יוון בטיול פרימיום
8
7
GRC |
יוון כולל זגוריה, איפירוס ומקדוניה
 • טיסות ישירות טיסות ישירות
 • ללא סיורי בחירה ללא סיורי בחירה
 • חצי פנסיון חצי פנסיון
 • מערכת שמע מערכת שמע
טיול ייחודי לרימון

טיול מאורגן ליוון

יוון בטיול פרמיום

יאסו בוזוקי: יוון ידועה בעיקר כמדינת איים, אבל גם ליוון היבשתית, שהיא המקום בו נולדה תרבות המערב, יש שפע של אטרקציות להציע. השפע הזה יעמוד במרכזם של שמונת הימים המרתקים שנעשה בארצם של הומרוס, אפלטון ואלכסנדר הגדול. נתחיל את המסע שלנו בדלפי הקדומה בה ישבה האורקל המפורסמת שחרצה גורלות במיתולוגיה היוונית; נעבור דרך נופים קדומים עם כפרים שנחצבו בסלע לפני מאות שנים; נבקר בסלוניקי, העיר עתירת ההיסטוריה שגם היהודים מילאו בה תפקיד משמעותי עוד בתקופת האימפריה הרומית; ניסע דרך היערות הצפופים ומנזרי ההרים של חבל פיליון; ונתענג על העושר הארכיאולוגי, תרבותי וקולינארי שאתונה המופלאה יודעת להציע.

חצי פנסיון
טיול מלא וגדוש בסיורים וביקורים מבוקר עד ערב
ללא ימים או חצאי ימים חופשיים
שני בילויי ערב בטברנות מקומיות כולל ארוחות ערב
מלונות 4 כוכבים + מלון אחד 5 כוכבים, עם חדרים ממוזגים
מערכת שמע אישית
דלפי, מטאורה, מצובו, מונודנדרי, קניון ויקוס, יואנינה, קסטוריה, אדסה, וריה, ורגינה, סלוניקי, וולוס, מקריניצה, פורטריה, אתונה

 

צור איתנו קשר לגבי הטיול

כמו כן, אתה מוזמן ליצור קשר עם נציגי השירות
שלנו בטלפון: 03-5260011

מסלול הטיול

 • 1

  תל אביב - אתונה, אראחובה, דלפי

  מנמל התעופה ע"ש בן גוריון נטוס לאתונה. עם הנחיתה בשעות הבוקר ניסע לאראחובה, עיירה הררית השוכנת על מצוק ומשקיפה אל נוף הרים, עמקים ומטעי זית. מכאן הדרך קצרה לדלפי, מרכזה הדתי והרוחני של יוון העתיקה ומקום מושבו של האוראקל (חוזה העתידות), השוכנת למרגלות הר הפארנסוס הצופה על מפרץ קורינתוס. נערוך סיור מודרך במוזיאון המרשים ולאחריו נבקר באתר הארכיאולוגי – האגורה (שוק), אזור המקדשים כולל מקדש אפולו – בו שכנה הנביאה חוזת העתידות, התיאטרון והאצטדיון. לינה באזור, ארוחת ערב.
 • 2

  מטאורה, מצובו, יואנינה

  בבוקר נחצה את רכס הרי הפארנסוס בדרכנו צפונה ודרך מישורי תסאליה נגיע לקלאמבקה ונתרשם מנופי צוקי מטאורה יוצאי הדופן. שם, בראשי צוקים עצומים שנוצרו בתהליכי בלייה ע"י הרוחות והגשמים לצורתם הייחודית, נבנו מנזרים הנראים כ"תלויים באוויר". נסייר בין המנזרים ששמשו מקום מפלט לנזירים ונבקר באחד המנזרים. מכאן נעשה דרכנו לרכס הרי הפינדוס שבצפון יוון. נבקר במצובו – כפר הציורי בהרי הפינדוס, בו ניתן עדיין לפגוש תושבים ממוצא וולאכי, לבושים בתלבושות מסורתיות. נתרשם מבתי העץ ומהנוף המרהיב הנשקף מכל עבר. בשעות הערב נגיע ליואנינה – בירת חבל איפירוס, השוכנת על גדות אגם פאמבוטיס. ארוחת ערב.
 • 3

  זגוריה - מונודנדרי, ויקוס, יואנינה, קסטוריה

  נצא ליום טיול בחבל זגוריה. ניסע תחילה לכפר מונודנדרי, הקרוב לגבול האלבני, שבתיו בנויים מאבן צפחה אפורה. נצפה על קניון ויקוס, העמוק והצר ביותר בעולם, נחזור ליואנינה ונטייל לאורך הטיילת היפהפייה עטורת עצי הדולב, בתי הקפה והטברנות. נצא בנסיעה צפונה עד הגעתנו לקסטוריה. ארוחת ערב.
 • 4

  קסטוריה, אדסה, וריה, ורגינה, סלוניקי

  לאחר ארוחת הבוקר נצא לביקור בקסטוריה, השוכנת על חצי אי קטן החודר אל תוך אגם. נבקר במוזיאון הפולקלור, בו נתרשם מתרבות החיים בצפון יוון ונמשיך לעיירה אדסה, השוכנת על גבעה ובה שופעים מעיינות מים אשר נופלים במפל מרהיב בקצה העיירה לכיוון המישור. בהמשך פנינו מועדות לוריה, עיירה מקדונית בעלת סגנון בנייה עות'מני, בה נשתמר רובע עתיק ומיוחד. הלאה לורגינה, בה נבקר בקברים המלכותיים של מלכי מקדוניה הקדומים, כולל קבר אביו של אלכסנדר הגדול. לקראת ערב נגיע לסלוניקיארוחת ערב.
 • 5

  סלוניקי, בילוי ערב בטברנה

  בסיורנו המודרך בסלוניקי נתוודע להיסטוריה המפוארת של העיר ואתריה. נבקר ברובע היהודי, בבית הכנסת ובמוזיאון היהודי (במידה ופתוח), המתאר את תולדות הקהילה המפוארת של העיר מאז הקמתה ועד ימינו. נראה את האנדרטה לנספים בשואה, נבקר בכיכר אריסטוטלוס, אשר בקרבתה הטיילת הרחבה ואזור הטברנות, נראה את המגדל הלבן – סמלה של העיר ואת פסלו של אלכסנדר מוקדון. נבקר בעיר העתיקה מימי העות'מנים ונערוך תצפית על העיר, נראה את בית הולדתו של כמאל אטאטורק, מייסד הרפובליקה התורכית ואת קשת גלריוס והרוטונדה.
  בערב – נצא לבילוי בטברנה המפורסמת פאלאטי, כולל ארוחת ערב עשירה המלווה במיטב המוסיקה היוונית הנפלאה.
 • 6

  חצי האי פיליון

  נמשיך דרומה לחצי האי פיליון, הנמצא בין מפרץ פאגאסטיקוס והים האגאי, הנחשב לאחד היפים ביוון ומשלב הרים גבוהים הנושקים לים, יערות צפופים, כפרים ציוריים, שפע מעיינות וחופי ים קסומים. בחצי האי ישנם 24 כפרים ציוריים, המתאפיינים בסגנון בניה מסורתי ייחודי. נבקר בוולוס, השוכנת במבואות חצי האי, עיר צעירה ותוססת ונטייל לאורך הטיילת הנחמדה. נבקר גם בשני הכפרים היפים ביותר – מקריניצה ופורטריה. נראה את הכיכר המרכזית (פאלאטיה) עם עץ הדולב, בתי אבן ציורים, דוכנים לממכר עשבי תיבול ומרפא וריבות, וכן נצפה על הנוף המרהיב הנשקף לכל עבר. לינה בפורטריהארוחת ערב.
 • 7

  אתונה, בילוי ערב בטברנה

  פנינו מועדות לביקור במעבר תרמופיליי, שם נראה את האנדרטה לזכרו של ליאונידס מלך ספרטה, שהנהיג 300 מחייליו כנגד הצבא הפרסי שפלש ליוון בעת העתיקה. נמשיך לאתונה ועם ההגעה נערוך סיור מודרך באקרופוליס – "העיר העליונה". על גבעת האקרופוליס נמצאים שרידי שלושה מקדשים, שני תיאטראות ומוזיאון ושהחשוב מכולם הוא הפרתנון, המוקדש לאלה אתנה, שעל שמה קרויה גם העיר. האקרופוליס הוא אחד מסמליה המוכרים ביותר של יוון העתיקה ששרד עד ימינו והפך לסמלה של יוון המודרנית.
  בערב – נצא לבילוי בטברנה יוונית אופיינית, כולל ארוחת ערב עשירה המלווה במיטב המוסיקה היוונית הנפלאה.
 • 8

  אתונה - תל אביב

  לאחר ארוחת הבוקר נטייל בפלאקה, בין בתי הקפה ובין החנויות השונות. נמשיך בסיור ונראה את בניין הפרלמנט ואת אנדרטת החייל האלמוני שבכיכר סינטגמה (החוקה), את אצטדיון השיש בו התקיימו המשחקים האולימפים המודרניים הראשונים, את הגנים הלאומיים, מקדש זאוס, שער אדריאנוס ואת רחוב האוניברסיטה על שלל מבניו הקלאסיים – בנין האקדמיה, בנין האוניברסיטה ובנין הספרייה הלאומית. בהמשך ניסע לפיראוס, הנמל הראשי של אתונה, הגדול ביוון ומהחשובים בים התיכון, המחולק לשלושה – האזור הראשי, שהוא מרכז החיים של העיר וממנו יוצאות המעבורות לאיים בים האגאי. החלק השני מעגן היאכטות והחלק השלישי הוא מרכז הבילויים של התיירים, נמל דייגים קטן המלא במסעדות.
  בהתאם לשעת הטיסה ניסע לנמל התעופה ונצא בטיסה חזרה ארצה.

   

 • ייתכנו שינויים בסדר הביקורים והלינות.
 • בתקופת תערוכות, ירידים, אירועים מיוחדים וכנסים בערים השונות, תיתכן לינה מחוץ לעיר  ו/או בעיר סמוכה, תוך שמירה על ביצוע מלא של תכנית הטיול הכלולה במחיר.
 • בהתאם ללוח זמני הטיסות, ימי ושעות הפתיחה והסגירה של האתרים במהלך המסלול, ייתכנו שינויים (גם לאחר יציאת הקבוצה מהארץ) בסדר הביקורים וייתכנו גם ויתורים על חלק מאתרי הביקורים, כל זאת תוך מתן ביקורים חלופיים.
 • הביקורים באתרים השונים מותנים בלוחות הזמנים.
 • מומלץ לעיין בעמודי התנאים והמידע הכללי המפורסמים בסוף החוברת.

הערות ומידע כללי

המחיר כולל:

ביקורים ואירועים מיוחדים

דלפי – המוזיאון והאתר הארכיאולוגי.

מטאורה – ביקור באחד המנזרים ה"תלויים".

מצובו – הכפר היפה בהרי הפינדוס.

חבל איפירוס – יואנינה הקסומה.

חבל זגוריה – מונודנדרי ותצפית על קניון ויקוס.

קסטוריה – מוזיאון הפולקלור.

ורג'ינה – הקברים המלכותיים של מלכי מקדוניה הקדומים.

וריה – העיירה המקדונית בסגנון עות'מני.

אדסה – מפל המים.

סלוניקי – המוזיאון היהודי.

פיליון – מקריניצה ופורטריה.

תרמופיליי – האנדרטה לזכרו של מלך ספרטה.

אתונה – האקרופוליס.

אתונה – בילוי ערב בטברנה יוונית.

כף סוניון – מראות הנוף המרשימים.

מידע כללי

טיסות ת"א-אתונה-ת"א (אל-על או אג'יאן).
בתי מלון – אכסון בבתי מלון דרגה ראשונה בחדרים זוגיים עם שירותים צמודים.
מיסי אכסון בכל בתי המלון (שווה ערך לכ-25$ לאדם).
כלכלה – חצי פנסיון משך כל ימי הטיול 
סיורים, ביקורים ודמי כניסה לאתרים – בהתאם לתכנית הטיול המפורטת.
מדריך ישראלי מצוות המדריכים הבכיר והמנוסה במדריכי רימון.
מדריכים מקומיים דוברי אנגלית בהתאם לנדרש.
טיפים לנותני השירותים השונים (למעט סבלות).
אוטובוס תיירים נוח וממוזג צמוד לקבוצה.
מערכת שמע אישית.

מה עושה את ההבדל

דלפי – המוזיאון והאתר הארכיאולוגי

מטאורה – ביקור באחד המנזרים ה"תלויים"

מצובו – הכפר היפה בהרי הפינדוס

חבל איפירוס – יואנינה הקסומה

חבל זגוריה – מונודנדרי ותצפית על קניון ויקוס

קסטוריה – מוזיאון הפולקלור

אדסה – מפל המים

וריה – העיירה המקדונית בסגנון עות'מני

ורגינה – הקברים המלכותיים של מלכי מקדוניה הקדומים

סלוניקי – המוזיאון היהודי

סלוניקי – בילוי ערב בטברנה המפורסמת פאלאטי

פיליון – מקריניצה ופורטריה

תרמופיליי – האנדרטה למלך ספרטה

אתונה – סיורים באקרופוליס ובפלאקה

אתונה – בילוי ערב בטברנה יוונית

מעוניינים לצאת לטיול?

צרו איתנו קשר

כמו כן, אתה מוזמן ליצור קשר עם נציגי השירות
שלנו בטלפון: 03-5260011

חוברת הטיולים שלנו

מלאו פרטים והחוברת בדרך אליכם

הצטרף לטיול

מלא פרטים ונחזור אליכם בהקדם

צור קשר

מלא פרטים ונחזור אליכם בהקדם