ממלכת סיאם תאילנד פלטינום
15
XBHP |
תאילנד

ממלכת סיאם – לשומרי מסורת

בנגקוק, פאטיה והריביירה התאילנדית, קנצ'אנבורי, צ'אנג-ראי, משולש הזהב ושבטי הילידים, צ'אנג-מאי, פוקט, מפרץ פאנג נה ו"ג'יימס בונד איילנד".

 

צור איתנו קשר לגבי הטיול

כמו כן, אתה מוזמן ליצור קשר עם נציגי השירות
שלנו בטלפון: 03-5260011

מסלול הטיול

 • 1

  תל- אביב - בנגקוק

  פגישה בנתב"ג ויציאה בטיסה לבנגקוק בירתה התוססת של תאילנד. את הלילה נבלה במטוס.

 • 2

  בנגקוק - פאטייה.

  נחיתה בבנגקוק. עם ההגעה נצא בנסיעה לפאטייה, בירת הריביירה התאילנדית השוכנת לחוף המזרחי של מפרץ תאילנד. העיר שהחלה ככפר דייגים הפכה תוך כמה עשורים לעיר גדולה, ומתויירת עם מרכזי קניות שוקקים, ומלונות פאר לאורך רצועת חוף יפיפייה. נגיע למלונינו לקבלת חדרים התרעננות, ויציאה לאחד הקניונים המפורסמים. ארוחת ערב במלון כשר.

  בערב – סיור ערב בטיילת העיר הסואנת ומלאת חיי לילה מגוונים.

 • 3

  פאטייה ("נונג נוש")- בנגקוק.

  לאחר ארוחת בוקר, נצא לביקור בפארק הטרופי המדהים "נונג נוש" כולל צפייה במופע פילים ובמופע פולקלור תאילנדי אופייני הכולל אגרוף תאילנדי שירה וריקודים. בסיום ניסע לבנגקוק בירתה של תאילנד, עם ההגעה נתחיל בסיור פנורמי, בין השאר נראה את כיכר הדמוקרטיה, בית הפרלמנט העברה למלון התרעננות. ארוחת ערב בבית חב"ד.
  בערב-נצא לסיור מיוחד במוקדי הבילוי וחיי הלילה בקוואסן

 • 4

  השוק הצף, והגשר על נהר קוואי.

  מבנגקוק נצא לכיוון השוק הצף הגדול ביותר בתאילנד, ההגעה בשייט עם סירות "ארוכות הזנב" ישירות לדוכני השוק, ממנו נתרשם בין היתר תוך הליכה בין "האיים" מהם מורכב השוק המפורסם ביותר במדינה. לאחר שנסייר בשוק זה נמשיך לקנצ'אנבורי – מן היפים שבמחוזות הארץ שם מצוי הגשר על נהר קוואי. ביקור מיוחד בגשר ובמוזיאון המלחמה והשבי ובבית הקברות הנודע בו קבורים קורבנות השבי המתועד בסרט הקולנוע המרתק. נשלב שייט על נהר קוואי. בתום הסיור נחזור לבנגקוק ארוחת ערב בבית חב"ד.

  בערב- נצא לסיור לילי בשוק הפרחים של בנגקוק.

 • 5

  בנגקוק, ארמונות ומקדשים, שייט קלונגים. 

  הבוקר נקיים סיור מודרך בעיר במהלכו נבקר במקדשיה החשובים: וואט-פו-מקדש בודהה הענק השוכב. נמשיך בסיור מיוחד לגראנד פאלאסארמון המלך שהיה משכנם של מלכי סיאם על המבנים המהממים בית ההלוויות, בנייני קבלות הפנים, פביליון ההכתרה, בתי הארחה ועוד. כמו כן, נבקר במקדש וואט-פרה-קאו, מקדש בודהה מאמרלד מהמקומות הקדושים ביותר בעולם הבודהיסטי. נראה את כיכר הדמוקרטיה, הר הזהב, מתחם מגורי המלך צ'יטראלדה, הפרלמנט. בסיום נצא לשייט קלונגים (בתעלות נהר הצ'או פראיה). נראה את מקדש השחר, מקדש הדגים המלכותיים, וגם ניקח חלק בהאכלתם. נחזור לבית המלון בזמן להכנות לשבת, תפילה וסעודת ליל שבת.

 • 6

  בנגקוק "אסיאטיק"

  לאחר תפילה וסעודת שבת נצא לסיור רגלי בלווי מלווה הקבוצה.

  בערב- נצא לביקור באחת האטרקציות הבולטות בחיי הערב/לילה בבנגקוק – בזאר הלילה החדש "אסיאטיק", השוכן על גדות נהר הצ'או פראיה. במקום הפעיל והתוסס המושך אליו מבקרים רבים, כ-1500 חנויות, מסעדות רבות, מופעים פתוחים, גלגל ענק ועוד…

 • 7

  צ'אנג ראי, שבטי ההרים, דוי טונג

  העברה לנמל התעופה וטיסה לצ'אנג ראי בצפון תאילנד, עם ההגעה נצא לביקור במרכז האתני של שבטי הצפון הייחודיים. נראה את שבטי ההרים יאהו ואקהה הממוקמים בגבעות שבאזור, נלמד להכיר את מנהגיהם ואת הלבוש האופייני לקבוצות אתניות מיוחדות אלו. "נציץ" לבקתות המגורים ונוכל לקנות עבודות יד. נמשיך לחזות בפלג של שבט ההרים "קארן" אשר התפרסם בעולם כ"שבט ארוכות הצוואר". נחזה בתופעה מיוחדת זו ונלמד להכיר את הסיבות שהניעו את בנות השבט לענוד טבעות על צוואריה. נמשיך לביקור מיוחד בדוי טונג גני המלכה האם. אליהם נעפיל באמצעות טנדרים, ארוחת ערב מבושלת במלון.

  בערב-נצא לסיור רגלי במרכז העיר ובשוק הלילה.

 • 8

  משולש הזהב, מאה-סאי, לאוס, שייט על המקונג.

  עם בוקר נצא  לסיור באזור המכונה "משולש הזהב". הממוקם בצומת הגבולות עם בורמה, לאוס ונהר המאה-סאי. האזור שימש מרכז לגידול אופיום וסחר שהתנהל על ידי השבטים באזור. נבקר בעיר הגבול מאה-סאי ונקיים שייט בנהר המקונג שהתפרסם מאד בתקופת מלחמת וייטנאם, במהלכו נצפה על מיאנמר ונערוך ביקור קצר בלאוס בשייט על נהר המקונג. נחזור למזח וממנו ניסע חזרה לצ'אנג ראי. ארוחת ערב מבושלת במלון

 • 9

  צ'אנג-מאי, כפרי האומנויות

  נצא מצ'אנג-ראי בנסיעה אל בירת הצפון צ'אנג מאי, בדרך נעצור לביקור במקדש הלבן ובמעיינות החמים. נגיע לביקור בכפרי האומנויות המפורסמים כגון תעשיית גילוף העץ, ייצור המטריות הססגוניות ועוד. נמשיך וניסע בדרך העולה בהר, עם ההגעה נעלה בקרונית/רכבל לביקור במקדש  דוי סוטפ הנמצא בגובה 1400 מ' אחד מארבעת המקדשים החשובים בארץ זו, עליה במעלה הדרקון בו מצויים כ-309 מדרגות ונצפה בסטופה מזהב, נשקיף על הנוף שבפסגת ההר על העיר צ'אנג מאי. ניסע להתארגנות במלון. ארוחת ערב בבית חב"ד.

  בערב-נצא לשוק הלילה הגדול והססגוני בצפון.

 • 10

  צ'אנג מאי, רכיבה על פילים

  בבוקר נצא לביקור בשמורת מאטנג נרכב על פילים במסלול מיוחד המשלב מעבר ביבשה ובנהר ונחזה בהופעה מרשימה  של הפילים. כמו כן, נשוט ברפסודות, ורכיבה על עגלות שוורים, נמשיך לביקור בחוות הסחלבים והפרפרים.

  אחה"צ – המעוניינים יוכלו להשתתף בחוויה מיוחדת בפארק החבלים – גלישת אומגות מעל צמרות העצים, מעבר בין פלטפורמות על העצים, הליכה על גשרים תלויים ועוד. התנסות זו כוללת הדרכה וליווי מקצועי של מדריכי הפארק. בסיום יום נפלא זה נחזור לצ'אנג מאי. לארוחת ערב בחב"ד.

 • 11

  צ'אנג מאי, פוקט.

  העברה לשדה התעופה וטיסה לפוקט, עם ההגעה נצא לסיור ברכבי וואנים באי פוקט. בדרכנו נעצור במפעל/חנות לאגוזי קשיו, שם נוכל להתרשם מדרך עיבוד האגוזים. נעלה לתצפית מדהימה על האי פוקט. ניסע לביקור בבורסת היהלומים, ונלמד על הליך היצור של היהלומים והפנינים. בסיום העברה למלון קבלת חדרים התרעננות ארוחת ערב בבית חב"ד

  בערב-נצא לסיור לילי במרכז העיר במדרחוב באנג לה.

 • 12

  פוקט, מפרץ פנג-נה.

  הבוקר נצא לפנג-נה. בהמשך נעצור לביקור בחוות הגומי ונלמד את תהליך הייצור. נמשיך מהמעגן בסירה בין ההרים הקרסטיים הרבים שבאזור ושמורת המונגרבים עד ליעדנו אל "אי המסמר", קו טא פו, הידוע בשם האי של ג'יימס בונד. שם צולם הסרט "האיש בעל אקדח הזהב".

  בסיום נחזור למלונינו נחזור למלון להכנות לשבת הדלקת נרות ערבית וסעודת שבת בבית חב"ד.

 • 13

  יום שבת

  לאחר התפילה וסעודת שבת יינתן זמן חופשי באי. מנוחת שבת, סעודה שלישית והבדלה.

  בערב- אפשרות להצטרף לבילוי במועדון "פנטזי" המפורסם, הכולל מופע מדהים.

 • 14

  פוקט -תל אביב

  יום אחרון, וחופשי באי הקסום ליהנות מאוירת האי, בגן עדן עלי אדמות, בין מטעים של דקלי קוקוס וחופי זהב המשנים צבעם בגאות ובשפל. זמן חופשי לקניות. בסיום ארוחת ערב והעברה לשדה התעופה לטיסה חזרה ארצה.

 • 15

  תל-אביב

  נחיתה בשעות הבוקר בנתב"ג. תם טיול מהנה, מיוחד ואקזוטי בחבל ארץ קסום ונפלא.

לתשומת לב:

– מסלול עדכני יתקבל בעת הרישום ו/או לפני יציאת הטיול.

– הטיול יתקיים עם מספר מטיילים בהתאם להנחיות בריאות הקשורות בקורונה.

באחריות הנוסע לרכוש פוליסת ביטוח נסיעות, בריאות ומטען הכוללת כיסוי במקרה של ביטול    או קורונה.

– חוזר מידע והנחיות לביקור באיחוד האמירויות ישלח לפני היציאה לטיול. – ייתכנו שינויים בסדר הלינות והביקורים.

– בתקופת תערוכות, ירידים, אירועים מיוחדים וכנסים בערים השונות, תיתכן לינה מחוץ לעיר    ו/או בעיר סמוכה, תוך שמירה על ביצוע מלא של תכנית הטיול הכלולה במחיר.

– בהתאם ללוח זמני הטיסות, ימי ושעות הפתיחה והסגירה של האתרים במהלך המסלול, ייתכנו    שינויים (גם לאחר יציאת הקבוצה מהארץ) בסדר הביקורים וייתכנו גם ויתורים על חלק    מאתרי הביקורים, כל זאת תוך מתן ביקורים חלופיים.

– כפוף לתנאים ומידע הכללי המפורסמים באתר רימון.

 

 

הערות ומידע כללי

מידע כללי

טיסות אל – על  סדירות, ו-2 טיסות פנים.

בתי מלון – אכסון במלון דרגה ראשונה ו/או דרגת תיירות טובה.

כלכלה:

ארוחות בוקר: 12 ארוחות הכוללות מצרכים מותרים ומוגשות בכלים חד פעמיים.   ארוחות עיקריות: 13 ארוחות ערב כשרות. 10 ארוחות בבתי חב"ד ועוד 2 ארוחות במלון על בסיס דגים ועוד 1 ארוחת ערב במלון הכשר בפאטייה

סיורים, ביקורים ודמי כניסה לאתרים- בהתאם לתכנית הטיול המפורטת.

מלווה קבוצה שומר מצוות ומנוסה בארצות היעד.

טיפים לנותני השירותים השונים, כולל סבלות בבתי המלון.

תחבורה- אוטובוס תיירים נוח וממוזג צמוד לקבוצה.

מפגש קבוצה בזום לפני הנסיעה.

מה עושה את ההבדל

פאטייה – פארק נונג נוש, מופע פולקלור ומופע פילים.

בנגקוק – מקדש בודהה מזהב, ארמון המלך, פאט פונג, שייט בתעלות (קלונגים) של העיר, "אסיאטיק"(בזאר הלילה החדש).

קנצ'אנבורי – ביקור במוזיאון ובגשר על הנהר קוואי בשילוב שייט.

דמנון סדואק – ביקור מיוחד בשוק הצף.

צ'אנג ראי – משולש הזהב. שיט על נהר המקונג, שבט ארוכות הצוואר. גני המלכה.

צ'אנג מאי – מקדש "דוי סוטפ", כפרי האומנויות. מופע פילים ורכיבה על פילים, שייט ברפסודות במבוק ונסיעה בכרכרות רתומות לשוורים.

פוקט – אתר הנופש. ביקור באי של "ג'ימס בונד", ומפרץ פאנג נה.

מעוניינים לצאת לטיול?

צרו איתנו קשר

כמו כן, אתה מוזמן ליצור קשר עם נציגי השירות
שלנו בטלפון: 03-5260011

חוברת הטיולים שלנו

מלאו פרטים והחוברת בדרך אליכם

הצטרף לטיול

מלא פרטים ונחזור אליכם בהקדם

צור קשר

מלא פרטים ונחזור אליכם בהקדם