מגלים את פורטוגל
9
8
XPT |
פורטוגל

טיול מאורגן לפורטוגל לשומרי מסורת

מגלים את פורטוגל לשומרי מסורת

טיולים מלאים וגדושים בסיורים וביקורים מבוקר עד ערב…

ללא ימים או חצאי ימים חופשיים…בילוי ערב במופע פאדו

חצי פנסיון…בטיסות ישירות לפורטוגל

ליסבון, אובידוש, נזארה, פורטו, עמק הדואורו, טרנקוזו, בלמונטה, רכס "הרי הכוכב", אוויירו, בוסאקו, קואימברה, טומר, פטימה, סינטרה, קאשקאייש, אשטוריל.

צור איתנו קשר לגבי הטיול

כמו כן, אתה מוזמן ליצור קשר עם נציגי השירות
שלנו בטלפון: 03-5260011

מסלול הטיול

 • 1

  תל אביב – ליסבון

  ניפגש בנמל התעופה ע"ש בן גוריון ונמריא בטיסת אחה"צ לליסבון. נחיתה בשעות הערב והסעה למלון ׁׁ(עקב שעת ההגעה, לא תוגש ארוחת ערב. במקום ארוחת ערב ביום זה, תוגש ארוחת ערב מוקדמת ביום מס. 8 לטיול).

 • 2

  ליסבון - קשקאייש –קאבו דה רוקיי

  לאחר התארגנות וארוחת הבוקר נצא לביקור בכפרי הדייגים הסמוכים לליסבון.כמו כן נבקר בעיירה המרשימה קשקאייש. ובסיום נמשיך לנקודה המערבית ביותר קאבו דה רוקה. ונגיע לסינטרה ביקור בארמון המלכים ונשוב למלון.הסמוך למרכז החיים השוקקים.בסיום ארוחת הערב ניתן לטייל רגלית בשדרת הליברטאד עד נהר הטאזו חזרה ללינה במלון בליסבון.

 • 3

  ליסבון ובילוי ערב במופע פאדו

  לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור בעיר הנפלאה השוכנת על גדות נהר הטז'ו. נראה את כנסיית מנזר סנט ז'רונימו, הבנויה בסגנון המנואליאני (סמל לתור הזהב של פורטוגל) .נמשיך לאנדרטת המגלים – מונומנט המסמל את ההפלגות לגילוי אמריקה ואת תרומת פורטוגל לאנושות. נצפה על מגדל בלם, סימלה של ליסבון – מבנה ששימש בעבר כבית כלא ונערוך תצפית על העיר. נכיר את העיר התחתית ורובע באיישה ונבקר בכיכרות המרשימות התוססות – קומרסיו ורוסיו, שם הועלו יהודים אנוסים על המוקד ע"י האינקוויזיציה במאות 16-17. בהמשך נבקר באזור אקספו 98', שהוקם לרגל התערוכה העולמית של 1998, לציון 500 שנה למסעו של ואשקו דה גמה להודו ארוחת ערב.

  בערב – נצא לבילוי ערב במופע פאדו

 • 4

  אובידוש, נזארה, פורטו

  לאחר ארוחת בוקר מוקדמת ניסע צפונה לאובידוש, עיירת ימי ביניים מקסימה וציורית המוקפת חומה, שניתנה בעבר כמתנה על ידי מלכי פורטוגל לנשותיהם. נטייל ונסייר בין בתיה הלבנים ובסמטאותיה הציוריות, המלאים בחנויות למלאכת יד. נמשיך לנזארה, שם נטייל ונצפה מעל הצוקים המזדקרים מקו החוף. משם נמשיך לפורטו ונערוך שייט מהנה על נהר הדואורו  לסיומו של יום נגיע למלון הכנות לשבת תפילה וסעודת ליל שבת בקהילה היהודית

 • 5

  פורטו

  לאחר תפילה וסעודת שבת נצא בלווי  מלווה הקבוצה לסיור באזור המלון בערב לאחר ערבית והבדלה,נצא לסיור לילי בעיר המוארת, כולל תצפית על הגשרים המוארים והמפורסמים של פורטו.

 • 6

  עמק הדואורו, טרנקוזו, בלמונטה

  אחד הימים היפים בטיול מצפה לנו היום, עת ניסע להכיר את עמק הדואורו, שהוכרז ע"י ארגון אונסקו כאתר מורשת ייחודי – גבעות עטורות כרמי זיתים וגפנים הגדלים על טרסות, שבתחתיתן זורם נהר הדואורו. העמק ידוע בשפע התוצרת החקלאית שבו ובגפנים מהם מייצרים את יין הפורט המפורסם. נמשיך לטרנקוזו, עיירה מוקפת חומה בה שגשגה במאות 14-15 קהילה יהודית. כאן נכיר את סיפורם של האנוסים ואת "שפת הסימנים" החרוטה על קירות הבתים. נבקר בבית הכנסת החדש (במידה ויתאפשר). מכאן נגיע לבלמונטה, בה חיים בין היתר צאצאי האנוסים שחזרו ליהדותם ונבקר בבית הכנסת ובמוזיאון היהודי שנחנכו בשנת 1996לינה באזור וארוחת ערב כשרה במלון

 • 7

  יער בוסאקו,אווירו,קואימברה,וילה ריאל,קואימברה

  נצא לטיול בדרכים היפות של רכס "הרי הכוכב" ונגיע לביקור בשמורת הטבע המפורסמת, יער בוסאקו ובמרכזה מלון/ארמון מפואר עטור אריחים כחולים ומצוירים המוקף בגנים בוטניים. נמשיך לאווירו, המכונה "ונציה של פורטוגל". נסייר בעיירה המקסימה המשופעת בתעלות מים בהן סירות צרות המעוטרות בציורים צבעוניים. נמשיך לווילה ריאל נבקר בגנים היפיפיים של ווילה מתיאוש הנחשבים ליפים והמטופחים ביותר בפורטוגל לאחר מכן נמשיך  לקואימברה היפה, בירת פורטוגל בעבר השוכנת על גדות נהר מונדגו. ארוחת ערב

 • 8

  קואימברה, אלקובסה, בטאליה, טומר, פטימה

  נערוך סיור בוקר בקואימברה במהלכו נעלה לגבעת האוניברסיטה ונבקר באוניברסיטה העתיקה וספרייתה המיוחדת, המכילה מאות אלפי כרכים של כתבי יד עתיקים.  בתום הביקור ניסע לאלקובאסה, בה נראה את מנזר מריה דה אלקובסה, מהמונומנטים החשובים בפורטוגל, הקשורים לסיפור אהבתם הטראגי של המלך פדרו הראשון והיהודייה אינס דה קסטרו. נמשיך לבטאליה ונראה את המנזר העצום יוצא הדופן בעושרו האדריכלי ויופיו המשלב את האומנות הגותית והמנואליאנית. מכאן נפנה לטומר, הידועה בשרידי המצודה הצלבנית של אבירי המסדר הטמפלרי ונבקר במוזיאון היהודי ששרד, במקום בו היה בית הכנסת של העיר במאה ה-15. נסיים את היום בפטימה, הנחשבת כמקום הקדוש ביותר בפורטוגל ואחד המקודשים באירופה.  ארוחת ערב כשרה במלון

   

 • 9

  פטימה,סינטרה, קאשקאייש, אשטוריל, ליסבון – תל אביב

  נעשה דרכנו דרומה, לעיירת הנופש המלכותית סינטרה ונבקר בארמון המלכותי הלאומי, שימחיש לנו את הפאר וההדר בו חיו שליטי הממלכה ואציליה בעבר. נמשיך לקאבו די רוקה, הנקודה המערבית ביותר באירופה לתצפית על האוקיינוס האטלנטי, לקשקאיש ולאשטוריל – עיירות דייגים בעבר וכיום עיירות נופש. נמשיך לליסבון, נאכל ארוחת ערב מוקדמת במסעדה מקומית וניסע לנמל התעופה, לטיסת הלילה הישירה חזרה ארצה. תם ונשלם הטיול.

– בתקופת תערוכות, ירידים, אירועים מיוחדים וכנסים בערים השונות, תיתכן לינה מחוץ לעיר ו/או בעיר סמוכה, תוך שמירה על ביצוע מלא של תכנית הטיול הכלולה במחיר.

-באחריות הנוסע לרכוש פוליסת ביטוח נסיעות, בריאות, ומטען כולל כיסוי לביטול ולמקרה קורונה.

– בהתאם ללוח זמני הטיסות, ימי ושעות הפתיחה והסגירה של האתרים במהלך המסלול, ייתכנו    שינויים (גם לאחר יציאת הקבוצה מהארץ) בסדר הביקורים.

– מומלץ לעיין בעמודי התנאים והמידע הכללי המפורסמים באתר רימון.

הערות ומידע כללי

המחיר כולל

סיורים

בליסבון, פורטו, טרנקוזו, בלמונטה, קואימברה, טומר.

ביקורים ואירועים מיוחדים

ליסבון – הרובעים היפים ,אנדרטת המגלים.

ליסבון – בילוי ערב במופע פאדו.

אובידוש – עיירת ימי ביניים ציורית ומוקפת חומה.

נזארה – כפר הדייגים.

פורטו- שייט בנהר הדואורו

פורטו – סיור לילי בעיר המוארת.

עמק הדואורו -וילה ריאל

טרנקוסו – בית הכנסת החדש

בלמונטה – בית הכנסת, המוזיאון היהודי.

רכס "הרי הכוכב".

אוויירו – "ונציה של פורטוגל".

יער בוסאקו.

קואימברה – האוניברסיטה העתיקה.

טומר – המוזיאון היהודי ששרד ובית הכנסת

סינטרה – ביקור בארמון המלכותי הלאומי.

קאבו די רוקה – "הפינה של אירופה".

אשטוריל וקאשקאייש – עיירות הנופש.

המחיר אינו כולל

ביטוח רפואי/מטען.

הוצאות אישיות שונות.

תשר למדריך הישראלי. 

מידע כללי

טיסות אל על ישירות לפורטוגל

בתי מלון – אכסון בבתי מלון דרגה ראשונה ו/או דרגת תיירות טובה בחדרים זוגיים עם

שירותים צמודים. כלכלה- חצי פנסיון

טיפים לנותני השירותים השונים (למעט סבלות ומדריך)

תחבורה-אוטובוס תיור נוחים וממוזגים.

מלווה קבוצה שומר מצוות ומנוסה בהדרכת טיולים בארצות היעד.

מפגש קבוצה לפני הנסיעה.

מה עושה את ההבדל

חצי פנסיון

פורטו – שייט בנהר הדואורו

פורטו – סיור לילי בעיר המוארת

בלמונטה – בית הכנסת) במידה ויתאפשר), המוזיאון היהודי

קואימברה – האוניברסיטה העתיקה

טומר – המוזיאון היהודי (במידה ופתוח)

סינטרה – ביקור בארמון המלכותי הלאומי

ליסבון – בילוי ערב במופע פאדו

מעוניינים לצאת לטיול?

צרו איתנו קשר

כמו כן, אתה מוזמן ליצור קשר עם נציגי השירות
שלנו בטלפון: 03-5260011

חוברת הטיולים שלנו

מלאו פרטים והחוברת בדרך אליכם

הצטרף לטיול

מלא פרטים ונחזור אליכם בהקדם

צור קשר

מלא פרטים ונחזור אליכם בהקדם