אי האזמרגד
9
8
יוני 22
KD |
אירלנד וצפון אירלנד -
 • חצי פנסיון חצי פנסיון

טיול מאורגן לאירלנד

אי ירוק בים: הניגוד בין הנופים הירוקים הפסטורליים של אירלנד להיסטוריה הטעונה והסוערת שלה הוא אחד הדברים שהופכים אותה לכל כך מעניינת. במשך 9 ימים ננוע ברחבי המדינה היפה הזו, נבקר בדבלין ונלך בעקבות הסופר בן העיר ג'יימס ג'ויס שהנציח אותה בספריו; בבלפסט העיר המרתקת בצפון האי נלמד מכלי ראשון על הסכסוך הדתי בין הפרוטסטנטים לקתולים. בהמשך ניתן את הכבוד לטבע האירי הפראי בטבעת קירי ולא נפסח על כפרים ועיירות ציוריות כמו גאלוואי, קליפדן וקוב שמהנמל שלה יצאה הטיטיניק למסע הראשון והאחרון שלה.

דבלין, בלפסט, סוללת הענק, לונדונדרי, קונמרה, קליפדן, גאלווי, צוקי מוהר, טבעת קרי, קילארני, קוב, קינסייל, קילקני, וויקלו, גלנדאלוך

 

להלן דגשים ייחודיים מתוך התוכנית שלנו:

סיור וטעימות במזקקת וויסקי

סיור וטעימות במבשלת הבירה של גינס

שני סיורי ערב במהלך הטיול

בערב האחרון – ארוחת ערב בשילוב מופע פולקלור במסעדה מקומית

טיול מלא וגדוש, ללא חצאי ימים או ימים חופשיים

 

צור איתנו קשר לגבי הטיול

כמו כן, אתה מוזמן ליצור קשר עם נציגי השירות
שלנו בטלפון: 03-5260011

מסלול הטיול

 • 1

  תל אביב - דבלין

  ניפגש בנתב"ג ונצא בטיסה דרך פרנקפורט/ציריך לדבלין, בירת אירלנד. עם הנחיתה, נצא לסיור בעיר בה התרבות האירית המיוחדת מורגשת בכל פינה – טירות, ארכיטקטורה, פאבים מקומיים, מאכלים טיפוסיים ובירה איכותית. נראה את הכיכרות האלגנטיות מתקופת המלך ג'ורג', את  ה"דויל" – בית הפרלמנט האירי. פניקס פארק וקתדרלת פטריק הקדוש- בה קבור גם ג'ונתן סוויפט, הסופר שכתב בין היתר את "מסעות גוליבר". נראה את הטריניטי קולג'- האוניברסיטה החשובה בדבלין ונסיים ברחוב אוקונול, בו נמצא בית הדואר שהיה מוקד המרד נגד הבריטים בפסחא 1916. בתום הסיור נגיע למלון באזור, ארוחת ערב.
 • 2

  בלפסט

  לאחר ארוחת הבוקר נשים פעמינו אל בלפסט, בירת צפון אירלנד, הידועה במבניה הוויקטוריאניים. נראה את בית העירייה, בית האופרה, המספנות הגדולות ומגדל השעון. נגיע אל הרחובות שאנקיל ופולס הידועים, שהיוו את זירת המאבק בין הפרוטסטנטים והקתולים. נחזה בציורי הקיר ובאנדרטאות הרבות המנציחות את המחיר הכבד ששילמו התושבים. נבקר במידת האפשר בבית הכנסת המקומי. העברה למלון, ארוחת ערב.
 • 3

  סוללת הענק, לונדונדרי, באלינה

  עם בוקר נצא לביקור בסוללת הענק במחוז אנטרים, תופעת טבע מרשימה ואתר גיאולוגי בו קיימים כ-40 אלף עמודי בזלת משושים צמודים. האתר הוכרז ע"י אונסק"ו כאתר מורשת עולם. בהמשך נגיע לעיר החומה לונדונדרי (בפי הפרוטסטנטים), דרי (בפי הקתולים), השנייה בגודלה בצפון אירלנד. נסייר בעיר העתיקה ועל חומותיה. דרי הינה העיר שסימלה יותר מכל את המאבק העקוב מדם בין ה-IRA, ארגון ששאף לכונן שלטון עצמאי באירלנד לבין שלטון הממלכה המאוחדת. נסייר במרכז העיר בשכונות הקתוליות בהן ציורי הקיר המנציחים את המאבקים והקורבנות. ארוחת ערב באזור באלינה/סליגו.

 • 4

  חבל קונמרה, קליפדן, גאלווי

  נצא דרומה לכיוון חבל קונמרה, השוכנת על חצי אי בקצה של אירופה, על חופה המערבי של אירלנד – אזור בעל נופים פראיים, הרים, מפרצים, נחלים, עיירות קסומות ואגמים. נבקר באחוזת קילמור שעל גדות האגם. במידה והזמן יאפשר, נמשיך לביקור בקליפדן, עיירת דייגים שהפכה למרכז תיירות בחבל קונמרה. נשים פעמינו לגאלווי, כפר דייגים שצמח והתפתח למרכז תוסס ועיר אוניברסיטאית. נראה את כיכר איירה הצבעונית, מצודת לינץ', וכן את כנסיית סנט ניקולאס בה, כך גורסת המסורת, נשא כריסטופר קולומבוס תפילה טרם חציית האוקיינוס האטלנטי. ארוחת ערב.

   

 • 5

  צוקי מוהר, בונראטי

  הבוקר נצא לעבר צוקי מוהר, צוקים ייחודיים היורדים כחומה אל הים מגובה של 180 מ'.נמשיך לביקור בפארק הפולקלוריסטי בונראטי בו הזמן עמד מלכת. נבקר בטירה ובבתים האירים המשוחזרים. בהמשך דרכנו אינסוף גווני ירוק ילוונו בנסיעתנו דרומה. נחלוף על פני כפרים חקלאיים ושטחי מרעה ונסיים את היום במלון באזור טבעת קרי, האזור ההררי היחיד באירלנד. ארוחת ערב.

  .

 • 6

  טבעת קרי

  לפנינו יום טיול בטבעת קרי. המסלול הסובב את חצי האי איוורה, עובר לאורך קו החוף בכבישים פתלתלים, כפרים ציוריים, בנופים מרהיבים, במפרצים החבויים ובשדות ירוקים. נבקר בכפרים קטנים, ביניהם גם בווטרוויל, עיירה שהתחבבה במיוחד על צ'רלי צ'פלין, שנהג לבלות בה את חופשותיו. כמו כן, נבקר בחווה אירית ונצפה במופע של כלבי הבורדר-קולי המאולפים לאיסוף והנחיית הכבשים באזור ההררי.

  בערב- נצא לסיור בשילוב ארוחת ערב במסעדה מקומית בקילארני – העיר שזכתה לכינוי "בית היופי".

 • 7

  בית מקרוס, קוב, קינסייל, מזקקת ג'יימסון, קילקני

  נפתח את היום בביקור בבית מקרוס, בית לורדים לשעבר ונבקר בגניו המרהיבים המשתרעים לחוף האגם. בעיירה קוב נבקר במרכז המורשת האירית, מוזיאון בו נלמד אודות הרעב הגדול באירלנד שבעקבותיו החלה ההגירה לארה"ב. כמו כן, נלמד על סיפור אניית הטיטניק המפורסמת שיצאה מנמל קוב הסמוך. נעצור לביקור בעיר הנמל היפה קינסייל ונסיים בסיור במזקקת הוויסקי ג'יימסון, במהלכו נעבור לאורך תהליך ייצור הוויסקי המשובח. נסיים את היום באזור קילקני, ארוחת ערב.

 • 8

  גלנדאלוך, אחוזת פאוורסקורט, דבלין

  לאחר ארוחת הבוקר נשים פעמינו לאגם גלנדאלוך ולאתר נזירי קדום ונהנה ממראות הנוף המרהיבים. נמשיך למחוז וויקלו ונבקר באחוזת פאוורסקורט על גניה המרהיבים שעוצבו בהשראת גני ורסאי הצרפתיים ושונברון האוסטרים, וכן בסגנונות יפניים ואיטלקיים ובמזרקת טריטון שבמרכזה. הגנים משתרעים על שטחי האחוזה ומשקיפים להר הסוכר של וויקלו. עם ההגעה לדבלין, נבקר במבשלת גינס הרשמית ונלמד אודות אופן הכנתה ואף נטעם מהבירה הצוננת.

  בערב- נצא לסיור בדבלין בשילוב ארוחת ערב עם הופעה חיה במסעדה מקומית.  

   

 • 9

  דבלין - תל אביב

  בהתאם לשעת הטיסה, העברה לנמל התעופה וטיסה דרך פרנקפורט/ציריך חזרה ארצה.

תאריכי יציאה קרובים

KD - טיול מאורגן לאירלנד

יציאה חזרה מדריך סטטוס הערות הזמן טיול
13/06/2022 21/06/2022 אורי דלאל
11/07/2022 19/07/2022 זיוה לנגבאום
15/08/2022 23/08/2022 זהבה מיכאלי
12/09/2022 20/09/2022 שחר זהב

לתשומת לבכם:

* מסלול עדכני יתקבל בעת הרישום ו/או לפני יציאת הטיול.

* הטיול יתקיים בהתאם להנחיות רשויות הבריאות בישראל ובמדינת היעד.

* באחריות הנוסע לרכוש פוליסת ביטוח נסיעות, בריאות ומטען הכוללת כיסוי במקרה של ביטול  או קורונה.

* ייתכנו שינויים בסדר הביקורים והלינות.

* בתקופת תערוכות, ירידים, אירועים מיוחדים וכנסים בערים השונות, תיתכן לינה מחוץ לעיר  ו/או בעיר סמוכה, תוך שמירה על ביצוע מלא של תכנית הטיול הכלולה במחיר.

* בהתאם ללוח זמני הטיסות, ימי ושעות הפתיחה והסגירה של האתרים במהלך המסלול, ייתכנו שינויים (גם לאחר יציאת הקבוצה מהארץ) בסדר הביקורים וייתכנו גם ויתורים על חלק    מאתרי הביקורים, כל זאת תוך מתן ביקורים חלופיים.

* מומלץ לעיין בעמודי התנאים והמידע הכללי המפורסמים באתר הבית של רימון.

 

 

הערות ומידע כללי

מידע כללי

טיסות לופטהנזה איירליינס/סוויס, ת"א-דבלין-ת"א (דרך יעד ביניים)

בתי מלון – אכסון בחדרים זוגיים בבתי מלון דרגה ראשונה ו/או דרגת תיירות טובה

כלכלה – חצי פנסיון משך כל ימי הטיול

סיורים, ביקורים ודמי כניסה לאתרים– בהתאם לתוכנית הטיול המפורטת

מדריך ישראלי מצוות המדריכים של רימון

מדריכים מקומיים דוברי אנגלית בהתאם לנדרש

טיפים לנותני השירותים השונים

דמי סבלות בבתי המלון (מזוודה אחת לאדם)

אוטובוס תיירים נוח וממוזג צמוד לקבוצה

 

 •  

מה עושה את ההבדל

דבלין – סיור בעיר

בלפסט – סיור בעיר

סוללת הענק – תופעת הטבע המרשימה

לונדונדרי – סיור בעיר

חבל קונמרה – אחוזת קילמור והגנים סביבה

גאלווי – סיור בעיר העתיקה

צוקי מוהר

טבעת קרי – יום טיול בטבעת קרי

טבעת קרי – חווה לאילוף כלבים, הפארק הפולקלוריסטי בונראטי, בית מקרוס

קילארני – סיור ערב, ארוחת ערב במסעדה מקומית

קוב – מרכז המורשת האירית וסיפור הטיטניק (מוזיאון ההגירה)

מזקקת הוויסקי ג'יימסון

גלנדאלוך – האתר הנזירי הקדום

גני פאוורסקורט – ביקור בגנים

דבלין – מבשלת גינס וטעימת השיכר, סיור ערב

דבלין – ארוחת ערב במסעדה מקומית בשילוב הופעה חיה

 

מעוניינים לצאת לטיול?

צרו איתנו קשר

כמו כן, אתה מוזמן ליצור קשר עם נציגי השירות
שלנו בטלפון: 03-5260011

הצטרף לטיול

מלא פרטים ונחזור אליכם בהקדם

חוברת הטיולים שלנו

מלאו פרטים והחוברת בדרך אליכם

צור קשר

מלא פרטים ונחזור אליכם בהקדם