשונה מרגש ומזעזע מחד, אך מעודד וממלא אותך אופטימיות מאידך. חברה מוצאת עצמה בנקודת האפס המוחלט,תשתיותיה מחוסלות,המיתוסים מנופצים ואין גם אל,אליו ניתן לפנות בזעקת הצילו.חברה זו, לאחר הלם קצר,מחליטה לקחת גורלה בידיה. ללא אם ואילו,בלי רחמים עצמיים, תוך הפקת לקחים מעשיים ומידיים פונים היפנים לשיקום ולשינוי. שיקום הבתים, הערים ומערכות הכלכלה. ושינוי תפיסת העולם המיליטריסטית לתפיסת עולם אנושית. המבקר ביפן,ניתקל בניקיון,אסטטיקה,סדר ויעילות בכל כיוון אליו מפנה מבטו. המבט המרפרף מהעבר המדכא , אל ההווה המדהים – האופטימיות ,והידיעה כי ניתן גם אחרת, היא התחושה בה מתמלא התייר ב"ארץ השמש(האופטימיות) העולה".

מלאו את פרטיכם ואנו נחזור אליכם במהרה!

שם מלא: טלפון:
דוא"ל: הודעה:
התקשרו עכשיו 03-5264808 cal