יער הקוקיות היער השחור למשפחות
7
6
FG |
טיול ליער השחור גרמניה, חבל אלזאס

  יער הקוקיות גרמניה היער השחור למשפחות

  יער הקוקיות

  יער ההרפתקאות: 7 ימים של חוויות לכל המשפחה בשניים מחבלי הארץ הקסומים של מערב אירופה. חבל אלזאס, שמאות שנים החליף ידיים בין צרפת וגרמניה; ו'היער השחור', אחד היערות הגדולים והמרשימים שנותרו במערב אירופה שסביבו נרקמו אגדות האחים גרים. בין היתר נבקר ב'פארק אירופה', גדוש המתקנים והאטרקציות ונגלוש לאורך 3 קילומטרים (!) במגלשה אלפינית. בתוך הנוף המרהיב הזה התפתחה גם תרבות אנושית ייחודית. במהלך המסע שלנו, שיעבור דרך שלוש מדינות (צרפת, גרמניה ושוויץ), נחווה גם הפן הזה ונבקר בערים ועיירות ציוריות, כמו שטרסבורג, פרייבורג ושטיין אם ריין.

  מינכן, שטוטגארט, טובינגן, שטרסבורג, אירופה פארק, פרייבורג, טיטיזיי, פארק מים, המגלשה האלפינית ביער השחור, מפלי טריברג, קולמר, פארק פנדורנה

  צור איתנו קשר לגבי הטיול

  כמו כן, אתה מוזמן ליצור קשר עם נציגי השירות
  שלנו בטלפון: 03-5260011

  מסלול הטיול

  • 1

   תל אביב – מינכן, שטוטגארט

   ניפגש בנמל התעופה ע"ש בן גוריון ונמריא למינכן, בירת בוואריה. עם ההגעה נערוך סיור בעיר ותחילה נבקר בכפר ובאצטדיון האולימפי המפורסם, בו התקיימה אולימפיאדת 1972. נמשיך לסייר בכיכר מריאן, המהווה את לב העיר העתיקה והמרכז ההיסטורי שלה. נראה את "בית העירייה החדש" הבנוי בסגנון ניאו גותי מרהיב ומפורסם במשחק הפעמונים ("קלוקן שפיל"), הנערך במרפסתו. נמשיך לכיכר קארל (שטאכוס), מהמפורסמות בעיר עם מזרקה במרכזה. נעבור ברחוב מקסימיליאן האלגנטי ונבלה במדרחוב המפורסם של מינכן. בתום הביקור נמשיך בנסיעה לשטוטגארט, בירת מדינת באדן-וירטמברג. לינה באזור.
  • 2

   טובינגן , שטוטגארט ומוזיאון מרצדס

   הבוקר ניסע  לטובינגן, עיר אוניברסיטאית השוכנת על גדות נהר הנקר, יובל של נהר הריין. נסייר ונטייל בעיר העתיקה, ששמרה על אופייה וצביונה ולא נהרסה במלחמת העולם השנייה. נחזור לשטוטגארט ונערוך סיור בו נראה את המבנים המרשימים ובהם בית האופרה, הארמון הישן ועוד. כמו כן נבקר במוזיאון מרצדס-בנץ (כפוף לשעות פתיחה), בו מוצג אוסף של מכוניות שונות ומתקופות שונות.
  • 3

   שטרסבורג, קרלסרוהה

   נעשה את דרכנו לשטרסבורג, בירת חבל אלזאס ואחת משלוש הבירות של האיחוד האירופי. נערוך סיור בעיר בו נראה את בית הכנסת "שלום", שנבנה ב-1950 על שרידי בית הכנסת העתיק שהוחרב ע"י הנאצים. נתרשם מקתדראלת נוטרדאם היפהפייה, מבנה גותי מרהיב וענק מאבן אדומה שנחצבה בהרי הווג' הסמוכים ומעוטר בדמויות מהתנ"ך ומהברית החדשה. נבקר ברובע "צרפת הקטנה" – הרובע המקסים בו תעלות מים, בתים ציוריים, בתי קפה וחנויות מזכרות. בתום הסיור ניסע למלון באזור קרלסרוהה.
  • 4

   אירופה פארק

   יום של חוויות והנאה בו נצא לביקור באחת האטרקציות המעולות באירופה – אירופה פארק. הפארק מחולק לחמישה עשר אזורים שונים, רבים מהם על שמן של ארצות או מחוזות באירופה. מלבד טיול ב"ארצות השונות" וטעימת המאכלים הלאומיים שלהן, נוכל למצוא בפארק למעלה מ-100 מתקנים והופעות טובות, ביניהם ספינת פיראטים מתנדנדת, מסלולי מרוצים, קרוסלות, מתקני ושעשועי מים, שייט רפסודות, מגלשות מים, רכבות הרים ועוד. חזרה למלון.
  • 5

   פרייבורג, טיטיזי, פארק מים

   פנינו מועדות לפרייבורג, בירת היער השחור – עיר אוניברסיטאית יפה ותוססת עם שפע של בתי קפה, מסעדות ומקומות בילוי. נראה את בית הכנסת עם האנדרטה המעניינת שבחזיתו, את הקתדראלה הגותית המרשימה בגודלה ואת כיכרות ראטהאוז ומינסטר. נמשיך לטיטיזיי, עיירת הנופש שקיבלה את שמה מהאגדה על טיטוס שטבל באגם, כאשר שימש בתפקיד המושל צבאי של האימפריה הרומית. נטייל לאורך האגם ובין חנויות המזכרות ושעוני הקוקייה. נמשיך לבילוי משפחתי מהנה בפארק המים הנפלא והחווייתי, עם שפע בריכות ומגלשות המים שבו וכולל אטרקציות מים המתאימות כמעט לכל גיל. לעת ערב נחזור למלון.
  • 6

   מגלשה אלפינית, מפלי טריברג

   הבוקר מועדות פנינו לאחת האטרקציות הפופולאריות ביער השחור – מגלשת הרים אלפינית, ממגלשות ההרים המלהיבות ביותר ביער השחור. זוהי אטרקציה נפלאה של כמעט 3 קילומטרים של סיבובים ופיתולים מלהיבים (יש להקפיד על מרחק מהגולשים לפניכם). נגיע ברכבל אל נקודת המוצא ואת הדרך מטה נעשה במגלשה. נמשיך לטריברג, עיירה אופיינית ליער השחור – מפלי מים, עבודות עץ, מזכרות וכמובן שעוני קוקייה מהגדולים והיפים בעולם. נבקר במפלי טריברג, מפלי המים הגבוהים בגרמניה ונחזור למלון.
  • 7

   קולמר, פארק פנדורנה, ציריך – תל אביב 

   הבוקר ניסע אל  קולמר שבחבל אלזס, עיר עתיקה שחלקה הגדול הינו מדרחוב שהוא מעין מוזיאון פתוח.  נראה את העתק פסל החירות המוצב בעיר לכבודו של הפסל יליד קולמר, פרדריק אוגוסט ברתולדי, אשר עיצב אותו. נראה את "ונציה הקטנה", את בתי העץ והפרחים המרהיבים. נמשיך לביקור בפארק פנדורנה, שם נתנסה בשלל פעילויות מאתגרות  ומהנות לכל המשפחה, כמו קיר טיפוס, מקפצות, ואף פארק חבלים  מקורה. בתום הביקור נעשה את דרכנו לנמל התעופה של ציריך, לטיסה חזרה ארצה.

  • 0331 FG – יחולו שינויים בסדר הלינות והביקורים.
   FG 0410 – הטיול יתחיל בציריך ויסתיים במינכן. יחולו שינויים בסדר הלינות והביקורים.
  •  מסלול עדכני יימסר בעת הרישום.
  • בתקופת תערוכות, ירידים, אירועים מיוחדים וכנסים בערים השונות, תיתכן לינה מחוץ לעיר
   ו/או בעיר סמוכה, תוך שמירה על ביצוע מלא של תכנית הטיול הכלולה במחיר.
  • בהתאם ללוח זמני הטיסות, ימי ושעות הפתיחה והסגירה של האתרים במהלך המסלול,
   ייתכנו ויתורים על חלק מאתרי הביקורים, כל זאת תוך מתן ביקורים חלופיים.
  • מומלץ לעיין בעמודי התנאים והמידע הכללי המפורסמים בסוף החוברת.
  • מומלץ לעיין בעמודי התנאים והמידע הכללי

  הערות ומידע כללי

  מידע כללי

  טיסות לופטהנזה/סוויס ת"א-מינכן, ציריך-ת"א.
  בתי מלון – אכסון בחדרים זוגיים בבתי מלון דרגה ראשונה ו/או דרגת תיירות טובה. 
  כלכלה – ארוחת בוקר מזנון חופשי משך כל הטיול.
  ארוחה בליל הסדר.
  סיורים, ביקורים ודמי כניסה לאתרים – בהתאם לתכנית הטיול המפורטת.
  מדריך ישראלי מצוות המדריכים הבכיר והמנוסה במדריכי רימון.
  טיפים לנותני השירותים השונים (למעט סבלות).
  אוטובוס תיירים נוח וממוזג צמוד לקבוצה לאורך כל הטיול.
  מפגש קבוצה לפני הנסיעה.

  מה עושה את ההבדל

  מינכן – סיור עיר
  טובינגן – העיר העתיקה
  שטוטגארט – מוזיאון מרצדס
  שטרסבורג –  "צרפת הקטנה"
  אירופה פארק
  פרייבורג – בירת היער השחור
  טיטיזיי – פארק מים
  מגלשה אלפינית ביער השחור
  טריברג – מרכז עבודות שעוני הקוקייה
  מפלי טריברג – מפלי המים הגבוהים בגרמניה
  קולמר – "ונציה הקטנה"
  פארק פנדורנה

  מעוניינים לצאת לטיול?

  צרו איתנו קשר

  כמו כן, אתה מוזמן ליצור קשר עם נציגי השירות
  שלנו בטלפון: 03-5260011

  חוברת הטיולים שלנו

  מלאו פרטים והחוברת בדרך אליכם

  הצטרף לטיול

  מלא פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  צור קשר

  מלא פרטים ונחזור אליכם בהקדם