אמריקה הקסומה ארה"ב מחוף לחוף
21
19
יוני 22
UST |
כולל סאן דייגו, יוסמיטי פארק, ציון פארק, ברייס קניון, גרנד קניון -

טיול מאורגן לארצות הברית

ארה"ב מחוף לחוף כולל סאן דייגו, יוסמיטי, ציון פארק, ברייס קניון, גרנד קניון

טיול מאורגן לארצות הברית- Coast to coast קלאסי: טיול שמאפשר לכם לחוות את תמצית החלום האמריקאי בעשרים יום. נפתח את הטיול בלוס אנג'לס המסעירה בצדה המערבי של ארצות הברית לחופי האוקיינוס השקט, ונסיים אותו בתפוח הגדול של ניו יורק על גדות האוקיינוס האטלנטי. בין שתי הערים הנפלאות האלו נטעם מהפסיפס הנופי והתרבותי של ארצות הברית. בגזרת אתרי הטבע הבלתי נשכחים נבקר, בין היתר, בגרנד קניון, יוסמיטי פארק ומפלי הניאגרה. בנוסף, נחווה מהעושר התרבותי והמורשת ההיסטורית של אמריקה ונבקר בערים מרתקות כמו סן פרנסיסקו, וושינגטון וסאן דייגו ובאטרקציות כמו לאס וגאס ועיר הרפאים של 'המערב הפרוע' קליקו.

לוס אנג'לס, סאן דייגו, סנטה ברברה, סולוונג, דרך "17 המילין", מונטריי, סאן פרנציסקו, יוסמיטי פארק, קליקו, לאס וגאס, ציון פארק, ברייס קניון, גרנד קניון, וושינגטון, חבל האמיש, מפלי ניאגרה, ניו יורק

דרושה אשרת כניסה לארה"ב

צור איתנו קשר לגבי הטיול

כמו כן, אתה מוזמן ליצור קשר עם נציגי השירות
שלנו בטלפון: 03-5260011

מסלול הטיול

 • 1

  תל אביב - לוס אנג'לס

  ניפגש בנתב"ג ונטוס ללוס אנג'לס. עם הנחיתה נצא לסיור שיכלול את הוליווד, שם נראה את תיאטרון גרומן שבחזיתו טביעות הידיים של כוכבי הוליווד ואת תיאטרון "קודאק", בו מתקיים מידי שנה טקס חלוקת פרסי האוסקר. נגיע גם לאזור היוקרתי – בוורלי הילס ולא נחמיץ את "שוק האיכרים" הייחודי. בתום הסיור ניסע למלון.

   

 • 2

  סאן דייגו

  ניסע ליום טיול לסאן דייגו. נבקר בטיילת ובמרינה, בעיר העתיקה וברובע לה הויה, ממנו נשקף נוף מרהיב על מפרץ לה הויה. בשעות הערב נחזור למלון.

   

 • 3

  יוניברסל סטודיוז, סנטה מוניקה

  ניסע לביקור ביוניברסל סטודיוז. נסייר בין האולפנים ואתרי ההסרטה של סרטי הקולנוע ותכניות הטלוויזיה ונראה כיצד מבצעים פעלולים קולנועיים. בהמשך ניסע לסנטה מוניקה, שהתפרסמה בסדרת הטלוויזיה "משמר המפרץ". נטייל במדרחוב ולאורך המזח ונחזור למלון.

   

   

 • 4

  סנטה ברברה, סולוונג

  נצא צפונה לסנטה ברברה, בעלת הצביון הספרדי. נמשיך לסולוונג, שהוקמה ב-1911 על ידי מתיישבים דנים. נסיים את היום באזור סנטה מריה.

   

 • 5

  דרך 17 המילין, סאן פרנציסקו

  פנינו מועדות לביקור בעיירה מונטריי, שהתפרסמה באומנים הרבים שהתיישבו בה. נמשיך לדרך "17 המילין" המתפתלת ליד מצוקי האוקיינוס ובערב נגיע לסאן פרנציסקו.

   

 • 6

  סאן פרנציסקו, סוסליטו

  לפנינו יום סיור מקיף. נראה את פארק גולדן גייט, נחצה את גשר שער הזהב ונבקר בסוסליטו, עיירה השוכנת לחוף האוקיינוס השקט ואשר התפרסמה כעיירת אומנים. בהמשך נבקר ברציף הדייגים הססגוני – "פישרמנס וורף", בו דוכני דייגים ושפע חנויות ונצפה אל האי אלקטרז – בו שוכן בית הכלא הידוע. נראה את רחוב לומבארד – הרחוב המפותל והציורי ונערוך תצפית מ"גבעת התאומות". נבקר בכיכר יוניון המרכזית והמפורסמת, לב ליבה של סאן פרנציסקו ולא נחמיץ ביקור בצ'יינה טאון – הרובע הסיני המפורסם והתוסס.

   

 • 7

  יוסמיטי פארק

  הבוקר מועדות פנינו לשמורת הפארק הלאומי יוסמיטי, אתר הטבע והפארק הלאומי הגדול בקליפורניה, בו צוקי גרניט ומפלי מים, "אל קפיטן" – צוק הגרניט הענק והחשוף, מפל "ההינומה" ועוד. לאחר הביקור נמשיך ללינה באזור פרסנו.

   

 • 8

  קליקו, לאס וגאס

  דרך הרצועה החקלאית הפורייה של קליפורניה נגיע לביקור בעיירת הרפאים – קליקו, עיירת מערב פרוע בעבר. לקראת ערב נגיע ללאס וגאס הנוצצת.

  בערב – אפשרות להצטרף (בתשלום) לסיור לילי ולבקר באטרקציות השונות.

   

 • 9

  לאס וגאס, אזור סכר הובר

  הבוקר ניסע לאזור סכר הובר שעל אגם מיד ונערוך תצפיות נוף על הסכר והאגם. נחזור ללאס וגאס וזה הזמן לבקר באאוטלט ומרכז הקניות האטרקטיבי.

  אחה"צ – נוכל לטייל בין בתי המלון השונים, כגון מלון "ונציה" הייחודי ואחרים.

   

   

 • 10

  לאס וגאס, בילוי ערב במופע בידור

  היום זמן להשלמת הביקורים והקניות באופן עצמאי.
  בערב – נצא  ליהנות מאחד ממופעי הבידור בהם מפורסמת העיר.

   

   

 • 11

  ציון פארק, ברייס קניון

  אנו בדרכנו למדינת יוטה ואל הסלעים הענקיים שבפארק הלאומי ציון פארק, ששמו ניתן לו ע"י המורמונים שהתפעלו מיופיו. נמשיך לברייס קניון, אתר טבע מדהים ממנו נשקיף על תצורות סלע שונות כגון צריחים, מגדלים ועמודים בצבעי לבן, ורוד ואדום. לינה באזור קנאב או פייג'.

 • 12

  סכר גלן, עיקול הפרסה, גרנד קניון

  נראה את סכר גלן ואגם פאואל, מאגר המים המלאכותי השני בגודלו במדינה. נמשיך לתצפית על המקום בו נהר הקולורדו עושה עיקוף כמעט מלא שקיבל את השם "עיקול פרסת הסוס". מכאן פנינו מועדות לגראנד קניון (הקניון הגדול). נופיו המופלאים של אתר טבע זה יתגלו לעינינו עת נערוך תצפיות נוף שונות אל שכבות הסלע שגילן מגיע עד שני מיליארד שנים. לינה באזור.

 • 13

  אריזונה, וושינגטון

  ניפרד מאריזונה בדרכנו לנמל התעופה של פניקס ממנו נטוס לוושינגטון – בירת ארה"ב, מרכז השלטון של הדמוקרטיה הגדולה בעולם. עקב הפרשי השעות בין החוף המערבי לחוף המזרחי, ננחת בשעות הערב המאוחרות וניסע למלון.

   

 • 14

  וושינגטון

  נצא לסיור בוושינגטון המרשימה. נראה את גבעת הקפיטול ובה בית הנבחרים, את הסנט, את בית המשפט העליון וכמובן את הבית הלבן. לא נוכל להחמיץ את האובליסק לזכרו של ג'ורג' וושינגטון – נשיאה הראשון של ארה"ב, את המוזיאונים והמבנים המונומנטליים של העיר ובהם מצבת הנשיא ג'פרסון כמו גם את אנדרטת וייטנאם, המוקדשת. נמשיך לביקור באנדרטת פרנקלין דלאנו רוזוולט, ונבקר בתחנת הרכבת העתיקה והמרשימה – יוניון. נסיים את הסיור בביקור במוזיאון החלל. בתום הסיור יוכלו המעוניינים להמשיך ולבקר במוזיאונים הרבים בהם משופעת העיר כגון מוזיאון הטבע, מוזיאון השואה ועוד.

  בערב – נצא לסיור בעיר המוארת, כולל רובע ג'ורג'טאון שעל גדות נהר הפוטומק.

 • 15

  חבל האמיש, עולם השוקולד של הרשי

  ניסע לחבל האמיש, בו משמרים איכרים ממוצא שווייצרי וגרמני את אורח חייהם מזה מאות שנים. בני הכת חיים ללא מים זורמים, חשמל ומכשירים חשמליים ועדיין נוסעים בכרכרות רתומות לסוסים. נלמד על אורח חייהם המיוחד ונמשיך לעולם השוקולד של הרשי, בו נלמד על תהליך ייצור השוקולד האמריקאי המפורסם. לינה באזור.

   

 • 16

  שמורת ווטקינס גלן, מפלי הניאגרה

  נגיע אל שמורת הטבע ווטקינס גלן. נטייל לאורך הנחל בתוך הקניון ונצפה במפלי המים השוצפים נמשיך לגבול קנדה ולמלון במפלי הניאגרה.

  בערב – נצא רגלית לראות את המפלים המוארים והמרשימים.

   

 • 17

  מפלי הניאגרה, סקרנטון

  לאחר ארוחת הבוקר ניסע לביקור בניאגרה און דה לייק, השוכנת על גדות אגם אונטריו. בהמשך נראה את שעון הפרחים ונגיע אל מפלי הניאגרה. נראה את מפלי הפרסה ונערוך שייט מיוחד אל המפלים, כשאנו לבושים במעיל גשם מיוחד ונחוש את עצמתו וכוחו של הטבע המופלא  בתום הביקורים נצא דרום-מזרחה, נחצה את אזור "אגמי האצבעות" בצפון מדינת ניו יורק והגיע למלון באזור סקרנטון.

   

   

 • 18

  ניו יורק

  פנינו מועדות דרומה לניו יורק ועם ההגעה נתחיל בסיור במהלכו נראה את המדיסון סקוור גארדן – ביתה של קבוצת הכדורסל המקומית, ה"הניקס". נמשיך ונראה את גורד השחקים מהמפורסמים בעולם – האמפייר סטייט בילדינג, נגיע לטיימס סקוור, נראה את מרכז רוקפלר – מרכז העסקים בלב מנהטן, ניסע לאורך השדרה החמישית המפורסמת, נראה את קתדראלת סנט פטריק – הקתדראלה הנאו גותית הקאתולית הגדולה ביותר באמריקה הצפונית, את הסנטראל פארק, מרכז לינקולן – המכיל מספר רב של מוסדות תרבות ובהם הספרייה הציבורית של ניו יורק לאמנויות הבימה, תיאטרון לינקולן סנטר, ניו יורק סיטי בלט ועוד. בהמשך נראה את הדקוטה – בניין הדירות היוקרתי המפורסם שבפתחו נרצח ג'ון לנון. לאחר שנראה גם את בניין האו"ם, ניסע למלון.

  בערב – היכרות רגלית ראשונה בלוויית מלווה הקבוצה.

 • 19

  ניו יורק

  נתחיל את היום בתצפית מ"מגדל החירות". זהו הבניין הגבוה ביותר בחצי הכדור המערבי, שהפך מאז הקמתו לאחד מסמליה החדשים של העיר. נמשיך לגריניץ' ווילג', נמשיך לצ'לסי מרקט – שוק אוכל מקורה ומעוצב, המציע למבקריו חוויה קולינארית – מסעדות, מאפיות, מאכלי ים, ירקות, פירות ועוד. נטייל בטיילת ההיי ליין המיוחדת, אשר בנויה על פסי רכבת היסטוריים, שהובילו בשר מאזור ה-Meat Packing. נמשיך

  לסוהו, ל"איטליה הקטנה" ולצ'יינה טאון – הרובע הסיני. הלאה לאזור וול סטריט, נראה את הבורסה המפורסמת של ניו יורק, את גראונד זירו ונצפה אל פסל החירות וגשריה המפורסמים של ניו יורק – גשר ברוקלין וגשר מנהטן.

  אחה"צ – נוכל להמשיך לטייל רגלית בטיימס סקוור, שדרות ברודווי ועוד.

  בערב – אפשרות להצטרף לסיור בניו יורק המוארת.

 • 20

  שייט לסטייטן  איילנד, ניו יורק - תל אביב

  ניסע לדרום מנהטן שם נעלה על מעבורת ונערוך שייט לסטייטן איילנד, במהלכו נראה את פסל החרות ואת קו הרקיע המרהיב של מנהטן. בהתאם ללוח זמני הטיסה, ניסע לנמל התעופה ונמריא בטיסת לילה חזרה ארצה.

 • 21

  תל אביב

  נחיתה בנמל התעופה ע"ש בן גוריון. תם ונשלם הטיול המקיף מחוף לחוף בארה"ב.

תאריכי יציאה קרובים

UST - טיול מאורגן לארצות הברית

יציאה חזרה מדריך סטטוס הערות הזמן טיול
06/06/2022 25/06/2022 אבי יולדוס
11/07/2022 30/07/2022 עמוס וולפסון
01/08/2022 20/08/2022 מוקי פרחיה
30/08/2022 18/09/2022 זהבה מיכאלי
12/09/2022 01/10/2022 מדריך רימון

 לתשומת לב:

– מסלול עדכני יתקבל בעת הרישום ו/או לפני יציאת הטיול.

– הטיול יתקיים בהתאם להנחיות רשויות הבריאות בישראל ובמדינת היעד.

– באחריות הנוסע לרכוש פוליסת ביטוח נסיעות, בריאות, ומטען כולל כיסוי לביטול  ולמקרה קורונה.

– ייתכנו שינויים בסדר הלינות והביקורים.

– בתקופת תערוכות, ירידים, אירועים מיוחדים וכנסים בערים השונות, תיתכן לינה מחוץ לעיר ו/או בעיר סמוכה, תוך שמירה על ביצוע מלא של תכנית הטיול הכלולה במחיר.

– בהתאם ללוח זמני הטיסות, ימי ושעות הפתיחה והסגירה של האתרים במהלך המסלול, ייתכנו שינויים (גם לאחר יציאת הקבוצה מהארץ) בסדר הביקורים וייתכנו גם ויתורים על חלק מאתרי הביקורים, כל זאת תוך מתן ביקורים חלופיים.

– כפוף לתנאים ומידע הכללי המפורסמים באתר האינטרנט.

 

 

הערות ומידע כללי

מידע כללי

טיסות אל על הישירות ת"א-לוס אנג'לס, ניו יורק-ת"א.

טיסה פנימית פניקס-וושינגטון.

בתי מלון – אכסון בבתי מלון דרגה ראשונה ו/או דרגת תיירות טובה.

כלכלה – ארוחות בוקר משך כל ימי הטיול.

סיורים, ביקורים ודמי כניסה לאתרים – בהתאם לתכנית הטיול המפורטת.

מדריך ישראלי מצוות המדריכים הבכירים והמנוסים של רימון.

אוטובוסי תיור נוחים וממוזגים.

טיפים לנותני השירותים השונים.

דמי סבלות בבתי המלון (מזוודה אחת לאדם).

פגישת קבוצה בזום. מועד המפגש יעודכן כשבועיים לפני יציאת  הטיול.

אפשרות ל-10 תשלומים שקליים ללא ריבית וללא הצמדה.


 דרושה אשרת כניסה לארה"ב

מטען בטיסות הפנים:
חברת התעופה תגבה תשלום לכל מזוודה, אשר ישולם במקום ע"י המטיילים (כ-30$ למזוודה ראשונה וכ-40 $ למזוודה שנייה). תנאי הטסת המטען (גודל ומשקל) נקבעים ע"י חברות התעופה וכפופים לשינויים.

 

 

 

 

 

 

 

מה עושה את ההבדל

לוס אנג'לס – הוליווד, בברלי הילס, "שוק האיכרים"

סאן דייגו – שכונת קורונאדו היוקרתית

לוס אנג'לס – יוניברסל סטודיוז, סנטה מוניקה

קליפורניה – סנטה ברברה, סולוונג, דרך "17 המילין", מונטריי

סאן פרנציסקו – צ'יינה טאון, רציף הדייגים, תצפית על כלא אלקטרז,

גשר שער הזהב

סוסליטו – עיירת האומנים

יוסמיטי פארק

קליקו – עיירת המערב הפרוע

לאס וגאס – תצפיות נוף באזור סכר הובר

לאס וגאס – מופע בידור

הפארקים הלאומיים – ציון פארק, ברייס קניון, גרנד קניון

וושינגטון – מוזיאון החלל

וושינגטון – סיור ערב

אמיש – נסיעה בכרכרות

שמורת ווטקינס גלן 

מפלי הניאגרה – שייט אל המפלים 

ניו-יורק – תצפית ממרומי  "מגדל החירות"

ניו יורק – שייט לסטייטן איילנד

מעוניינים לצאת לטיול?

צרו איתנו קשר

כמו כן, אתה מוזמן ליצור קשר עם נציגי השירות
שלנו בטלפון: 03-5260011

הצטרף לטיול

מלא פרטים ונחזור אליכם בהקדם

חוברת הטיולים שלנו

מלאו פרטים והחוברת בדרך אליכם

צור קשר

מלא פרטים ונחזור אליכם בהקדם