לונדון וסביבותיה לונדון, גריניץ', וינדזור, אוקספורד, סטרטפורד, ת'ורפ פארק
8
BMO

  אנגליה – לונדון וסביבותיה – טיול משפחות

  צור איתנו קשר לגבי הטיול

  כמו כן, אתה מוזמן ליצור קשר עם נציגי השירות
  שלנו בטלפון: 03-5260011

  מסלול הטיול

  • 1

   יום ב' - תל אביב- לונדון

   ניפגש בנמל התעופה ע"ש בן גוריון ונטוס ללונדון. נחיתה והסעה למלון.
   בערב –ניתן לצאת להיכרות ראשונה בלוויית מלווה הקבוצה ובתחבורה הציבורית – כיכר פיקדילי, אזור הסוהו והתיאטראות וכיכר טרפלגר.

  • 2

   לונדון

   עם בוקר נצא לסיור פנורמי בו נבקר ב"סיטי" – המרכז הפיננסי של לונדון, נצפה בגשר לונדון המרשים ובמצודה המפורסמת. ניסע לאורך נהר התמזה עד לבתי הפרלמנט ומגדל השעון – ה"ביג בן". נמשיך לכיכר טרפלגר, המנציחה את ניצחונה של בריטניה על צרפת בקרב טרפלגר בשנת 1805. במרכז הכיכר ניצב עמוד נלסון, שעליו פסלו של הלורד אדמירל נלסון, מפקד הצי הבריטי בקרב טרפלגר. נראה את רחוב דאונינג 10 – מקום מושבו של ראש הממשלה, נמשיך דרך כיכר פיקדילי ונראה את ארמון בקינגהם – מקום מגוריה של משפחת המלוכה הבריטית ומקום חילופי המשמר המלכותי. בהמשך נגיע לקובנט גארדן (שם הוסרט הסרט "גברתי הנאווה"), עם האווירה המיוחדת שבו כולל מופעי הרחוב. מכאן חזרה עצמאית למלון או להתחיל ל"חרוש" את בתי הכולבו באוקספורד סטריט ובריג'נט סטריט.
   בערב – אפשרות לצאת לחזות בהצגת מחזמר.

  • 3

   לונדון, גריניץ', ה- LONDON EYE

   ניסע לרובע גריניץ', בו עובר קו האורך 0 ובו נקבעה נקודת ההתחלה של כל אזורי הזמן בעולם. נצפה על הנוף המרהיב ועל נהר התמזה, החוצה את לונדון ואשר על גדותיו נוסדה העיר. נתרשם מקאטי-סארק, סירת המפרשית האחרונה שנבנתה במאה ה-19. נחזור ללונדון ונעלה לתצפית מרהיבה מגלגל הענק, ה-London Eye.
  • 4

   מאדאם טוסו ומוזיאון הטבע

   נצא בלוויית מלווה הקבוצה ובתחבורה הציבורית הכלולה במחיר לביקור במוזיאון השעווה של מאדאם טוסו. נמשיך לביקור במוזיאון הטבע, בו אוסף של שלדי דינוזאורים, פוחלצי בעלי חיים ועוד.
  • 5

   וינדזור, אוקספורד, סטרטפורד

   ניפרד מלונדון בדרכנו לוינדזור, שם שוכנת הטירה המפורסמת המשמשת כמקום מגוריה הרשמי של מלכת בריטניה. נתרשם מסגנון החיים האופייני לעיירות האנגליות והמעוניינים יוכלו לבקר (בתשלום) בטירה שנבנתה במקור עבור ויליאם הכובש, משמשת כמקום מגורים למלכי בריטניה כבר כ- 900 שנה. נמשיך לאוקספורד, העיר עם הצריחים וביתה של האוניברסיטה העתיקה ביותר בעולם דוברי האנגלית. נראה את המבנים האלגנטיים, בעלי האופי העתיק של אוקספורד, נראה את הספרייה הבודליאנית ואת מכללת קרייס צ'ירץ', המקום בו צולמו סצנות הארי פוטר ובו למד אלברט איינשטיין. נמשיך לאזור הקוטסוולדס המעוטר ביופי אנגלי עדין, מורשת והיסטוריה ונסיים את היום במלון באזור סטרטפורד.
  • 6

   סטרטפורד

   לאחר ארוחת הבוקר נערוך סיור בסטרטפורד אפון-אבון, מקום הולדתו של היוצר המפורסם וויליאם שייקספיר. נבקר בביתו של המחזאי הנודע מתקופת טיודור ונתרשם מהסלון האופייני, חדרי השינה והמטבח. נטייל בסמטאות העיר השוכנת על גדות נהר האבון ונבלה במדרחוב התוסס והציורי.
   אחה"צ – אפשרות (בתשלום) לנסוע לביקור בטירת וורוויק, שהבנתה בהוראתו של וויליאם הכובש לפני כ-100- שנה ואשר מגדליה נשארו ללא פגע במשך שנים רבות. לעת ערב נחזור למלון.

  • 7

   ת'ורפ פארק

   ניסע לפארק השעשועים ת'ורפ, אחד ה"מגניבים" ביותר באנגליה ובאירופה. האדרנלין יטוס לשמיים עם רכבות הרים מטורפות, מופעי תלת מימד, מגלשות מים ועוד. הפארק כולל מגלשות מים מהירות ומתפתלות, רכבות הרים גדולות, מתקנים כמו הקולוסולוס – רכבת הרים שתהפוך אתכם 10 פעמים ב-10 לופים שונים, הזודיאק – גלגל הענק, ה"נמסיס" – רכבת הרים מהמסעירות בעולם ועוד. לאלו שלא ממש אוהבים אדרנלין, קיימים מתקנים לכל המשפחה. לינה באזור לונדון.
  • 8

   לונדון – תל אביב

   לאחר שנארוז את כל המתנות והקניות, ניסע לנמל התעופה ונטוס חזרה ארצה, לנמל התעופה ע"ש בן גוריון.

  מומלץ לעיין בעמודי התנאים והמידע הכללי

  מעוניינים לצאת לטיול?

  צרו איתנו קשר

  כמו כן, אתה מוזמן ליצור קשר עם נציגי השירות
  שלנו בטלפון: 03-5260011

  חוברת הטיולים שלנו

  מלאו פרטים והחוברת בדרך אליכם

  הצטרף לטיול

  מלא פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  צור קשר

  מלא פרטים ונחזור אליכם בהקדם