ארץ השמש העולה
11
9
XJR |
יפן

טיול מאורגן ליפן לשומרי מסורת

ארך השמש העולה

טוקיו, קיוטו, נארה, אוסקה, קובה, הירושמה, קאמקורה, הקונה

צור איתנו קשר לגבי הטיול

כמו כן, אתה מוזמן ליצור קשר עם נציגי השירות
שלנו בטלפון: 03-5260011

מסלול הטיול

 • 1

  תל אביב - טוקיו

  פגישה בנתב"ג ויציאה בטיסה אל- ישירה לטוקיו בירתה התוססת של יפן. את הלילה נבלה במטוס.
 • 2

  טוקיו

  נחיתה בבירת יפן טוקיו. טוקיו היא ללא ספק אחת הערים היפות והמרתקות במזרח הרחוק. חרף היותה כרך תוסס ומודרני עם גורדי שחקים ומרכזי קניות ועסקים, מצליחה הבירה היפנית לשלב בין מודרניזציה למסורת. עם ההגעה נצא אל מקדש אסאקוסה קאנון (Asakusa Kanon) המוקדש לאלה קאנון – אלת הרחמים הבודהיסטית שבכוחה לרפא מחלות. נבקר בשוק הססגוני שליד המקדש נמשיך את ביקורינו בטוקיו ברובע הודיבה הרובע החדיש שנותן כיוון לטוקיו המתחדשת ונסיים במוזיאון טויוטאה העברה למלון ארוחת ערב.
 • 3

  קיוטו

  הבוקר ניסע ברכבת המהירה שינקנסן,  לקיוטו בירת יפן במשך 1000 שנים. עם ההגעה נתחיל את סיורינו בעיר ונבקר בטירת ניג'ו (Nijo) עוצרת הנשימה שנבנתה על ידי מייסד שושלת השוגונים טוגאוורה ושימשה גם כארמון המגורים שלו. היא מוקפת גן נאה שבמרכזו מפל. נעלה  למקדש קיומיזו (Kiyomizu), אחד המקדשים המפורסמים ביותר של יפן אשר התווסף לרשימת אתרי המורשת של אונסקו. ונסיים את ביקורינו בנישיקי השוק המרכזי של קיוטו  העברה למלון ארוחת ערב.
 • 4

  קיוטו, נארה

  עם בוקר נצא אל נארה (Nara) במרחק שעה נסיעה מקיוטו. נארה, בירת הקבע הראשונה של יפן העיר נותרה עם אוצרות היסטוריים רבים, נבקר בפארק גדול ויפה, שאיילים משוטטים בו בחופשיות. נמשיך למקדש טודאיג'י (Todai Ji) שהוא מבנה העץ הגדול בעולם, ובו פסל בודהא ענק מברונזה, שגובהו 16 מטרים. נבקר במקדש הצבעוני קסוגה( Kasuga) אחד ממקדשי השינטו הידועים ביותר ביפן, בסיום נחזור לקיוטו נבקר במקדש המוזהב (Kinkaku-ji) שנבנה במאה ה- 14 והוא בעל 3 קומות ושתי העליונות מכוסות בזהב טהור נבקר במקדש היין המרשים ובגן הנפלא שלידו. נסיים בגיון (Gion) הוא פרבר של קיוטו המפורסם ביותר בגיישות. הוא מלא בחנויות, מסעדות ובתי תה שבהם פועלות geiko) ניב קיוטו לגיישה) ומאיקו (גיישות חניכות) שתפקידן לבדר. נסיים את הערב במרכז קהילת בית שלום (קהילת נוצרים יפנים אוהבי ישראל, מותנה באישור הקהילה) ונזכה לקבלת פנים מסורתית. ארוחת ערב.

 • 5

  אוסקה, קובה

  עם בוקר נפרד מקיוטו בדרכנו אל אוסקה. נבקר  במבצר אוסקה, המצודה הגדולה והעתיקה ביפן, בה ניתן להתרשם מהבנייה היפנית המאסיבית של פעם. נתרשם מהלב המסחרי הפועם בעיר ומעוצמה הכלכלית היפנית . בתום הסיור נמשיך לקובה העיר שהייתה שנים רבות מוקד להתיישבות יהודית עוד בסוף המאה ה19 נערוך סיור פנורמי בעיר ובתום הסיור ניסע למלון להתארגנות לקראת שבת. תפילות וסעודת ליל שבת .
 • 6

  קובה

  לאחר התפילה וסעודת שבת נצא לסיור רגלי עם מלווה הקבוצה באזור המלון
 • 7

  קובה, הירושימה , קובה

  הבוקר נצא ברכבת המהירה שינקנסן להירושימה. עם ההגעה נצא בשייט אל האי מיאג'ימה, אחד האתרים האהובים ביפן. באי זה קיימת הרמוניה בין מקדשים נפלאים ומיוחדים, בתים עתיקים, שמורות טבע, תופעות של גאות ושפל ואווירה מיוחדת ומיסטית. נסייר באי, ונגיע לסיור במקדש היפהפה – Itsukushima המקדש הצף שהוכרז כאתר מורשת עולמית ע"י אונסקו. עם סיום הסיור נחזור בשייט להירושימה לסיור מרשים במוזיאון השלום ובמתחם פארק השלום בו היה מרכז הפיצוץ האטומי שהביא לסיום מלחמת העולם השנייה. בתום הסיור העברה לרכבת המהירה וחזרה למלוננו בקובה. ארוחת ערב ולינה.
 • 8

  קובה, טוקיו

  לאחר ארוחת הבוקר נצא ברכבת המהירה  לטוקיו. נמשיך את סיורינו בעיר הסואנת בביקור  באחד המקדשים החשובים ביפן המוקדש לרוחות של הקיסר מייג'י ואשתו הקיסרית. הזוג הקיסרי היה זה ששם קץ לשלטון הפאודלי ולמעמד השוגון, ובכך הוציאו את יפן מהבידוד בו הייתה נתונה שנים רבות. המקדש ממוקם ביער ובו כ- 120 אלף עצים מ- 365 זנים שונים. נבקר באזור הראג'וקו המפורסם ובו שדרת אומוטה סנדו, השאנז אליזה של טוקיו.  נשלים את ביקורנו בעיר ברובע שבויה רובע הצעירים ומרכז גסטרונומי חשוב העברה למלון ארוחת ערב
 • 9

  טוקיו , קאמקורה , הקונה , טוקיו

  עם בוקר נצא מטוקיו אל  קאמקורה בדרכינו נחלוף על פני יוקוהמה  מרכז מסחרי חשוב ונמל הנוסעים של טוקיו. קאמקורה הייתה בעבר מרכז שלטוני חשוב, אך פסל בודהה הענק פלא טכנולוגי מהעבר הוא נקודת הביקור המרכזית. נמשיך לאזור האקונה. ונשוט באגם אשי. שהוא לוע ענק של הר געש קדום נמשיך לסיור במוזיאון הפתוח בין הפסלים החשובים נמצא גם פסלו של יגאל תומרקין "מחווה להרי יפן". חזרה למלון בטוקיו וארוחת ערב.
 • 10

  טוקיו, ניקו, טוקיו

  הבוקר מוקדש להיכרות עם הטבע היפני. ניסע לניקו (Nikko) אזור הררי (660 מ') ומיוער הממוקם כ- 150 ק"מ מצפון לטוקיו ובו שוכן המוזילאום של השוגון הנערץ טוקוגאווה, היפנים מאמינים כי כל אדם חייב לראות לפחות פעם אחת בחייו את יופייה של ניקו על שמורת הטבע שלה הכוללת בתוכה הרים וולקנים, אגמים, מפלים ואתרים היסטוריים.משם נצא לאגם צ'וזנג'י (Chuzenji) שנוצר ע"י סכר טבעי העשוי לבה. צורתו של האגם היא אובלית והוא ידוע בשל עומקו היוצא-דופן.  נמשיך למפלי קגון (Kegon) אחד המפלים הגבוהים ביותר ביפן (96 מ') אשר מדרונותיו עשויים קווארץ ולבּה, תוצאת התפרצות הר הגעש ננטאי. בסיום הסיור, נחזור לטוקיו וארוחת ערב.
 • 11

  טוקיו- תל אביב

  עם בוקר נבקר בשוק הפתוח צו זוקי הצמוד לשוק הדגים לשעבר, שבו נכיר את סוגי מאכלי הים האהובים על העם היפני. נמשיך את בקורינו בטוקיו נמשיך אל המוזיאון לתולדות תקופת האדו, המתמקד באחת מתקופותיה החשובות של יפן במאות השנים האחרונות. נבקר ברובע גינזה, ונראה את חומות הארמון הקיסרי. לסיום נעלה לצפית ממגדל טוקיו. העברה לשדה התעופה נריטה לטיסה ישירה חזרה ארצה.

 • מומלץ לעיין בעמודי התנאים והמידע הכללי
 • יתכנו מקרים בהם האכסון יהיה מחוץ לערים הראשיות עקב תערוכות, ירידים וכנסים.
 • יתכנו שינויים בסדר הביקורים, תאריכי היציאה ובתכני הטיול.

הערות ומידע כללי

המחיר כולל

סיורים

בטוקיו, קיוטו, נארה, קאמקורה, הקונה, ניקו, הירושימה

ביקורים ואירועים מיוחדים

אודייבה נסיעה ברכבת המונורייל.
טוקיו – מוזיאון תקופת האדו.
ניקו – קומפלקס המקדשים.
קאמאקורה – פסל בודהה הענק.
הקונה – שייט באגם אשי, המוזיאון הפתוח..
קיוטו – פביליון הזהב, מקדש קיומיזו, טירת ניג'ו.
נארה – מקדש טודאיג'י, פארק האיילים, מקדש קאסוגה.
נסיעה ברכבת ה"בולט טריין" להירושימה.
מיאג'ימה – שייט לאי וביקור במקדש איציקושימה.
הירושימה – מוזיאון השלום ופארק השלום.

המחיר אינו כולל

ביטוח רפואי/מטען.

הוצאות אישיות שונות.

תשר למדריך הישראלי. 

מידע כללי

טיסות אל-על ישירות ת"א-טוקיו, טוקיו-ת"א.

בתי מלון – אכסון בבתי מלון דרגה ראשונה ו/או דרגת תיירות טובה.

כלכלהעל בסיס חצי פנסיון כשר, ארוחות בוקר, ארוחות ערב/צהריים מלאות.

תחבורה-אוטובוס תיירים נוח וממוזג אויר.

טיפים לנותני השירותים השונים (למעט סבלות בבתי המלון).

מפגש קבוצה לפני הנסיעה.

מערכת שמע אישית.

מעוניינים לצאת לטיול?

צרו איתנו קשר

כמו כן, אתה מוזמן ליצור קשר עם נציגי השירות
שלנו בטלפון: 03-5260011

חוברת הטיולים שלנו

מלאו פרטים והחוברת בדרך אליכם

הצטרף לטיול

מלא פרטים ונחזור אליכם בהקדם

צור קשר

מלא פרטים ונחזור אליכם בהקדם