הכוכב האדריאטי
8
7
KSH |
סלובניה, קרואטיה
 • טיסות ישירות טיסות ישירות
 • ללא סיורי בחירה ללא סיורי בחירה
 • מלונות מובחרים מלונות מובחרים
 • חצי פנסיון חצי פנסיון

טיול מאורגן לקרואטיה וסלובניה

כוכב אדריאטי

אירופה הקלאסית שאתם עוד לא מכירים: שנים ארוכות היו קרואטיה וסלובניה מאחורי 'מסך הברזל' כחלק מיוגוסלביה ולכן צורפו למזרח אירופה. למרות הניתוק הזה בהרבה מאפיינים תרבותיים והיסטוריים הן דומות יותר לאירופה הקלאסית. החבל האדריאטי מהמם ביופיו ובקרואטיה וסלובניה יש שפע של יערות, הרים ונחלים, והנוף משובץ טירות, כפרים ומנזרים עתיקים שמאחורי כל אחד מהם סיפור מרתק; בחלקם, כמו בעיירה העתיקה שקופיה לוקה או בכפר הנפחים קרופה, בו מחשלים ברזל מאז ימי הביניים, אנחנו נבקר במהלך 8 הימים שנעשה באזור. בקרואטיה וסלובניה חלק מהאטרקציות המרכזיות קשורות לטבע. בין היתר נבקר בפארק הלאומי טריגלאב שנמצא בחלק הסלובני של טירול ובמערת הנטיפים ליד פוסטוינה. בדרך אפילו נעשה גיחה קטנה לטרויזיו, העיירה הציורית הנמצאת מעבר לגבול באיטליה; וכמובן, לא נפסח על ערים קוסמופוליטיות נפלאות כמו זגרב ולובליאנה.

זאגרב, שמורת פליטביצה, אולימיה, פטוי, מריבור, לובליאנה, שקופיה לוקה, קרופה, פוסטוינה, פיראן, פורטורוז', קניון וינטגאר, בוהין, בלד' טרויזיו, דרום אוסטריה – ולדן וקלגנפורט, קומרובץ'

צור איתנו קשר לגבי הטיול

כמו כן, אתה מוזמן ליצור קשר עם נציגי השירות
שלנו בטלפון: 03-5260011

מסלול הטיול

 • 1

  תל אביב - זאגרב

  ניפגש בנמל התעופה ע"ש בן גוריון ונמריא בטיסת אחה"צ לזאגרב, בירת קרואטיה. נחיתה בשעות הערב, הסעה למלון וארוחת ערב.
 • 2

  שמורת פליטביצה, זאגרב וסיור ערב

  פנינו מועדות לשמורת פליטביצה. שם נטייל בין האגמים במפלסים השונים לצד המפלים השופעים והנהרות הזורמים ביניהם. כל זאת בנוף הירוק של יער העד בו שוכנת השמורה ונהנה מצמחייה עבותה, נוף קסום ושלווה אינסופית. לעת ערב נחזור לזאגרב, ארוחת ערב ולאחריה נצא לסיור ערב (כלול במחיר) במרכז התוסס של העיר, המשופע במסעדות ובתי קפה רבים.
 • 3

  אולימיה, פטוי, מריבור, לובליאנה

  ניסע לאולימיה שבמזרח סלובניה. נבקר בטירה העתיקה שהפכה למנזר מיוחד, השוכנת בתפאורת טבע ירוק ונראית הלקוחה מסיפורי האגדות. נראה את הכנסייה בסגנון הבארוק, נתרשם מציורי הקיר בהשראת סיפורי התנ"ך ונבקר בבית מרקחת המיוחד של הנזירים המתמחים במרקחות מקומיות. נמשיך לפטוי, עיירה ציורית מימי הביניים. נטייל במרכזה העתיק ונבקר בטירה המרשימה. בהמשך נגיע לביקור במריבור, השוכנת לגדות נהר דראווה ובירת חבל ארץ עשיר בגידולי גפנים. נסיים את היום במלון באזור לובליאנה וארוחת ערב .

 • 4

  לובליאנה ,שקופיה לוקה, קרופה

  נתחיל את היום בסיור בלובליאנה היפה, בירת סלובניה. נראה  את הגשר המשולש, הקתדראלה, כיכר פרשרן ובית העירייה. נמשיך לשקופיה לוקה – עיירה עתיקה וציורית ששמרה על צביונה מימי הביניים ומהווה את אחת משלוש הערים העתיקות השמורות בסלובניה. נעלה למצודה לתצפית נוף על העיירה ונמשיך לקרופה, כפר קטנטן וציורי שנחל זורם במרכזו, ששימש כישוב נפחים החל מימי הביניים. נבקר במוזיאון הנפחים, ונתרשם מהמוצגים השונים המשקפים את חיי הנפחים. חזרה למלון ארוחת ערב.

 • 5

  פוסטוינה, פיראן, פורטורוז'

  נעשה דרכנו לסיור מרתק במערת הנטיפים הגדולה ביותר בסלובניה, השוכנת ליד העיירה פוסטוינה. זוהי מערכת מערות, אשר בהיווצרותן נוצר נוף קרסטי מופלא של זקיפים ונטיפים מרהיבים. ניסע ברכבת קרוניות אל תוך המערות ואח"כ נמשיך רגלית בסיור. בהמשך נגיע לתצפית על מצודת פרדיאמה, הבנויה על צוק בגובה 123 מטרים מעל נחל לקווה ומערת פרדיאמה.

  אחה"צ – נמשיך לטיול בצפונו של חצי האי איסטריה. נבקר בפיראן העתיקה, המשמרת את המראה והאווירה האיטלקית של ימי הביניים. נמשיך אל פורטורוז', עיר קיט השוכנת לחוף הים האדריאטי. לעת ערב נחזור למלון לארוחת ערב.

 • 6

  קניון וינטגאר, מצודת בלד, אגם בוהין ורכבל להר ווגל, בלד

  נצא לאגם בוהין, השוכן בפארק הלאומי טריגלאב בלב הטירול הסלובני ובאזור האלפים היוליים. נעפיל ברכבל לפסגת הר ווגל (מותנה במזג האוויר ) לתצפית נוף מרהיבה  על אגם בוהין. נמשיך לקניון וינטגאר, אחד מאתרי הנוף והטבע היפים בסלובניה. נלך בשביל העץ בערוץ הקניון הצר והשופע מים ונחצה גשרי עץ מעל הנהר.

  אחה"צ – נגיע לעיירת הנופש הציורית בלד, שעל גדות האגם. נבקר במצודת בלד מהמאה ה-11, השוכנת על צוק גבוה ונהנה מתצפית נוף מרהיבה על האגם וסביבתו. חזרה למלון ארוחת ערב ולאחריה נצא לסיור בלובליאנה (כלול במחיר) וחזרה למלון עד 22.30.

   

 • 7

  טרויזיו, דרום אוסטריה (ולדן, קלגנפורט)

  לאחר ארוחת הבוקר פנינו מועדות אל נופי הרי האלפים היוליים הסלובניים והאיטלקיים (יש להצטייד בדרכונים). בדרך נעצור במקפצות הסקי האולימפיות בפלניצה. נבקר באגם פוזין באיטליה ומשם לשוק העור בעיירה טרויזיו. נמשיך בטיולנו לאזור האגמים במחוז קרינתיה שבדרום אוסטריה ונבקר ב-ולדן, עיירת הנופש המפורסמת על גדות אגם וורטר ובקלגנפורט – בירת המחוז, עיר אוסטרית טיפוסית השוכנת בינות הרים ואגמים ומוקפת מחרוזת טירות רומנטיות. לקראת ערב חזרה למלון וארוחת ערב .

 • 8

  קומרובץ', זאגרב - תל אביב

  הבוקר נחצה אל הגבול חזרה לקרואטיה ונגיע לביקור בקומרובץ', כפר מסורתי בצפון קרואטיה ומקום הולדתו של טיטו, נשיאה של יוגוסלביה לשעבר. נבקר במוזיאון הפתוח בו תצוגת בתים מסורתיים מהמאות 19-20. נמשיך לזאגרב ונצא לסיור שיכלול את העיר העליונה והתחתונה. נראה את מגדל לוטרשצ'אק, את שער האבן – שריד מרשים לביצוריה של העיר מהמאה ה-13, את כנסיית מרקוס הקדוש עם הציורים שנשתמרו, הקתדראלה של זאגרב ובית העלמין הייחודי מירוגוי.

  בערב – ניסע לנמל התעופה של זאגרב ונטוס חזרה ארצה, לנמל התעופה ע"ש בן גוריון.

   

 • לתשומת לב:– מסלול מעודכן ישלח בעת הרישום ו/או לפני היציאה .- הטיול יתקיים בהתאם להנחיות רשויות הבריאות בישראל ובמדינת יעד הטיול .– באחריות הנוסע לרכוש פוליסת ביטוח נסיעות, בריאות, ומטען כולל כיסוי לביטול     ולמקרה  קורונה. – ייתכנו שינויים בסדר הלינות והביקורים.- בתקופת תערוכות, ירידים, אירועים מיוחדים וכנסים בערים השונות, תיתכן לינה מחוץ לעירו/או בעיר סמוכה, תוך שמירה על ביצוע מלא של תכנית הטיול הכלולה במחיר.- בהתאם ללוח זמני הטיסות, ימי ושעות הפתיחה והסגירה של האתרים במהלך המסלול,   ייתכנו שינויים (גם לאחר יציאת הקבוצה מהארץ) בסדר הביקורים וייתכנו גם ויתורים על  חלק  מאתרי הביקורים, כל זאת תוך מתן ביקורים חלופיים.

  –  מומלץ לעיין בתנאים והמידע הכללי המפורסמים באתר .

הערות ומידע כללי

מידע כללי

טיסות בנתיב  ת"א-זאגרב-ת"א ו/או ת"א – לובליאנה – ת"א .

בתי מלון – אכסון בחדרים זוגיים בבתי מלון דרגה ראשונה.

כלכלה – חצי פנסיון משך כל ימי הטיול.

סיורים, ביקורים ודמי כניסה לאתרים – בהתאם לתכנית הטיול המפורטת.

מדריך ישראלי מצוות המדריכים הבכיר והמנוסה של מדריכי רימון.

טיפים לנותני השירותים השונים (למעט סבלות).

אוטובוס תיירים נוח וממוזג צמוד לקבוצה לאורך כל הטיול.

 

מה עושה את ההבדל

פליטביצה – שמורת הטבע והאגמים במפלסים השונים

זאגרב – סיור ערב

אולימיה – ביקור במנזר הייחודי

פטוי – הטירה המרשימה

מריבור – הרובע היהודי והעיר העתיקה

לובליאנה – סיור ערב

שקופיה לוקה – תצפית מהמצודה

קרופה – מוזיאון הנפחים

פוסטוינה  – מערת הנטיפים

חצי האי איסטריה – פיראן, פורטורוז'

בוהין – עלייה ברכבל לפסגת הר ווגל

קניון וינטגאר

בלד – ביקור במצודה

האלפים היוליים – שוק העור בטרויזיו

דרום אוסטריה – טיול ל-ולדן וקלגנפורט

קומרובץ' – המוזיאון הפתוח בכפר הולדתו של טיטו

רשימת בתי מלון

בתי המלון* הבאים או דומים להם יעמדו לרשות המטיילים

עיר מספר ימים בית המלון
זאגרב 2 PANORAMA ZAGREB 4* https://bit.ly/3g2Z2S0
לובליאנה 5

DISSON BLU PLAZA LJUBLJANA 4* – https://bit.ly/3zjUoGX

FOUR POINTS BY SHERATON LJUBLJANA MONS 4 * https://bit.ly/2T7GBTc

AUSTRIA TREND LJUBLJANA 4* –  https://bit.ly/3pvtcQZ

*רשימה זו אינה מהווה התחייבות למלון מסוים.

 *רשימת בתי מלון מעודכנת תימסר לנוסעים לפני היציאה לטיול.

מעוניינים לצאת לטיול?

צרו איתנו קשר

כמו כן, אתה מוזמן ליצור קשר עם נציגי השירות
שלנו בטלפון: 03-5260011

חוברת הטיולים שלנו

מלאו פרטים והחוברת בדרך אליכם

הצטרף לטיול

מלא פרטים ונחזור אליכם בהקדם

צור קשר

מלא פרטים ונחזור אליכם בהקדם