החוף המערבי + ניו יורק
17
15
ספט 22
USN |
ארה"ב - החוף המערבי + ניו יורק

מגלים את המערב כולל ניו יורק

מגלים את המערב כולל ניו יורק

הכיוון מערב: טיול מרתק שמשלב טבע קמאי עוצר נשימה עם מרחבים אורבניים שוקקים. החוף המערבי בארצות הברית מלא בערים מסעירות כמו סן פרנסיסקו, לוס אנג'לס, סנטה מוניקה ולאס וגאס, ובמהלך 15 ימי הטיול שלנו נקדיש זמן לכל אחת מהן. לא נפסח על ביקור בבתי הקזינו של לאס וגאס ואולפני יוניברסל בהוליווד. את החוויה האורבנית נאזן עם ביקור בפארקים הגדולים של מערב ארצות הברית ובהם הגרנד קניון, פארק יוסמיטי וברייס קניון. ולקינוח נקדיש יומיים וחצי לאזור ניו יורק. אמנם לא מערב ארצות הברית, אבל אף ביקור בצפון אמריקה יכול להיות שלם בלי גיחה לתפוח הגדול.

לוס אנג'לס, סנטה מוניקה, סאן דייגו, פניקס, סדונה, סדונה, גרנד קניון, קניון אנטילופ,  פייג', ברייס קניון, ציון פארק, לאס וגאס, קליקו, יוסמיטי פארק, סאן פרנציסקו, מונטריי, דרך "17 המילין", סולוונג, סנטה ברברה + ניו יורק

 

צור איתנו קשר לגבי הטיול

כמו כן, אתה מוזמן ליצור קשר עם נציגי השירות
שלנו בטלפון: 03-5260011

מסלול הטיול

 • 1

  תל  אביב – לוס אנג'לס

  ניפגש בנתב"ג ונטוס ללוס אנג'לס. עם הנחיתה נצא לסיור שיכלול את הוליווד, שם נראה את תיאטרון גרומן שבחזיתו טביעות הידיים של כוכבי הוליווד ואת תיאטרון "קודאק", בו מתקיים מידי שנה טקס חלוקת פרסי האוסקר. נגיע גם לאזור היוקרתי – בוורלי הילס ולא נחמיץ את "שוק האיכרים" הייחודי. בתום הסיור ניסע למלון.
 • 2

  יוניברסל סטודיוז, סנטה מוניקה

  ניסע לביקור ביוניברסל סטודיוז. נסייר בין האולפנים ואתרי ההסרטה של סרטי הקולנוע ותכניות הטלוויזיה ונראה כיצד מבצעים פעלולים קולנועיים. בהמשך ניסע לסנטה מוניקה, שהתפרסמה בסדרת הטלוויזיה "משמר המפרץ". נטייל במדרחוב ולאורך המזח ונחזור למלון.
 • 3

  סאן דייגו

  ניסע ליום טיול לסאן דייגו, עיר תוססת ושטופת שמש. נעלה על הגשר היפה שיביאנו לשכונת קורונאדו היוקרתית, נבקר בטיילת ובמרינה, בעיר העתיקה וברובע לה הויה כמו גם נראה את פארק באלבואה עתיר המוזיאונים. לינה בסאן דייגו.
 • 4

  יומה, פניקס

  ניסע במקביל לגבול המקסיקני בדרכנו מזרחה ודרך יומה נגיע לפניקס, בירת אריזונה ולינה באזור.

   

 • 5

  סדונה, גרנד קניון

  ניסע צפונה לביקור בסדונה, בעלת נופי צוקים אדומים קסומים, גבעות גבוהות והרי השולחן.

  אחה"צ – מצפה לנו חווית ביקור בגרנד קניון (הקניון הגדול), שהפך לסמל אמריקאי. נופיו המופלאים והנדירים של אתר טבע זה יתגלו לעינינו עת נערוך תצפיות נוף שונות אל שכבות הסלע שגילן מגיע עד שני מיליארד שנים. לינה באזור.

   

 • 6

  קניון אנטילופ, עיקול הפרסה, ברייס קניון

  לפנינו יום של הטבע במלוא הדרו. נתחיל בקניון אנטילופ, השוכן בתחומי שמורת האינדיאנים של שבט הנאווחו. זהו קניון מיוחד במינו, שמדגים בצורה יוצאת דופן את יכולתם של המים לחצוב צורות מרהיבות בסלע האדום. הקניון נחשב לאחד האתרים המרשימים בארצות הברית ואף בעולם. זרם המים החזק עיצב ופיסל נתיב עקלקל באבן החול ויצר נקיק מיוחד. נלך בינות לקירות הצבעוניים המפוסלים והמסומנים בקווים עדינים, קרני השמש החודרות מלמעלה צובעות את הקירות בכל מיני צבעים אדמדמים .  לא נחמיץ תצפית מדהימה ביופייה על נהר הקולוראדו, במקום שבו הנהר עושה עיקוף כמעט מלא שקיבל את השם "עיקול פרסת הסוס". נמשיך לביקור באתר טבע נוסף ומדהים בצורת אמפיתיאטרון, הברייס קניון – שממנו נשקיף על תצורות סלע שונות כגון צריחים, מגדלים ועמודים בצבעי לבן, ורוד ואדום הניצבים מתחת. לעת ערב נגיע לפייג' שבאריזונה, השוכנת בסמוך לנהר הקולורדו. נראה את סכר גלן ואגם פאואל, מאגר המים המלאכותי השני בגודלו במדינה ולינה באזור.

   

 • 7

  ציון פארק, לאס וגאס

  היום ניסע אל אחד הפארקים המיוחדים ביוטה ואתר טבע מרשים שהתגלה ע"י המורמונים, ציון פארק. נראה את סלעי אבן החול שעוצבו ע"י הרוחות והמים שהגבוהים שבהם כונו ע"י המורמונים בשמות שלושת האבות. נמשיך אל הזוהר הנוצץ בלב הישימון – לאס וגאס, בירת נבאדה.
  בערב – ניתן להצטרף לסיור לילי בלאס וגאס המוארת.

 • 8

  לאס וגאס

  הבוקר נצא לטיול לאזור סכר הובר המרשים שעל אגם מיד. נערוך תצפיות נוף על הסכר ועל האגם. נחזור ללאס וגאס וזה הזמן לבקר באאוטלט ומרכז הקניות האטרקטיבי.

  אחה"צ – זמן פנוי לטייל בין בתי המלון השונים – "סיזאר פאלאס", "פריס – לאס וגאס" כמיני "עיר האורות" בלב מדינת נבאדה, מלון "ונציה" הייחודי ואחרים.

  בערב –  מומלץ ליהנות מאחד ממופעי הבידור בהם מפורסמת העיר.

   

 • 9

  קליקו, יוסמיטי פארק

  ניפרד מלאס וגאס בדרכנו לביקור בעיירת הרפאים – קליקו, שהייתה בסוף המאה ה-19 עיירת מערב פרוע ותושביה נהנו מפריחה כלכלית בעת כריית המתכות היקרות. נמשיך דרך הרצועה החקלאית של קליפורניה ונגיע ללינה באזור יוסמיטי פארק.

 • 10

  יוסמיטי פארק, סאן פרנציסקו

  יופייה הטבעי ועוצר הנשימה של שמורת היוסמיטי מצפה לנו היום. נתחיל בביקור באחד המקומות הבודדים שבהם נשמרו עצי הסקויה הענקיים בני מאות שנים. נמשיך ונראה  את צוקי הגרניט ומפלי המים – "אל קפיטן", צוק הגרניט הענק והחשוף, מפל "ההינומה" ועוד. לאחר הביקור נמשיך לסאן פרנציסקו, העיר הרביעית בגודלה בארה"ב, אליה נגיע לעת ערב.

   

 • 11

  סאן פרנציסקו, סוסליטו

  לפנינו יום סיור מקיף. נראה את פארק גולדן גייט, נחצה את גשר שער הזהב ונבקר בסוסליטו, עיירה השוכנת לחוף האוקיינוס השקט ואשר התפרסמה כעיירת אומנים. בהמשך נבקר ברציף הדייגים הססגוני – "פישרמנס וורף", בו דוכני דייגים ושפע חנויות ונצפה אל האי אלקטרז – בו שוכן בית הכלא הידוע. נראה את רחוב לומבארד – הרחוב המפותל והציורי ונערוך תצפית מ"גבעת התאומות". נבקר בכיכר יוניון המרכזית והמפורסמת, לב ליבה של סאן פרנציסקו ולא נחמיץ ביקור בצ'יינה טאון – הרובע הסיני המפורסם והתוסס.

   

 • 12

  מונטריי, דרך "17 המילין"

  ניסע דרומה לביקור בעיירה מונטריי, שהתפרסמה באומנים הרבים שהתיישבו בה. נמשיך לשמורת הטבע דרך "17 המילין", המתפתלת ליד מצוקי האוקיינוס ונסיים את היום במלון באזור סנטה מריה.

   

 • 13

  סולוונג, סנטה ברברה, לוס אנג'לס – ניו יורק

  נמשיך דרומה לביקור בעיירה סולוונג, שהוקמה ב-1911 על ידי מתיישבים דנים, בה כל הבניינים נראים כאילו הביאו אותם היישר מדנמרק. נמשיך לסנטה ברברה, בעלת הצביון הספרדי.

  בערב – ניסע לנמל התעופה ונצא בטיסת לילה מלוס אנג'לס לחוף המזרחי ולניו יורק.

   

 • 14

  ניו יורק

  נחיתה בשעות הבוקר בניו יורק. עם ההגעה נתחיל בסיור במהלכו נראה את המדיסון סקוור גארדן – ביתה של קבוצת הכדורסל המקומית, ה"הניקס". נמשיך ונראה את גורד השחקים מהמפורסמים בעולם – האמפייר סטייט בילדינג, נגיע לטיימס סקוור, נראה את מרכז רוקפלר – מרכז העסקים בלב מנהטן, ניסע לאורך השדרה החמישית המפורסמת, נראה את קתדראלת סנט פטריק – הקתדראלה הנאו גותית הקאתולית הגדולה ביותר באמריקה הצפונית, את הסנטראל פארק, מרכז לינקולן – המכיל מספר רב של מוסדות תרבות ובהם הספרייה הציבורית של ניו יורק לאמנויות הבימה, תיאטרון לינקולן סנטר, ניו יורק סיטי בלט ועוד. בהמשך נראה את הדקוטה – בניין הדירות היוקרתי המפורסם שבפתחו נרצח ג'ון לנון. לאחר שנראה גם את בניין האו"ם, ניסע למלון.

  בערב – היכרות רגלית ראשונה בלוויית מלווה הקבוצה.

   

 • 15

  ניו יורק

  נתחיל את היום בתצפית מ"מגדל החירות". זהו הבניין הגבוה ביותר בחצי הכדור המערבי, שהפך מאז הקמתו לאחד מסמליה החדשים של העיר. נמשיך לגריניץ' ווילג', נמשיך לצ'לסי מרקט – שוק אוכל מקורה ומעוצב, המציע למבקריו חוויה קולינארית – מסעדות, מאפיות, מאכלי ים, ירקות, פירות ועוד. נטייל בטיילת ההיי ליין המיוחדת, אשר בנויה על פסי רכבת היסטוריים, שהובילו בשר מאזור ה-Meat Packing. נמשיך

  לסוהו, ל"איטליה הקטנה" ולצ'יינה טאון – הרובע הסיני. הלאה לאזור וול סטריט, נראה את הבורסה המפורסמת של ניו יורק, את גראונד זירו ונצפה אל פסל החירות וגשריה המפורסמים של ניו יורק – גשר ברוקלין וגשר מנהטן.

  אחה"צ – נוכל להמשיך לטייל רגלית בטיימס סקוור, שדרות ברודווי ועוד.

  בערב – אפשרות להצטרף לסיור בניו יורק המוארת

 • 16

  שייט לסטייטן איילנד, ניו יורק - תל אביב

  ניסע לדרום מנהטן שם נעלה על מעבורת ונערוך שייט לסטייטן איילנד, במהלכו נראה את פסל החרות ואת קו הרקיע המרהיב של מנהטן. בהתאם ללוח זמני הטיסה, ניסע לנמל התעופה ונמריא בטיסת לילה חזרה ארצה.

   

 • 17

  תל אביב

  נחיתה בנמל התעופה ע"ש בן גוריון.

   

תאריכי יציאה קרובים

USN - מגלים את המערב כולל ניו יורק

יציאה חזרה מדריך סטטוס הערות הזמן טיול
05/09/2022 20/09/2022 עמוס אבידוב

מטען בטיסות הפנים:

חברת התעופה תגבה תשלום לכל מזוודה, אשר ישולם במקום ע"י המטיילים (כ-30$ למזוודה ראשונה וכ-40 $ למזוודה שנייה). תנאי הטסת המטען (גודל ומשקל) נקבעים ע"י חברות התעופה וכפופים לשינויים.

– מסלול עדכני יתקבל בעת הרישום ו/או לפני יציאת הטיול.

– הטיול יתקיים בהתאם להנחיות רשויות הבריאות בישראל ובמדינת היעד.

– באחריות הנוסע לרכוש פוליסת ביטוח נסיעות, בריאות, ומטען כולל כיסוי   לביטול  ולמקרה קורונה.    

– ייתכנו שינויים בסדר הלינות והביקורים.

– בתקופת תערוכות, ירידים, אירועים מיוחדים וכנסים בערים השונות, תיתכן לינה מחוץ   לעיר ו/או בעיר סמוכה, תוך שמירה על ביצוע מלא של תכנית הטיול הכלולה במחיר.

– בהתאם ללוח זמני הטיסות, ימי ושעות הפתיחה והסגירה של האתרים במהלך המסלול, ייתכנו שינויים (גם לאחר יציאת הקבוצה מהארץ) בסדר הביקורים וייתכנו גם ויתורים על חלק מאתרי הביקורים, כל זאת תוך מתן ביקורים חלופיים.

– כפוף לתנאים ומידע הכללי המפורסמים באתר האינטרנט.

הערות ומידע כללי

מידע כללי

טיסות ת"א-לוס אנג'לס-ת"א (סדרה USW) וטיסות ת"א-לוס אנג'לס,
 ניו יורק-ת"א (סדרה USN).

טיסה פנימית לוס אנג'לס-ניו יורק (סדרה USN).

בתי מלון – אכסון בבתי מלון דרגה ראשונה ו/או דרגת תיירות טובה.

כלכלה – ארוחות בוקר משך כל ימי הטיול.

סיורים, ביקורים ודמי כניסה לאתרים – בהתאם לתכנית הטיול המפורטת.

מדריך ישראלי מצוות המדריכים הבכירים והמנוסים של רימון.

אוטובוסי תיור נוחים וממוזגים.

טיפים לנותני השירותים השונים.

דמי סבלות בבתי המלון (מזוודה אחת לאדם).

פגישת קבוצה בזום. מועד המפגש יעודכן כשבועיים לפני יציאת    הטיול.

אפשרות ל-10 תשלומים שקליים ללא ריבית וללא הצמדה

דרושה אשרת כניסה לארה"ב .

מה עושה את ההבדל

לוס אנג'לס – הוליווד, בברלי הילס, "שוק האיכרים"

לוס אנג'לס – יוניברסל סטודיוז, סנטה מוניקה

סאן דייגו – שכונת קורונאדו היוקרתית

סדונה – נופי הצוקים האדומים

הפארקים הלאומיים – גרנד קניון, ברייס קניון, ציון פארק, יוסמיטי פארק

קניון האנטילופ

עיקול פרסת הסוס

לאס וגאס – תצפיות נוף באזור סכר הובר

קליקו – עיירת המערב הפרוע

סאן פרנציסקו

קליפורניה – מונטריי, דרך "17 המילין", סולוונג, סנטה ברברה

ניו-יורק – תצפית ממרומי  "מגדל החירות"

ניו יורק – שייט לסטייטן איילנד

 

רשימת בתי מלון

strong>בתי המלון* הבאים או דומים להם יעמדו לרשות המטיילים

עיר מספר ימים בית המלון
לוס אנג'לס 2 FAIRFIELD BY MARRIOTT LOS ANGELES
סאן דייגו 1

BEST WESTERN 7 SEAS

פניקס 1 COUNTRY INN & SUITES
אזור הגרנד קניון 1

COMFORT INN, WILLIAMS

פייג' 1 CALRION INN
לאס וגאס 2 LUXOR HOTEL
אזור יוסמיטי פארק 1 LA QUINTA INN, TULARE
סאן פרנציסקו 2 SPRONGHILL SUITES, OAKLAND AIRPORT
אזור סנטה מריה 1 HOLIDAY INN
לוס אנג'לס 1 FAIRFIELD BY MARRIOTT LOS ANGELES
בטיסה מלוס אנג'לס לניו יורק 1 ON BOARD OF FLIGHT
ניו יורק 2 FOUR  POINTS SHERATON TIMES SQUARE

*רשימה זו אינה מהווה התחייבות למלון מסוים.

 *רשימת בתי מלון מעודכנת תימסר לנוסעים לפני היציאה לטיול.

מעוניינים לצאת לטיול?

צרו איתנו קשר

כמו כן, אתה מוזמן ליצור קשר עם נציגי השירות
שלנו בטלפון: 03-5260011

הצטרף לטיול

מלא פרטים ונחזור אליכם בהקדם

חוברת הטיולים שלנו

מלאו פרטים והחוברת בדרך אליכם

צור קשר

מלא פרטים ונחזור אליכם בהקדם