הבירות המלכותיות
8
7
XBVP |
אוסטריה,הונגריה,סלובקיה,צ'כיה

  טיול מאורגן לבירות המלכותיות לשומרי מסורת

  הבירות המלכותיות לשומרי מסורת

  טיול לשומרי מסורת בהווי דתי

  חצי פנסיון…
  אפשרות להכנת כריכים לצהריים
  ללא ימים חופשיים טיסות ישירות לפראג
  מלווה קבוצה שומר מצוות ומנוסה..

  פראג, קרלובי וארי, צ'סקה בודיוביצה, צ'סקי קרומלוב, עמק הוואכאו וינה, אשטגרום, וישגארד, ברך הדנובה, סנטנדרה, בודפשט, ברטיסלבה, ברנו.

  צור איתנו קשר לגבי הטיול

  כמו כן, אתה מוזמן ליצור קשר עם נציגי השירות
  שלנו בטלפון: 03-5260011

  מסלול הטיול

  • 1

   תל אביב - פראג

   נמריא בשעות הבוקר לפראג ועם ההגעה נתחיל בסיורנו המודרך בעיר היפהפייה. נגיע לארמון המלכותי, ונצפה בחילוף המשמרות של חיילי המשמר נראה את כנסיית סאן ויטוס. ומשם נמשיך לסיור ברובע היהודי העתיק. נבקר בבתי הכנסת בניהם של המהר"ל מפראג ובבית הקברות היהודי. משם נמשיך לכיכר יאן הוס נראה את בית העירייה, והשעון האסטרונומי. ארוחת ערב כשרה במסעדה והעברה למלון.
  • 2

   פראג, קרלובי וארי

   יום טיול לעיירת הנופש, והמרחצאות קארלובי וארי, אתר המרפא המפורסם בעולם מזה מאות שנים. חבוי לו בעמק עמוק, ומיוער אשר חצב נהר הטפלה. נשוטט בין הקולונדות המלכותיות בסגנונות הקלאסי והבארוק, לאורך המדרחוב המרכזי, ומלונות הפאר, ונחוש את אווירת אצולת המאה ה-19. נחזור לפראג. נטייל בין הסמטאות העתיקות של העיר, ובמאלה סטרנה-"העיר הקטנה". נראה בין היתר את גשר "קארל" עליו פסלי הקדושים הנוצריים. ארוחת ערב במסעדה הכשרה ולינה במלון.
   בערב – אפשרות לצאת (בתשלום) לבילוי במופע התיאטרון השחור.
  • 3

   פראג, צ'סקה בודיוביצה, צ'סקי קרומלוב

   הבוקר נצא בנסיעה לצ'סקה בודיוביצה. נבקר בכיכר העיר, נראה את בניין העירייה, ושלושת מגדליו כמו גם את "המגדל השחור" שנבנה למטרת שמירה. משם נמשיך לצ'סקי קרומלוב שבדרום בוהמיה, אחת הערים העתיקות היפות ביותר בצ'כיה שהוכרזה על ידי אונסק"ו כעיר מורשת, בזכות העיר העתיקה שהשתמרה באופן יוצא דופן, כולל סמטאות צרות ובתים ישנים במגוון צבעים. העיר מוקפת כמעט כולה בנהר הוולטבה המתפתל סביבה ומהווה מבוך של רחובות ובנייני רנסנס יפהפיים, ומעליהם משקיפה הטירה המרשימה מהמאה ה-13. נטייל בסמטאות הצרות בהן גלריות רבות חנויות מזכרות, ומסעדות. ניפרד מצ'כיה, ונעבור את הגבול לאוסטריה דרך עמק הוואכאו, הידוע גם כעמק הדנובה – אזור יפהפה, מוקף צוקים מרשימים, טירות עתיקות, ונופים מקסימים בדרך נעצור בקרמס, בה מרכז היסטורי השמור היטב. נמשיך לווינה לארוחת ערב במסעדה, והעברה למלון.

  • 4

   וינה

   הבוקר נערוך סיור בווינה בירת אוסטריה, ובעלת הקלאסיקה האירופאית. נטייל במרכז התיירותי המוקף בשדרות, ונראה את בית האופרה המפורסם את בית הפרלמנט, ובית עיריית וינה המרשים. כמו גם את ארמון הופבורג הקיסרי. נתרשם מארמון שיינברון, ונטייל בגנים המזכירים את גני ורסאי. נבקר גם בעיר העתיקה, ונראה את כנסיית סאן סטפן המרשימה בסגנונה הגותי. בסיום ארוחת ערב במסעדה וחזרה למלון.
  • 5

   וינה - בודפשט אסטרגום, וישגרד, סנטנדרה

   הבוקר פנינו מועדות לבודפשט בדרך יפיפייה לאורך גדות נהר הדנובה. ניסע אל העיירה העתיקה אסטרגום בירתה לשעבר של ממלכת הונגריה. נמשיך משם למצודת "וישגארד" הצופה אל עיקול הנקרא "ברך הדנובה", ונסיים בעיירת האומנים הציורית סנטדרה משם נמשיך אל מלונינו בבודפשט בירת הונגריה. להתארגנות לשבת תפילה וסעודת שבת בקהילה היהודית בבודפשט.
  • 6

   בודפשט

   לאחר תפילה וסעודת שבת, נצא לסיור רגלי עם מלווה הקבוצה בסביבות המלון. בתום הסיור נחזור למלון, מנוחת שבת, בצאת השבת ערבית והבדלה.
   בערב – ניתן לצאת לבילוי (בתשלום), הכולל תוכנית פולקלור עם מוסיקה צוענית ושתיה.
  • 7

   בודפשט, ברטיסלבה 

   לאחר התארגנות וארוחת הבוקר, נעזוב את המלון, ונצא לסיור בו נראה את כיכר הגיבורים ואנדרטת מילניום, נהר הדנובה, ובית הפרלמנט שלידו. נבקר באזור בודה, והמצודה-מצפה הדייגים. נבקר בבית הכנסת ברחוב דוהני ובמוזיאון היהודי. משם נמשיך לרחוב הקניות המפורסם, ואצי אוצה שבקצהו נמצא השוק המקורה המפורסם. בתום הסיור נעזוב את בודפשט כשפנינו מועדות לברטיסלבה בירת סלובקיה. מקום קבורתו של החת"ם סופר. נערוך תצפית מהגבעה, שבקרבת המצודה. נבקר בעיר העתיקה המהווה פנינה אדריכלית, ונתרשם מהבתים המיוחדים. ארוחת ערב, ונמשיך לברנו – הבירה הפוליטית והתרבותית של אזור דרום מורביה. לינה באזור ברנו. 
  • 8

   ברנו, פראג- תל אביב 

   הבוקר נערוך סיור היכרות בברנו ונבקר בכיכר החירות, ששימשה בימי הביניים כשוק העיר, וסביבה ארמונות הסוחרים העשירים. נראה מקבץ מרשים של בתים היסטוריים בעלי חזית מרהיבה, ואת בית העירייה הישן מהמאה ה-13 המבנה העתיק ביותר בברנו בסגנון גותי, רנסנס, ובארוק. בסיום נחזור לפראג היפה. זמן חופשי, וארוחת ערב במסעדה.  בערב – ניסע לנמל התעופה ונטוס חזרה ארצה, לנמל התעופה ע"ש בן גוריון.
  • מומלץ לעיין בעמודי התנאים והמידע הכללי
  • מסלול עדכני יתקבל בעת הרישום.
  • בתקופת תערוכות, ירידים, אירועים מיוחדים וכנסים בערים השונות, תיתכן לינה מחוץ לעיר  ו/או בעיר סמוכה, תוך שמירה על ביצוע מלא של תכנית הטיול הכלולה במחיר.
  • בהתאם ללוח זמני הטיסות, ימי ושעות הפתיחה והסגירה של האתרים במהלך המסלול, ייתכנו    שינויים (גם לאחר יציאת הקבוצה מהארץ) בסדר הביקורים וייתכנו גם ויתורים על חלק   מאתרי הביקורים, כל זאת תוך מתן ביקורים חלופיים.

  הערות ומידע כללי

  המחיר כולל

  סיורי היכרות:
  פראג, וינה, בודפשט
  ביקורים ואירועים מיוחדים
  פראג-כניסה למוזיאון היהודי ובתי הכנסת
  פראג- בית כנסת המהר"ל
  פראג -עלייה לארמון חילוף משמר המלך
  קרלובי וארי-עיירת המרחצאות
  ביקור בעיירות- צ'סקי קרומלוב – צ'סקה בודיוביצה
  וינה-ביקור בגני שיינברון
  הונגריה – יום טיול בעיירות סנטדרה ואסטרגום
  וישגארד -כניסה למצודה ותצפית על ברך הדנובה
  בודפשט -ביקור בבית כנסת דוהני
  בודפשט- ביקור במצודת הדייגים
  ברטיסלבה-כניסה למצודה ותצפית
  ברנו – ביקור בעיר

  המחיר אינו כולל

   ביטוח רפואי/מטען.

   הוצאות אישיות שונות.

   תשר למדריך הישראלי.

  מידע כללי

  טיסות ישירות לפראג
  בית מלון -אכסון בבית מלון דרגה ראשונה או תיירות טובה.
  כלכלה:
  ארוחות בוקר – 7 ארוחות קונטיננטליות הכוללות מצרכים מותרים ומוגשות בכלים חד פעמיים.
  ארוחות עיקריות – 2 ארוחות שבת  ו- 6 ארוחות ערב.
  אפשרות להכנת כריכים לצהריים.
  טיפים לנותני השירותים השונים (למעט סבלות)
  תחבורה -אוטובוס תיירים נוח וממוזג.
  מלווה קבוצה שומר מצוות ומנוסה.
  מפגש קבוצה לפני הנסיעה.

  מה עושה את ההבדל

  חצי פנסיון

  טיסות ישירות לפראג

  פראג -כניסה לבתי הכנסת והמוזיאון היהודי

  פראג- כניסה לבית הכנסת של המהר"ל 

  קרלובי וארי -עיירת המרחצאות

  דרום הבוהמיה -העיירות צ'סקי קרומלוב – צ'סקה בודיוביצה

  כניסה למצודה -תצפית על ברך הדנובה

  בודפשט-כניסה לבית הכנסת דוהני

  ברטיסלבה וברנו

  מעוניינים לצאת לטיול?

  צרו איתנו קשר

  כמו כן, אתה מוזמן ליצור קשר עם נציגי השירות
  שלנו בטלפון: 03-5260011

  חוברת הטיולים שלנו

  מלאו פרטים והחוברת בדרך אליכם

  הצטרף לטיול

  מלא פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  צור קשר

  מלא פרטים ונחזור אליכם בהקדם