טיולים נבחרים
סין - ממלכת המזרח סין - ממלכת המזרח
סין, מקאו, הונג קונג – 15 יום/13 לילות
לפרטים
פלאי תאילנד - טיול משפחות לתאילנד פלאי תאילנד - טיול משפחות לתאילנד
תאילנד, כולל הצפון ופוקט – 13 יום/11 לילות
לפרטים
הרוקי'ס הקנדיים ואלסקה הרוקי'ס הקנדיים ואלסקה
קנדה - הרי הרוקי, קרוז לאלסקה – 18 יום
לפרטים
תאילנד המלכותית - קיץ חגים תאילנד המלכותית - קיץ חגים
תאילנד, כולל פאטייה ופוקט - 13יום/11 לילות
לפרטים
יפן - ארץ הסושי והסאקה יפן - ארץ הסושי והסאקה
בתקופת פריחת הדובדבן - 13 יום
לפרטים
תאילנד פלטינום תאילנד פלטינום
טיול מאורגן לתאילנד כולל אמפאווה, שמורת מפלי אראוואן, פאי, פוקט – 16 יום/14 לילות
לפרטים
ההרשמה בעיצומה לטיולי לפלנד 2020! ההרשמה בעיצומה לטיולי לפלנד 2020!
ספארי חורף בלפלנד בטיסה ישירה לרובניימי 7 ימים
לפרטים
פניני הקריבים פניני הקריבים
קובה, פנמה, קוסטה ריקה – 17יום/15ילות
לפרטים
טיולים מאורגנים לדרום אמריקה טיולים מאורגנים לדרום אמריקה
ארגנטינה, צ'ילה, ברזיל, פרו, אקוודור
לפרטים
סלסה ורום קובני סלסה ורום קובני
קובה – 11-12 יום/ 10 לילות
לפרטים
נופים וערים באפריקה נופים וערים באפריקה
דרום אפריקה- 17 ימים
לפרטים

6 טעויות נפוצות בתכנון טיול לאיטליה

6 טעויות נפוצות בתכנון טיול לאיטליה

כל מי שמתכנן טיול באיטליה נתקל בבעיה אחת מרכזית – לא ניתן לראות את כל מה שיש לראות באיטליה בטיול אחד הקצוב לפרק זמן מסוים! כל זה מוביל שלשורה של טעויות נפוצות בשעת התכנון של הטיול לאיטליה.
 

הניסיון לראות הכל

הטעות הגדולה ביותר שאותה עושים אנשים כאשר הם מתכננים טיול לאיטליה: הם מנסים לראות יותר מדי דברים בזמן קצר מדי. כמובן שאין לעשות זאת – עומס רב על תכנון הטיול יגרום למתח וללחץ ולכך שההנאה תיפגם והטיול ייהרס ולכן לא מומלץ להעמיס. הפתרון הוא לצמצם את המקומות בהם רוצים לבקר ולהתמקד ואחר כך לחלק את הזמן  בהתאם. הקצב של הטיול באיטליה חשוב ביותר, לפחות כמו האטרקציות אותן אתם רואים. יתכן שזה אפשרי להספיק מספר ערים בפרק זמן קצר אולם, איכותו של הטיול נפגמת וכך גם ההנאה ממנו. אם הזמן שלכם מוגבל נסו לפשט את העניינים ולרווח כדי שתוכלו גם ליהנות ממה שאתם רואים.
 

ללכת לאן שכל התיירים הולכים

איטליה מלאה באתרים אותם "חייבים לראות" כמו – מגדל פיזה, הקולוסיאום ועוד ועוד. מקומות אלו מפורסמים מאד ויש לכך סיבה כמובן אבל פירושו של דבר הוא שהם הומים מתיירים ובדרך כלל זה פוגם בהנאה. ברור שחייבים לראות מספר אתרי חובה, נסו לשלב זאת גם עם מקומות "מקומיים יותר" ורגועים יותר ונסו ליצור איזון בין שניהם בטיולכם. נכון גם לתכנן "זמן חופשי" בכל יום כדי לשוטט ברחובות ולתת לדברים קצת פחות צפויים לקרות.
 

עמידה בתורים

בזמן העונה הבוערת, יש אנשים שלא טורחים ומזמינים תור מראש באינטרנט ואז הם מוצאים את עצמם עומדים שעות על גבי שעות בתורים ארוכים לכניסה לקולוסיאום, לפורום, לוותיקן או לאטרקציה אחרת.
 

אריזה של ביגוד רב

באיטליה אין מעליות בבתי מלון רבים. כמו כן, הרחובות המרוצפים מקשים מאד על הליכה עם מזוודות ולא תמיד ניתן להגיע עד לפתח המלון עם מונית כיון שהסימטאות צרות ומפותלות או שאולי המלון נמצא בפתחה של תעלה וקשה להגיע עד לפתחו (וונציה למשל). לכן, טעות היא לארוז מזוודה כבדה במיוחד. קחו מזוודה קלה אותה קל גם לסחוב.
החלפת מקום לינה כל לילה או שניים:
החלפת מלון או צימר כל יום הינה טעות גדולה. הבילוי בלפרוק ולארוז ולהתעסק החל מאחר הצהריים באיתור מקום הלינה הבא יכול להוציא משלווה ולנטרל את היתרון היחסי של ההספק והחדשנות...לכן מומלץ לעצור במקום אחד ולעשות טילי כוכב כדי שתוכלו להתרכז יותר בבילוי ובהנאה.
 

התעלמות ממזג האוויר או מהעונה

חייבים להתאים את הטיול גם לעונה ולמזג האוויר המתאים. לדוגמא – חם מאד לטייל בחודש אוגוסט בדרום איטליה, מה גם שמרבית העסקים יהיו סגורים כי האיטלקים עצמם בחופשה. התאימו את אזור הטיול למזג האוויר המתאים. אמנם הגמישות לא רבה, אך לא חייבים לנסוע לאגמים או ונציה בשיא הקיץ, דווקא בשיא החום.
דווקא בעונה הלוהטת שווה לעלות לאומבריה או לאזורים הרריים וגבוהים כמו הדולומיטים בהם מזג האוויר בקיץ נעים יותר, או להשתכן באחד החופים היפים לחופשה רגועה על שפת היםכך תרוויחו  אינספור אטרקציות ייחודיות, שפויות במחיר ומרתקות לא פחות: רפטינג, אומגות, טיפוס חבלים, טיולי אופניים ועוד ועוד.

 

מלאו את פרטיכם ואנו נחזור אליכם במהרה!

שם מלא: טלפון:
דוא"ל: הודעה:
התקשרו עכשיו 03-5260011 cal