קסמי ארץ הפיורדים
8
7
SF |
נורבגיה הטיול המקיף

  טיול מאורגן לנורבגיה

  קסמי הפיורדים

  ארץ הפיורדים: אחד הסמננים הגיאוגרפיים הבולטים בסקנדיביה בכלל ובנורבגיה בפרט הם הפיורדים – המפרצים שחורצים את קו החוף של המדינה. הפיורדים הם תופעת טבע עוצרת נשימה שיצרו תשתית טבעית של מאות מעגנים טבעיים שאיפשרו את התפתחות תרבות פושטי הים הוויקינגים. במשך 8 ימים נחקור את נורבגיה. ננוע ב'דרך הטרולים' המתפתלת וניסע בדרך הגשרים האטלנטית שלא דומה לשום כביש אחר בעולם – היא בנויה כסדרת גשרים המדלגת בין איים קטנים בלב האוקיינוס האטלנטי. לא נוותר על ביקור באוסלו, הבירה התוססת של המדינה, ובברגן היפה שנחשבת ל'בירת ארץ הפיורדים'.

  כולל נסיעה על הדרך האטלנטית – אחת הדרכים היפות בנורבגיה
  טיול מלא וגדוש בסיורים וביקורים
  ללא ימים חופשיים
  2 ארוחות ערב

  אוסלו, לילהאמר, עמק גודבראנדס, הדרך האטלנטית, דרך הטרולים, דרך הנשרים, פיורד גיירנגר, בריקסדאל, ברגן

  צור איתנו קשר לגבי הטיול

  כמו כן, אתה מוזמן ליצור קשר עם נציגי השירות
  שלנו בטלפון: 03-5260011

  מסלול הטיול

  • 1

   תל אביב - אוסלו

   ניפגש בנתב"ג ונצא בטיסה ישירה לאוסלו, בירת הממלכה הנורבגית. נחיתה בשעת לילה והעברה למלון באזור.
  • 2

   אוסלו

   לאחר ארוחת הבוקר נצא ליום נפלא באוסלו. נעלה לגבעת הולמנקולן – ממרפסת התצפית נשקיף בנוף הפנורמי עוצר הנשימה של אוסלו ובמקפצת הסקי המפורסמת. נמשיך לסיור בעיר- בפרוגנר פארק, בו כ-200 פסלים של האומן גוסטאב ויגלנד. נראה את הארמון המלכותי, בית הפרלמנט, כיכר העיר, מזרקות המים, התיאטרון הלאומי, בית האופרה המודרני ומצודת אקרסהוס. נבקר בבית העירייה בו מוענק פרס נובל לשלום ובמוזיאון רפסודת "קונטיקי" של גדול החוקרים הימיים תור היירדאל. חזרה למלון.

  • 3

   לילהאמר, עמק גודבראנדס

   עם בוקר ניסע לעבר אגם מיוסה וללילהאמר, עיר משחקי אולימפיאדת החורף בעבר. נבקר במקפצת הסקי המפורסמת ובמוזיאון הפתוח במייהאוגן, בו נכיר ונלמד אודות חיי הכפר הנורבגיים והפולקלור המקומי. בתום הביקור נמשיך בנסיעה לכיוון מחוז אופלנד עד הגיענו לעמק גודבראנדס. לינה באזור וארוחת ערב.
  • 4

   הדרך האטלנטית, מולדה

   ניסע באזור עמק גודבראנדס ונופי ההרים של דרך פר גינט המפורסמת ונלמד אודות המחזה מהמאה ה-19 של הנריק איבסן, המספר על הרפתקאותיו של בחור נורבגי בשם פר גינט. למחזה חוברה יצירה מוזיקלית מאת ידי אדוארד גריג. נמשיך בנסיעה על אחת הדרכים היפות בנורבגיה, הלא היא הדרך האטלנטית. דרך זו שהוגדרה כאחת היפות בעולם, הינה כביש של גשרים המקשר איים בגבהים שונים באוקיינוס האטלנטי. המסלול מתפתל לאורך מפרצים ופיורדים והשילוב בין הארכיטקטורה המרשימה של הכביש ליצירותיו של הטבע מעוררת השתאות. העברה למלון באזור קריסטיאנסונד/ מולדה.
  • 5

   דרך הטרולים, דרך הנשרים, שייט בפיורד הגיירנגר

   יום של טבע פראי ונשגב ביופיו. נחצה במעבורת ונטפס מעלה ב-11 פיתולים חדים בדרך הטרולים ונחשף לנופים דרמטיים שמסביב. נמשיך לדרך נופית מרהיבה נוספת – דרך הנשרים. 25 קילומטרים של עיקולים תלולים לתצפית מרהיבה על פיורד הגיירנגר. נסיים יומנו בשייט קסום בפיורד הגיירנגר. הפיורד מוקף בפסגות הרים, ושופע במפלי מים רבים ובצמחיה ירוקה. העברה ללינה באזור הפיורדים, ארוחת ערב.

  • 6

   בריקסדאל, מפלי טווינדה, ברגן

   עם בוקר נצא לביקור בקרחון בריקסדאל, שלוחה של שדה הקרח העצום יוסטדאל והיחיד באירופה המהווה שריד לתקופת הקרחונים הקדומה. נעלה רגלית אל הקרחון (המעוניינים יוכלו לשכור רכב גולף אל הקרחון). נמשיך דרומה דרך העיירות סקיי, פלאם ו-ווס. בדרכנו נחצה את פיורד סוגנה, נעצור לתצפית במפלי טווינדה ונגיע לבירת חבל הפיורדים, ברגן. לינה באזור.
  • 7

   ברגן

   ברגן, עיר נמל השוכנת לשפת האוקיינוס האטלנטי ומוקפת הרים. העיר נחשבת לבירת חבל הפיורדים ולאחת הערים היפות בעולם. את היום נקדיש לסיורים בעיר – בנמל, בסמטאותיו הצרות של רובע בריגן הציורי, לצד בתי העץ הצבעוניים מתקופת ימי הביניים ברובע ההנסיאטי ובשוק הדגים הססגוני. נעלה לפסגת הר הפלויאן בפוניקולר לתצפית מרהיבה על העיר ואל הפיורד של ברגן. את הדרך חזרה לעיר נרד רגלית במסלול הליכה מרתק.
  • 8

   ברגן - ת"א

   לאחר ארוחת הבוקר ניסע לביתו של אדוארד גריג, גדול המלחינים של נורבגיה. נבקר בביתו שהפך למוזיאון, השוכן לחוף אגם פסטורלי. נלמד אודות חייו ונראה בין היתר את צפרדע המזל, אותו היה נוהג לשאת לכל מקום. נמשיך לטיול על פני הגשרים שבין האיים באוקיינוס האטלנטי. בהתאם לשעת הטיסה, העברה לנמל התעופה של ברגן וטיסה ישירה בחזרה ארצה.

  •  SF 0804- טיסות בלטיק אייר (דרך ריגה).
  • מסלול עדכני יתקבל בעת ההרשמה.
  • ייתכנו שינויים בסדר הלינות והביקורים.
  • בתקופת תערוכות, כנסים, ירידים, פסטיבלים וחגים מקומיים תיתכן לינה מחוץ לעיר ו/או בעיר סמוכה ואף יתכנו שינויים במסלול בהתאם.
  • בהתאם ללוח זמני הטיסות, ימי ושעות הפתיחה והסגירה של האתרים במהלך המסלול, ייתכנו שינויים (גם לאחר יציאת הקבוצה מהארץ) בסדר הביקורים וייתכנו גם ויתורים על חלק מאתרי הביקורים, כל זאת תוך מתן ביקורים חלופיים.
  • מומלץ לעיין בעמודי התנאים והמידע הכללי

  הערות ומידע כללי

  מידע כללי

  טיסות ישירות ת"א-אוסלו, ברגן-ת"א בחברת ארקיע.
  בתי מלון – אכסון בחדרים זוגיים בבתי מלון דרגה ראשונה ו/או דרגת תיירות טובה.
  כלכלה – ארוחות בוקר סקנדינביות מזנון חופשי ועוד 2 ארוחות ערב.
  סיורים, ביקורים ודמי כניסה לאתרים – בהתאם לתכנית הטיול המפורטת.
  מדריך ישראלי מצוות המדריכים הבכיר והמנוסה של מדריכי רימון.
  טיפים לנותני השירותים השונים (למעט סבלות).
  אוטובוס נוח וממוזג.

  מה עושה את ההבדל

  אוסלו – מקפצת הסקי הולמנקולן, פרוגנר פארק

  אוסלו – מוזיאון קונטיקי

  לילהאמר – מקפצת הסקי, מוזיאון הכפר מייהאוגן

  הדרך האטלנטית

  דרך הטרולים

  דרך הנשרים

  פיורד גיירנגר- שייט בפיורד המפורסם

  קרחון בריקסדאל

  מפלי טווינדה

  ברגן – פוניקולר להר הפלויאן, מוזיאון אדוארד גריג

  ברגן – שוק הדגים, הרובע ההנסיאטי

  סובב ברגן – טיול לגשרים שבין האיים באוקיינוס האטלנטי

  מעוניינים לצאת לטיול?

  צרו איתנו קשר

  כמו כן, אתה מוזמן ליצור קשר עם נציגי השירות
  שלנו בטלפון: 03-5260011

  חוברת הטיולים שלנו

  מלאו פרטים והחוברת בדרך אליכם

  הצטרף לטיול

  מלא פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  צור קשר

  מלא פרטים ונחזור אליכם בהקדם