פואבלו אספניול
8
7
XAM |
דרום ספרד

טיול מאורגן לדרום ספרד לשומרי מסורת

פואבלו אספניול.

טולדו, קורדובה, סביליה, טורמולינוס, גיברלטר, העיירות הלבנות, גרנדה, מדריד, סגוביה, 

 

צור איתנו קשר לגבי הטיול

כמו כן, אתה מוזמן ליצור קשר עם נציגי השירות
שלנו בטלפון: 03-5260011

מסלול הטיול

 • 1

  תל אביב - מדריד, גרנדה.

  ניפגש בנמל התעופה בן גוריון ונטוס למדריד. לאחר הנחיתה, ניסע לגרנדה שהייתה הממלכה האמורית בעבר שבה היה המעוז המוסלמי האחרון – ממנו ניתנה הפקודה לגירוש היהודים מספרד ופורטוגל. לאחר ההגעה והתארגנות בחדרים. ארוחת ערב כשרה במלון על בסיס דגים.
 • 2

  גרנדה, מלגה, אלחסירס

  לאחר ארוחת הבוקר, נבקר באחד משבעת פלאי תבל, ארמון אלהמברה וגני חנרליפה – יצירת מופת של אדריכלות ועיטורי סטוקו. ארמון זה שנחשב לאחד היפים באירופה, בו חתמו המלכים הקתולים על צו גירוש יהודי ספרד. נסייר בחדרי הארמון וכן בגנים היפים ולאחר הסיור ניסע לביקור במלגה ונמשיך לטורומולינוס, שם נערוך הפסקה על חוף הים והטיילת היפה. בסיום ניסע לעיר הקרובה, אלחסירס, שתקרב אותנו לקראת הביקור למחרת בצוק גיברלטר. העברה למלון.ארוחת ערב כשרה ע"ב דגים במלון.
 • 3

  גיברלטר, סביליה

  הבוקר ניסע לאורך חופי קוסטה דל סול דרום מערבה אל צוק גיברלטר, מושבת הכתר הבריטית (יש להצטייד בדרכונים). נצפה על מיצרי גיברלטר – מפגש האוקיינוס האטלנטי והים התיכון ועל הנקודה הקרובה לאפריקה – מרוקו. נבקר במושבת הקופים ובמערת סנט מייקל. יינתן זמן לקניות במיין סטריט המפורסם, הפטור ממכס. בתום הסיור. ניסע לסיביליה העיר רבת ההיסטוריה היהודית- בירת אנדלוסייה השוכנת על גדות נהר גואד אלכביר. העיר שימשה בעבר מרכז עולמי לשלוש הדתות. נתרשם מהסיור הפנורמי בעיר ונגיע למלון.ארוחת ערב כשרה ע"ב דגים במלון. בערב – (למעוניינים) נצא למופע פלמנקו בעיר- אחד המופעים היפים בספרד.
 • 4

  סביליה, קורדובה

  לאחר ארוחת הבוקר, נבקר בעיר סביליה נערוך סיור בעיר. נתחיל בפלאסה אספניה, מהיפות שבכיכרות ספרד ובהמשך נצפה על מגדל החירלדה. סביליה היא גם עירם של משפחות אברבנאל, אבולעפיה ואבודרהם. נבקר ברובע היהודי, בו התנהלו חיים יהודיים מפוארים בעבר. בסיום הסיור ניסע לקורדובה עירו של הרמב"ם. נערוך סיור ונבקר ב"חודריה"– הרובע היהודי העתיק, נראה את פסלו של הרמב"ם ונספר את סיפורו המדהים. נחלוף על פני כיכר יהודה הלוי. נבקר ב"מסקויטה". מסגד מורי ענק הבנוי בסגנון מורי.(היום קתדראלה). נטייל בסמטאות הציוריות, ולא נפסח על בית הכנסת העתיק ועוד. בתום הסיור בעיר חשובה זו ניסע למלון בקורדובה. הגעה למלון. ארוחת ערב כשרה ע"ב דגים במלון.
 • 5

  קורדובה, טולדו, מדריד

  לאחר ארוחת הבוקר, ניסע לטולדו, הבנויה על גדות נהר הטאחו. חשיבות מיוחדת לעיר זו בתולדות עמנו, שימשה כבירת יהדות ספרד בתקופת תור הזהב וכמקום מושבם של ר' משה אבן עזרא, הרא"ש ורבי יהודה הלוי. נבקר ברובע היהודי ובבתי הכנסת, אשר הפכו במרוצת השנים לכנסיות. בסיום ניסע הישר לעיר הבירה מדריד. הגעה למלון להתארגנות לשבת. בערב שבת נתפלל בבית הכנסת המרכזי של מדריד יחד עם הקהילה היהודית.
  סעודת ליל שבת כשרה קייטרינג בשרי מטעם הקהילה היהודית במלון.
 • 6

  מדריד

  לאחר התפילה וסעודת השבת בקהילה היהודית, נצא לסיור רגלי בבירת ספרד באזור המלון. לאחר תפילת מנחה נצא לסעודה השלישית. ולאחריה ערבית והבדלה. המעוניינים יוכלו לצאת לסיבוב כיכרות במדריד.
 • 7

  מדריד

  לאחר ארוחת בוקר, נצא לסיור מודרך מלא בבירת ספרד. במהלך הסיור נבקר בין היתר בפלאסה מאיור. פלאסה אספנייה. נראה את ארמון המלך נטייל בגנים המרהיבים מסביב. נראה את מוזיאון הפרדו. כמו כן יינתן זמן חופשי לטייל במדרחוב, נתרשם ממרכזי הקניות ומהחיים התוססים. יחולקו כריכים לצהרים. בסיום הסיור חזרה למלון. ארוחת ערב כשרה  קייטרינג מטעם הקהילה היהודית.
 • 8

  מדריד , סגוביה , תל אביב

  לאחר ארוחת הבוקר, ניסע לעיירה מקסימה סגוביה שהוכרזה כאתר מורשת של אונסקו והייתה אחד מהמרכזים היהודיים החשובים. תצפית על האקוודוקט (אמת המים) המרשים, נטייל בסמטאות העיר. וככל שיותיר הזמן, נשלים את סיורינו במדריד. זמן חופשי לקניות. ארוחת ערב קלה לפני הטיסה. נאסוף את החוויות, ומשם נעשה את דרכינו לשדה התעופה, לטיסה הביתה לתל אביב.
  תם ונשלם הטיול המקיף והמהנה בספרד האנדלוסית.
 • מסלול עדכני יתקבל בעת הרישום.
 • בתקופת תערוכות, ירידים, אירועים מיוחדים וכנסים בערים השונות, תיתכן לינה מחוץ לעיר ו/או בעיר סמוכה, תוך שמירה על ביצוע מלא של תכנית הטיול הכלולה במחיר.
 • בהתאם ללוח זמני הטיסות, ימי ושעות הפתיחה והסגירה של האתרים במהלך המסלול, ייתכנו שינויים (גם לאחר יציאת הקבוצה מהארץ) בסדר הביקורים וייתכנו גם ויתורים על חלק מאתרי הביקורים, כל זאת תוך מתן ביקורים חלופיים.
 • מומלץ לעיין בעמודי התנאים והמידע הכללי

הערות ומידע כללי

המחיר כולל

סיורים
בטולדו, קורדובה, סביליה, גיברלטר, גרנדה ומדריד.
ביקורים ואירועים מיוחדים
טולדו – הרובע היהודי, בתי הכנסת.
קורדובה – החודריה, המסקיטה, כיכר רבי יהודה הלוי.
סביליה – הרובע היהודי.
גיברלטר – מערת הנטיפים, מושבת הקופים.
ה"עיירות  הלבנות".
גרנדה – ארמון אלהמברה וגני חנליפה.
מדריד – פלאסה אספניה, פלאסה מיור, ביקור בארמון המלכים.
מדריד – טיול לסגוביה.

המחיר אינו כולל

ביטוח רפואי/מטען.

הוצאות אישיות שונות.

תשר למדריך הישראלי.  

מידע כללי

טיסות אל על ישירות למדריד.
בתי מלון אכסון בבתי מלון דרגה ראשונה ו\או דרגת תיירות טובה.
כלכלה:
ארוחות בוקר -7 ארוחות בוקר הכוללות מצרכים מותרים ומוגשות בכלים חד פעמיים.
ארוחות עיקריות – 2 ארוחות שבת + סעודה שלישית, 1 ארוחת קייטרינג, ועוד 4 ארוחות כשרות מבושלות במלון ע"ב דגים.
אפשרות להכנת כריכים לצהרים
סיורים וביקורים ודמי כניסה לאתרים- בהתאם לתכנית הטיול המפורטת.
מלווה קבוצה שומר מצוות ומנוסה בארץ היעד.
מדריכים מקומיים דוברי אנגלית בהתאם לנדרש.
טיפים לנותני השירותים השונים (למעט סבלות).
אוטובוס תיירים נוח וממוזג צמוד לקבוצה.
מפגש קבוצה לפני הנסיעה.

מעוניינים לצאת לטיול?

צרו איתנו קשר

כמו כן, אתה מוזמן ליצור קשר עם נציגי השירות
שלנו בטלפון: 03-5260011

חוברת הטיולים שלנו

מלאו פרטים והחוברת בדרך אליכם

הצטרף לטיול

מלא פרטים ונחזור אליכם בהקדם

צור קשר

מלא פרטים ונחזור אליכם בהקדם