הטוליפ ההולנדי
7
6
KH |
הולנד

הטוליפ-ההולנדי טיול משפחות מאורגן להולנד

טיול כוכב

קבקבי עץ וטחנות רוח:  יש משהו שובה לב בפולקלור ובמורשת ההולנדית. בשבעת הימים שנבלה בארץ היפה הזו נעשה היכרות מכלי ראשון עם האייקונים הגדולים של הולנד. נעבור בין כפרים ציוריים בהם אפשר לפגוש טחנות רוח עתיקות שעדיין פעילות ונבין כיצד הן פועלות  ולאילו שימושים;  נבקר בסדנה לייצור קבקבי העץ המפורסמים ובשוק הגבינות המסורתי באלקמר. באמסטרדם נצפה בתמונות של גדולי הציור ההולנדי כמו רמברנדט, ורמיר וואן גוך ונשוטט בינות לתעלות הרומנטיות בדרך לאתרי חובה כמו כיכר דאם, בית אנה פרנק ושוק הפרחים העתיק והרומנטי. בנוסף, נגיע לפארקים חווייתיים כמו פארק השעשועים וואליבי על רכבות ההרים המופלאות שלו; פארק המיניאטורות מדורודם; ובעולם האגדות שקם לתחייה בפארק המרהיב אפטלינג.

טיול כוכב
וולנדם, זאנזסחאנס, פארק הדולפינריום, אמסטרדם, פארק וואליבי, חיטהורן, מדורודם, דן האג , הוחה פלואה, אלקמאר – שוק הגבינות, פארק אפטלינג, בריסל

צור איתנו קשר לגבי הטיול

כמו כן, אתה מוזמן ליצור קשר עם נציגי השירות
שלנו בטלפון: 03-5260011

מסלול הטיול

 • 1

  תל אביב - בריסל, וולנדם, זאנזסחאנס

  ניפגש בנמל התעופה ע"ש בן גוריון ונטוס לבריסל. עם הנחיתה ניסע צפונה, "נחצה" את הגבול להולנד ונגיע לביקור בוולנדם, כפר דייגים השוכן על גדות אגם אייסלמייר, בו ניתן לראות את הדייגים מכינים את הרשתות לדייג וכן לצפות על מערכת הסכרים שבאגם. נמשיך לביקור בזאנזסחאנס, שם נלמד כיצד פועלות טחנות הרוח כפי שהיו לפני 300 שנה (הולנד מפורסמת בטחנות הרוח שלה המסמלות את מאבקה כנגד המים). כמו כן, נתרשם מתהליך ייצור הגבינות ההולנדיות ונלמד כיצד מייצרים את קבקבי העץ הטיפוסיים. בתום הביקורים ניסע למלון באזור אמסטרדם.

 • 2

  פארק הדולפינריום, אמסטרדם

  נתחיל את היום בבילוי משפחתי בפארק הדולפינריום, גן החיות הימי הגדול באירופה הכולל דולפינים, כרישים, אריות ים, כלבי ים ועוד.
  אחה"צ – ניסע לסיור באמסטרדם. נבקר בכיכר הדאם, בה נראה את הארמון המלכותי והאנדרטה לזכרם של קרבנות מלחמת העולם השנייה ובמדרחוב התוסס. נראה את הבית בו הסתתרה אנה פרנק (אין ביקור בבית אנה פרנק), את כיכר המוזיאונים – בה שוכנים מוזיאון ואן גוך והמוזיאון הלאומי. בתום הסיור נחזור למלון .

 • 3

  פארק וואליבי, חיטהורן

  ניסע לבילוי בפארק וואליבי – שייט ב"נהר המטורף", צניחה מהחלל, רכבות הרים, מופעים שונים ועוד. בתום הבילוי בפארק ניסע לחיטהורן, עיירת תעלות מים מקסימה, ציורית ועתיקה מימי הביניים. נשוט בסירות בתעלות המים המהוות את רחובות העיירה ונחזור למלון.
 • 4

  מדורודם, דן האג, הוחה פלואה וטיול אופניים

  נצא לביקור במדורודם – אחת האטרקציות שהולנד מציעה לילדים ומבוגרים, ומציגה את המקומות היפים ביותר בהולנד – טחנות רוח, ארמונות, נמלי תעופה, מבנים מיוחדים והכול בגודל מיניאטורי. נמשיך לדן האג, בירת חבל זויד-הולנד, השוכנת בסמוך לחוף הים הצפוני. לנו היא מוכרת כהאג, אבל המקומיים קוראים לה דן האך. בעיר בנייני ממשל חשובים כמו בית הפרלמנט, בית המלוכה, בית המשפט העליון ובית הדין הבינלאומי המפורסם ועוד. נמשיך בדרכנו לבילוי מהנה בטבע ורכיבת אופניים בפארק הלאומי הגדול בהולנד, הוחה פלואה – בו שטח גדול של יערות, חיות בר ושבילי אופניים. נטייל בפארק המרשים ונבקר במרכז המבקרים המרשים.

 • 5

  שוק הגבינות אמסטרדם

  ניסע לאלקמאר, בה מתקיים שוק הגבינות המפורסם המתבצע על פי כללי טקס עתיק יומין. שוק הגבינות מתקיים תמיד בכיכר הגדולה שבמרכז העיר, אליה מביאים רמפות עץ גדולות ועליהן מונחים גושי גבינה צהובה ענקיים, המובאים במשאיות קירור מכל רחבי המדינה. נתרשם משיטות הקנייה והמכירה ומאופן העמסת הגבינות.

  אחה"צ – נחזור לאמסטרדם להמשך הביקורים. נלך דרך התעלות הציוריות, נטייל במדרחוב קאלברסטאט, נגיע לכיכר ליידספליין ועוד ככל שיאפשר הזמן.

 • 6

  פארק אפטלינג

  יום בילוי בפארק אפטלינג. בתוך עולם של אגדות, פיות, גמדים וענקים נהנה משפע מתקני השעשועים הכוללים רכבות הרים, מתקני שעשועים, שייט אבובים ועוד. נהנה מעולם ההרפתקאות ונתנסה ברכבת ההרים – ה"פיתון", נבקר בממלכת הפיות, בעולם האגדות, בעולם הילדים ועוד. חזרה למלון.
 • 7

  בריסל - תל אביב

  פנינו מועדות חזרה לבריסל. עם הגעתנו נראה את האטומיום, אחד מסמלי העיר – מבנה מיוחד המהווה העתק מוגדל של מולקולת גביש ברזל, שנבנה בשנת 1958 לרגל תערוכת אקספו העולמית שהתקיימה בעיר. נמשיך בסיורנו ונראה את קתדראלת מיכאל וגודולה הקדושים. נבקר את פסל הברונזה העתיק של הילד (ה"המניקן פיס"), המסמל את עצמאות המחשבה וההומור של תושבי בריסל. נמשיך לעיר העתיקה ונגיע לכיכר המרכזית בעיר – הכיכר הגדולה. נראה את הבניינים הציוריים המקיפים את הכיכר ואת בנין העירייה. נטייל ונהנה מהמדרחוב היפה ככל שהזמן יותיר ובהמשך ניסע לנמל התעופה של בריסל, לטיסת החזרה ארצה.

לתשומת לב:

– מסלול מעודכן ישלח בעת הרישום ו/או לפני היציאה .

– הטיול יתקיים בהתאם להנחיות רשויות הבריאות בישראל ובמדינת יעד הטיול .

– באחריות הנוסע לרכוש פוליסת ביטוח נסיעות, בריאות, ומטען כולל כיסוי לביטול ולמקרה קורונה.

– ייתכנו שינויים בסדר הלינות והביקורים.

– בתקופת תערוכות, ירידים, אירועים מיוחדים וכנסים בערים השונות, תיתכן לינה מחוץ לעיר

ו/או בעיר סמוכה, תוך שמירה על ביצוע מלא של תכנית הטיול הכלולה במחיר.

– בהתאם ללוח זמני הטיסות, ימי ושעות הפתיחה והסגירה של האתרים במהלך המסלול, ייתכנו

שינויים (גם לאחר יציאת הקבוצה מהארץ) בסדר הביקורים וייתכנו גם ויתורים על חלק מאתרי

הביקורים, כל זאת תוך מתן ביקורים חלופיים.

– מומלץ לעיין בתנאים והמידע הכללי המפורסמים באתר.

הערות ומידע כללי

מידע כללי

טיסות ת"א-בריסל-ת"א בחברת בריסל איירליינס.

בתי מלון – אכסון בחדרים זוגיים בבית מלון דרגה ראשונה.

כלכלה – ארוחות בוקר מזנון חופשי משך כל ימי הטיול.

סיורים, ביקורים ודמי כניסה לאתרים – בהתאם לתכנית הטיול המפורטת.

מדריך ישראלי מצוות המדריכים הבכיר והמנוסה במדריכי רימון.

טיפים לנותני השירותים השונים (למעט סבלות).

אוטובוס תיירים נוח וממוזג צמוד לקבוצה לאורך כל הטיול.

מה עושה את ההבדל

וולנדם – כפר הדייגים

זאנזסחאנס – כפר טחנות הרוח

פארק הדולפינריום

פארק וואליבי

חיטהורן – שייט בתעלות המים

מדורודם – פארק המיניאטורות ההולנדיות

הוחה פלואה – רכיבה על אופניים

אלקמאר – שוק הגבינות

פארק אפטלינג

רשימת בתי מלון

בתי המלון* הבאים או דומים להם יעמדו לרשות המטיילים

עיר מספר ימים בית המלון
אזור

אמסטרדם

6 CORENDON VILLAGE- THE URBAN –
https://bit.ly/3ekFRma

NOVOTEL SCHIPOL AIRPORT https://bit.ly/3eqHajt

*רשימה זו אינה מהווה התחייבות למלון מסוים.

 *רשימת בתי מלון מעודכנת תימסר לנוסעים לפני היציאה לטיול.

מעוניינים לצאת לטיול?

צרו איתנו קשר

כמו כן, אתה מוזמן ליצור קשר עם נציגי השירות
שלנו בטלפון: 03-5260011

חוברת הטיולים שלנו

מלאו פרטים והחוברת בדרך אליכם

הצטרף לטיול

מלא פרטים ונחזור אליכם בהקדם

צור קשר

מלא פרטים ונחזור אליכם בהקדם