אורות ושווקים בחג המולד דצמבר 2021
4
3
CMG |
גרמניה והולנד

אורות ושווקים בחג המולד

לקראת חג המולד, מתקשטות הערים בעצי חג המולד ובאלפי נורות המאירות בצבעים שונים את רחובות הערים, שכיכרותיהן הופכות לשווקים ססגוניים. מזג האוויר הקר אינו מפריע לאווירה הקסומה והמיוחדת, בעיקר בשעות הערב בהן אורות החג מנצנצים ושדרות הערים הומות במבקרים הממלאים את השווקים המיוחדים שצצים בכל כיכר ובהם דוכנים מקושטים המציעים מתנות, עבודות יד, מאפים מסורתיים ויין חם.

 

צור איתנו קשר לגבי הטיול

כמו כן, אתה מוזמן ליצור קשר עם נציגי השירות
שלנו בטלפון: 03-5260011

מסלול הטיול

 • 1

  תל אביב - אמסטרדם, דיסלדורף

  נפגש בנמל התעופה ונצא בטיסת בוקר לאמסטרדם. עם הנחיתה נערוך סיור הכרות בעיר המתכוננת לחג המולד. רחבת המוזיאון הלאומי הופכת החל מהיום לרחבת החלקה על קרח ולצידה דוכני חג המולד המוכרים מזכרות, עבודות יד ומיני מאכלים מקומיים מעוררי תיאבון. בתום הסיור ניסע לדיסלדורף ולינה באזור.

 • 2

  קלן, העיר העתיקה של דיסלדורף

  ניסע לקלן, קולוניה רומית בעברה והעתיקה ביותר בערי גרמניה. נערוך סיור בעיר במהלכו נראה את מרכז העיר העתיקה וחורבות הרובע היהודי, את היצירה "מעלות" של הפסל דני קרוון ז"ל, המופיעה בין הקתדראלה הגותית המרשימה ומרכז התרבות. למרגלות הקתדראלה נמצא את  יריד חג המולד הגדול שדוכניו מסודרים סביב עץ אשוח ענק. נשוטט בינות לדוכנים העמוסים בכל טוב, מתנות לחג, קישוטים, עבודות יד, מאפים מסורתיים ונחמם עצמנו ב-Gluehwein, המחמם הרשמי של שווקי חג המולד. חזרה לדיסלדורף.

  בערב – נצא בתחבורה ציבורית לעיר העתיקה של דיסלדורף, מרכז חיי הלילה של העיר עם עשרות פאבים ומסעדות, הזדמנות להכיר את ה"אלטביר" – הבירה המקומית .

   

   

 • 3

  דיסלדורף

  היום נכיר את דיסלדורף, "הכפר על נהר הדיסל". נתחיל בביקור במוזיאון המיוחד שנפתח באוניברסיטת היינריך היינה לזכר יהודי האזור. נמשיך לביקור ברובע "פלינגרן", על בתיו המצוירים. כאן התפתחו תת-תרבויות, אידיאולוגיות ואתניות. נמשיך לביקור בשווקי חג המולד התוססים, שם נכיר את הקולינריה האופיינית לעיר. לא נוותר על שתיית יין חם ובילוי ברחוב קוניגסאלה המפורסם, בו נראה חנויות אופנה, מאפיות, מסעדות ומבשלות בירה עתיקות.

   

   

   

 • 4

  רורמונד, מאסטריכט, בריסל -  ת"א

  הבוקר ניפרד מגרמניה בדרכנו לביקור בשתי עיירות הולנדיות קסומות ובבריסל . נתחיל ברורמונד, השוכנת בין תעלות שם יינתן זמן פנוי לקניות  ב"אאוטלט", מהגדולים באירופה. נמשיך למאסטריכט הציורית, בירת מחוז לימבורג ואחת הערים העתיקות במדינה. נסייר בעיר העתיקה, נפגוש חנות ספרים במבנה מפתיע, נבקר בשוק חג המולד המקומי ונוכל לטעום ממטעמי המקום הייחודיים. בתום הביקור נמשיך לבריסל, המהווה את עיר הבירה המנהלתית של אירופה. נראה את בניני מוסדות האיחוד, את האטומיום המפורסם, מסמליה של בריסל ונהנה מביקור בגרנד פלאס, מהכיכרות היפות באירופה שם נפגוש את רוח החג בעיטורים המיוחדים על בניני העיר. נראה את בית העיריה הגותי מהמאה ה-15, נהנה ממראה ציורי הקומיקס על קירות הבתים ואין ספק כי ריחות השוקולד המציפים את סמטאות העיר לא ישאירו אותנו אדישים. העברה לנמל התעופה חזרה לישראל.

לתשומת לב:

– מסלול עדכני יתקבל בעת הרישום ו/או לפני יציאת הטיול.- הטיול יתקיים עם מספר מטיילים בהתאם להנחיות בריאות הקשורות בקורונה.

באחריות הנוסע לרכוש פוליסת ביטוח נסיעות, בריאות ומטען הכוללת כיסוי במקרה של ביטול  או קורונה.

– ייתכנו שינויים בסדר הלינות והביקורים.

– בתקופת תערוכות, ירידים, אירועים מיוחדים וכנסים בערים השונות, תיתכן לינה מחוץ לעיר  ו/או בעיר סמוכה, תוך שמירה על ביצוע מלא של תכנית הטיול הכלולה במחיר.

– בהתאם ללוח זמני הטיסות, ימי ושעות הפתיחה והסגירה של האתרים במהלך המסלול, ייתכנו שינויים (גם לאחר יציאת הקבוצה מהארץ) בסדר הביקורים וייתכנו גם ויתורים על חלק מאתרי הביקורים, כל זאת תוך מתן ביקורים חלופיים.

– כפוף לתנאים ומידע הכללי המפורסמים באתר האינטרנט.

הערות ומידע כללי

המחיר כולל

טיסות ת"א – אמסטרדם, בריסל – ת"א.

בתי מלון – אכסון במלון  דרגה ראשונה (*4).    

כלכלה  – ארוחות בוקר בופה.

סיורים, ביקורים ודמי כניסה לאתרים – בהתאם לתכנית הטיול המפורטת.

מדריך ישראלי מצוות המדריכים הבכיר והמנוסה במדריכי רימון.

טיפים לנותני השירותים השונים (למעט סבלות).

אוטובוס תיירים נוח וממוזג צמוד לקבוצה

 

מה עושה את ההבדל

אמסטרדאם – סיור הכרות.

קלן – הקתדראלה, "מעלות"- יצירתו של הפסל דני קרוון ז"ל, העיר העתיקה, 

שווקי חג המולד.

דיסלדורף – העיר העתיקה, שווקי חג המולד, רובע פלינגרן,

מוזיאון הנצחת יהודי האזור.

רורמונד – ביקור באאוטלט מהגדולים באירופה.

מאסטריכט – העיר העתיקה, כולל שוק חג המולד.

בריסל – סיור הכרות.

מעוניינים לצאת לטיול?

צרו איתנו קשר

כמו כן, אתה מוזמן ליצור קשר עם נציגי השירות
שלנו בטלפון: 03-5260011

חוברת הטיולים שלנו

מלאו פרטים והחוברת בדרך אליכם

הצטרף לטיול

מלא פרטים ונחזור אליכם בהקדם

צור קשר

מלא פרטים ונחזור אליכם בהקדם