טיול מאורגן לאמריקה הקסומה
21
19
UST |
כולל סאן דייגו, יוסמיטי, ציון פארק, ברייס קניון, גרנד קניון

טיול מאורגן לארצות הברית

ארה"ב מחוף לחוף כולל סאן דייגו, יוסמיטי, ציון פארק, ברייס קניון, גרנד קניון

טיול מאורגן לארצות הברית- Coast to coast קלאסי: טיול שמאפשר לכם לחוות את תמצית החלום האמריקאי בעשרים יום. נפתח את הטיול בלוס אנג'לס המסעירה בצדה המערבי של ארצות הברית לחופי האוקיינוס השקט, ונסיים אותו בתפוח הגדול של ניו יורק על גדות האוקיינוס האטלנטי. בין שתי הערים הנפלאות האלו נטעם מהפסיפס הנופי והתרבותי של ארצות הברית. בגזרת אתרי הטבע הבלתי נשכחים נבקר, בין היתר, בגרנד קניון, יוסמיטי פארק ומפלי הניאגרה. בנוסף, נחווה מהעושר התרבותי והמורשת ההיסטורית של אמריקה ונבקר בערים מרתקות כמו סן פרנסיסקו, וושינגטון וסאן דייגו ובאטרקציות כמו לאס וגאס ועיר הרפאים של 'המערב הפרוע' קליקו.

לוס אנג'לס, סאן דייגו, סאן פרנציסקו, יוסמיטי פארק, לאס וגאס, ציון פארק, ברייס קניון, גרנד קניון, וושינגטון,
חבל האמיש, טורונטו, מפלי הניאגרה, ניו יורק

דרושה אשרת כניסה לארה"ב

צור איתנו קשר לגבי הטיול

כמו כן, אתה מוזמן ליצור קשר עם נציגי השירות
שלנו בטלפון: 03-5260011

מסלול הטיול

 • 1

  תל אביב - לוס אנג'לס

  ניפגש בנתב"ג ונטוס ללוס אנג'לס. עם הנחיתה נצא לסיור שיכלול את הוליווד, שם נראה את תיאטרון גרומן שבחזיתו טביעות הידיים של כוכבי הוליווד ואת תיאטרון "קודאק", בו מתקיים מידי שנה טקס חלוקת פרסי האוסקר. נגיע גם לאזור היוקרתי – בוורלי הילס ולא נחמיץ את "שוק האיכרים" הייחודי. לינה באנהיים.

 • 2

  סאן דייגו

  ניסע ליום טיול לסאן דייגו. נבקר בטיילת ובמרינה, בעיר העתיקה וברובע לה הויה, ממנו נשקף נוף מרהיב על מפרץ לה הויה חזרה למלון.

 • 3

  יוניברסל סטודיוז, סנטה מוניקה

  ניסע לביקור ביוניברסל סטודיוז. נסייר בין האולפנים ואתרי ההסרטה של סרטי הקולנוע ותכניות הטלוויזיה ונראה כיצד מבצעים פעלולים קולנועיים. בהמשך ניסע לסנטה מוניקה, שהתפרסמה בסדרת הטלוויזיה "משמר המפרץ". נטייל במדרחוב ולאורך המזח ונחזור למלון.

   

 • 4

  סנטה ברברה, סולוונג

  נצא צפונה לסנטה ברברה, בעלת הצביון הספרדי. נמשיך לסולוונג, שהוקמה ב-1911 על ידי מתיישבים דנים. נסיים את היום באזור סנטה מריה.

   

 • 5

  דרך 17 המילין, סאן פרנציסקו

  פנינו מועדות לביקורים במונטריי, שהתפרסמה באומנים הרבים שהתיישבו בה ובכרמל. נמשיך לדרך "17 המילין" המתפתלת ליד מצוקי האוקיינוס ובערב נגיע לסאן פרנציסקו.

   

 • 6

  סאן פרנציסקו, סוסליטו

  לפנינו יום סיור מקיף שיכלול את רציף הדייגים הססגוני "פישרמנס וורף" ונצפה אל האי אלקטרז – בו שוכן בית הכלא הידוע. נראה את רחוב לומבארד – הרחוב המפותל והציורי, נערוך תצפית מ"גבעת התאומות" ובהמשך מחכים לנו המרכז הכלכלי וצ'יינה טאון. נחצה את גשר שער הזהב ונבקר בסוסליטו, אשר התפרסמה כעיירת אומנים.

  בערב – אפשרות להצטרף (בתשלום) לסיור בעיר.

 • 7

  יוסמיטי פארק

  הבוקר מועדות פנינו לשמורת הפארק הלאומי יוסמיטי, אתר הטבע והפארק הלאומי הגדול בקליפורניה, בו צוקי גרניט ומפלי מים, "אל קפיטן" – צוק הגרניט הענק והחשוף, מפל "ההינומה" ועוד. לאחר הביקור נמשיך ללינה באזור פרסנו.

 • 8

  קליקו, לאס וגאס

  דרך הרצועה החקלאית הפורייה של קליפורניה נגיע לביקור בעיירת הרפאים – קליקו, עיירת מערב פרוע בעבר, לקראת ערב נגיע ללאס וגאס הנוצצת.

  בערב – אפשרות להצטרף (בתשלום)  לסיור לילי ולבקר באטרקציות השונות.

 • 9

  לאס וגאס, אזור סכר הובר

  הבוקר ניסע לאזור סכר הובר שעל אגם מיד ונערוך תצפיות נוף על הסכר והאגם. נחזור ללאס וגאס וזה הזמן לבקר באאוטלט ומרכז הקניות האטרקטיבי.

  אחה"צ – נוכל לטייל בין בתי המלון השונים, מלון "ונציה" הייחודי ואחרים.

   

 • 10

  לאס וגאס, בילוי ערב במופע בידור

  היום זמן להשלמת הביקורים והקניות באופן עצמאי.
  בערב – נצא  ליהנות מאחד ממופעי הבידור בהם מפורסמת העיר.

   

 • 11

  ציון פארק, ברייס קניון

  אנו בדרכנו למדינת יוטה ואל הסלעים הענקיים שבפארק הלאומי ציון פארק, ששמו ניתן לו ע"י המורמונים שהתפעלו מיופיו. נמשיך לברייס קניון, אתר טבע מדהים ממנו נשקיף על תצורות סלע שונות כגון צריחים, מגדלים ועמודים בצבעי לבן, ורוד ואדום. לינה באזור קאנאב.

 • 12

  סכר גלן, עיקול הפרסה, גרנד קניון

  פנינו מועדות לפייג' שבאריזונה, השוכנת בסמוך לנהר הקולורדו. נראה את סכר גלן ואגם פאואל, מאגר המים המלאכותי השני בגודלו במדינה. נמשיך לתצפית על המקום בו נהר הקולורדו עושה עיקוף כמעט מלא שקיבל את השם "עיקול פרסת הסוס". מכאן פנינו מועדות לגראנד קניון (הקניון הגדול). נופיו המופלאים של אתר טבע זה יתגלו לעינינו עת נערוך תצפיות נוף שונות אל שכבות הסלע שגילן מגיע עד שני מיליארד שנים. לינה באזור.

 • 13

  אריזונה, וושינגטון

  ניפרד מאריזונה בדרכנו  אל נמל התעופה של פניקס ממנו נטוס לוושינגטון – בירת ארה"ב, מרכז השלטון של הדמוקרטיה הגדולה בעולם.

 • 14

  וושינגטון

  נצא לסיור בוושינגטון. נראה את גבעת הקפיטול ובה בית הנבחרים, את הסנט, את בית המשפט העליון וכמובן את הבית הלבן. לא נחמיץ את האובליסק לזכרו של ג'ורג' וושינגטון – נשיאה הראשון של ארה"ב, את המוזיאונים והמבנים המונומנטליים של העיר ובהם מצבת הנשיא ג'פרסון כמו גם את אנדרטת וייטנאם, המוקדשת לחללי המלחמה ארוכת השנים. נסיים את הסיור בביקור במוזיאון החלל.

  אחה"צ – זמן פנוי לבקר במוזיאונים הרבים בהם משופעת העיר.

  בערב נצא לסיור ערב בעיר המוארת.

 • 15

  חבל האמיש, עולם השוקולד של הרשי

  ניסע לחבל האמיש, בו משמרים איכרים ממוצא שווייצרי וגרמני את אורח חייהם מזה מאות שנים. בני הכת חיים ללא מים זורמים, חשמל ומכשירים חשמליים ועדיין נוסעים בכרכרות רתומות לסוסים. נלמד על אורח חייהם המיוחד ונמשיך לעולם השוקולד של הרשי, בו נלמד על תהליך ייצור השוקולד האמריקאי המפורסם. לינה באזור.

 • 16

  שמורת ווטקינס גלן, מפלי הניאגרה

  נגיע אל שמורת הטבע ווטקינס גלן. נטייל לאורך הנחל בתוך הקניון ונצפה במפלי המים השוצפים. נמשיך לגבול קנדה ולמלון במפלי הניאגרה.

  בערב – נצא רגלית לראות את המפלים המוארים והמרשימים.

   

 • 17

  טורונטו, ניאגרה און דה לייק, מפלי הניאגרה

  הבוקר ניסע לטורונטו, השוכנת על גדות אגם אונטריו. נערוך סיור ונראה את בית העירייה, את בניין הפרלמנט של חבל אונטריו, נצפה אל מגדל סי.אן הנודע – המתנשא לגובה של

  כ-550 מ' ונגיע גם למרכז איטון, השוכן במבנה זכוכית ובו מבחר של עשרות חנויות ומסעדות. בתום הסיור פנינו מועדות לניאגרה און דה לייק, השוכנת על גדות אגם אונטריו. בהמשך נראה את שעון הפרחים ונגיע אל מפלי הניאגרה. נראה את מפלי הפרסה ונערוך שייט אל המפלים, כשאנו לבושים במעיל גשם מיוחד ונחוש את עצמתו וכוחו של הטבע המופלא.

 • 18

  ניו יורק

  פנינו מועדות דרומה לניו יורק ולקראת ערב נגיע למלון במרכזה של מנהטן.
  בערב – היכרות רגלית ראשונה בלוויית מלווה הקבוצה.
 • 19

  ניו יורק

  הבוקר נצא  לסיור בעיר, אותו נתחיל בתצפית מ"מגדל החירות", זהו הבניין הגבוה ביותר בחצי הכדור המערבי, שהפך מאז הקמתו לאחד מסמליה החדשים של העיר, נמשיך לאזור וול סטריט, נראה את הבורסה המפורסמת של ניו יורק, ונצפה אל גשריה המפורסמים של ניו יורק – גשר ברוקלין וגשר מנהטן. נראה את בניין האו"ם ונמשיך אל השדרה החמישית, כיכר הטיימס, מרכז רוקפלר וגורד השחקים המפורסם אמפייר סטייט – מסמלי העיר הוותיקים.

  בערב – אפשרות להצטרף לסיור בניו יורק המוארת.

   

 • 20

  שייט לסטייטן  איילנד, ניו יורק - תל אביב

  ניסע לדרום מנהטן שם נעלה על מעבורת ונערוך שייט לסטייטן איילנד, במהלכו נראה את פסל החרות ואת קו הרקיע המרהיב של מנהטן. בהמשך ניסע לאאוטלט הידוע ג'רזי גארדן 'על שלל חנויותיו ומותגיו לקניות אחרונות. בהתאם ללוח זמני הטיסה, ניסע לנמל התעופה ונמריא בטיסת לילה חזרה ארצה.

 • 21

  תל אביב

  נחיתה בנמל התעופה ע"ש בן גוריון. תם ונשלם הטיול המקיף מחוף לחוף בארה"ב.
 • מטען בטיסות הפנים:
  חברת התעופה תגבה תשלום לכל מזוודה, אשר ישולם במקום ע"י המטיילים (כ-30$ למזוודה ראשונה וכ-40 $ למזוודה שנייה). תנאי הטסת המטען (גודל ומשקל) נקבעים ע"י חברות התעופה וכפופים לשינויים.
  – מסלול מעודכן ישלח בעת הרישום ו/או לפני היציאה .- הטיול יתקיים בהתאם להנחיות רשויות הבריאות בישראל ובמדינת יעד הטיול .– באחריות הנוסע לרכוש פוליסת ביטוח נסיעות, בריאות, ומטען כולל כיסוי לביטול ולמקרה קורונה. – ייתכנו שינויים בסדר הלינות והביקורים.- בתקופת תערוכות, ירידים, אירועים מיוחדים וכנסים בערים השונות, תיתכן לינה מחוץ לעירו/או בעיר סמוכה, תוך שמירה על ביצוע מלא של תכנית הטיול הכלולה במחיר.- בהתאם ללוח זמני הטיסות, ימי ושעות הפתיחה והסגירה של האתרים במהלך המסלול, ייתכנושינויים (גם לאחר יציאת הקבוצה מהארץ) בסדר הביקורים וייתכנו גם ויתורים על חלק

     מאתרי הביקורים, כל זאת תוך מתן ביקורים חלופיים.

  – מומלץ לעיין בעמודי התנאים והמידע הכללי המפורסמים באתר .

הערות ומידע כללי

מידע כללי

* טיסות בינלאומיות ת"א-לוס אנג'לס, ניו יורק-ת"א.
* טיסה פנימית לאס וגאס-וושינגטון.
* בתי מלון – אכסון בבתי מלון דרגה ראשונה ו/או דרגת תיירות טובה, בחדרים זוגיים.
* כלכלה – ארוחות בוקר משך כל ימי הטיול.
* סיורים, ביקורים ודמי כניסה לאתרים – בהתאם לתכנית הטיול המפורטת.
* מדריך ישראלי מצוות המדריכים הבכירים והמנוסים של רימון.
* אוטובוסי תיור נוחים וממוזגים.
* טיפים לנותני השירותים השונים.
* דמי סבלות בבתי המלון (מזוודה אחת לאדם).

דרושה אשרת כניסה לארה"ב

 

 

 

 

 

מה עושה את ההבדל

לוס אנג'לס – הוליווד, בברלי הילס

סאן דייגו – שכונת קורונאדו היוקרתית

יוניברסל סטודיו

סנטה מוניקה – עיר הנופש

קליפורניה – סנטה ברברה, סולוונג, דרך "17 המילין"

סאן פרנציסקו – צ'יינה טאון, רציף הדייגים

סוסליטו – עיירת האומנים

יוסמיטי פארק

קליקו – עיירת המערב הפרוע

לאס וגאס – תצפיות נוף באזור סכר הובר

לאס וגאס – מופע בידור

ציון פארק, ברייס קניון, גרנד קניון

וושינגטון – מוזיאון החלל

וושינגטון – סיור ערב

חבל האמיש

שמורת ווטקינס גלן

מפלי הניאגרה – סיור ערב רגלי אל המפלים המוארים והמרשימים

מפלי הניאגרה – שייט אל המפלים

ניו-יורק – תצפית מרהיבה ממרומי  מגדל החירות

ניו יורק – שייט לסטייטן איילנד

מעוניינים לצאת לטיול?

צרו איתנו קשר

כמו כן, אתה מוזמן ליצור קשר עם נציגי השירות
שלנו בטלפון: 03-5260011

חוברת הטיולים שלנו

מלאו פרטים והחוברת בדרך אליכם

הצטרף לטיול

מלא פרטים ונחזור אליכם בהקדם

צור קשר

מלא פרטים ונחזור אליכם בהקדם