לב אירופה
8
7
KM |
אוסטריה, בוואריה, שווייץ
 • טיסות ישירות טיסות ישירות
 • מלונות מובחרים מלונות מובחרים
 • חצי פנסיון חצי פנסיון
 • 10 תשלומים 10 תשלומים

טיול מאורגן לאוסטריה ושוויץ

לב אירופה

קסם היערות: מסביבכם יערות ירוקים וצפופים מלאי הוד שפלגים קטנים חוצים אותם וברקע הרים עם פסגות מושלגות – נוף שממלא את הלב בהוד ויראה. זה המאפיין הגיאוגרפי הבולט למדינות להן נקדיש 8 ימים מענגים – שוויץ, אוסטריה וחבל בוואריה בגרמניה. את הטיול נפתח בזלצבורג היפה, עירו של מוצרט המקושטת בארמונות וטירות מהאגדות. משם נמשיך לטייל בין כפרים, טירות ואגמים ציוריים ודרך חבל טירול הירוק הנושק לאלפים. נתקדם בטבע הבווארי למפלי הריין שזרימתם היא החזקה באירופה, ואת חלקו האחרון של הטיול נקדיש לשוויץ, מדינה שכל פינה בה מרגישה כאילו נלקחה מתוך גלויית נוף מושלמת.

זלצבורג, סן וולפגנג, באד אישל, הלשטאט, אינסברוק, זיפלד, פלדקירך, קונסטנץ, מאינאו, לינדאו, לוצרן, ציריך, מפלי הריין, מפלי קרימל, גרוסגלוקנר, קיצבהיל, מינכן

צור איתנו קשר לגבי הטיול

כמו כן, אתה מוזמן ליצור קשר עם נציגי השירות
שלנו בטלפון: 03-5260011

מסלול הטיול

 • 1

  תל אביב - זלצבורג

  ניפגש בנמל התעופה ע"ש בן גוריון ונמריא למינכן. לאחר הנחיתה, "נחצה" את הגבול לאוסטריה ולאחר נסיעה קצרה נגיע אל זלצבורג, בירת מחוז זלצקמרגוט, עיר הולדתו של המלחין הדגול מוצארט. העיר מכונה גם "ארץ של מכרות מלח", בעבר מקור ראשון לעושר של חבל הארץ מהיפים ביותר באוסטריה. נערוך סיור היכרות בעיר המעוטרת במבנים עתיקים ומפוארים כגון ארמונות, וטירות, נטייל במרכז העיר, בסמטאות ובמדרחוב הציורי, נתרשם מהכיכרות הגדולות והמזרקות המפוסלות. העברה למלון באזור וארוחת ערב.

 • 2

  אזור האגמים - סן וולפגנג, באד אישל, הלשטאט

  לפנינו יום טיול ליופיו הטבעי של אזור האגמים – פרחי בר בין יערות, כפרים ועיירות קטנות על גדות מפרצונים. ניסע לסן וולפגנג, השוכנת בנוף הפסטורלי של האגם על רקע ההרים. נטייל בסמטאות ונראה את הבתים המטופחים והמעוטרים באדניות פרחים צבעוניים. נמשיך לבאד אישל, שם נהג הקיסר פרנץ יוזף לנפוש עם אשתו סיסי. נראה את בתי המרחץ והמרפא בהם בילו אצילי אירופה במאה ה-19 ונטייל ב"קור פארק" הגדול, אשר במרכז העיירה. בהמשך נגיע להלשטאט, הנחשבת ל"דובדבן שבקצפת" בין עיירות אזור האגמים. בערב נחזור למלון וארוחת ערב.

 • 3

  זלצבורג

  זלצבורג – עיר ציורית מעוטרת במבנים עתיקים ומפוארים כגון ארמונות, טירות ועוד. העיר מפורסמת גם כעיר הולדתו של המלחין הדגול מוצארט. לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור מקיף אותו נתחיל בביקור בטירת הלברון ונהנה ממשחקי המים בגנים המפורסמים. נבקר בגני מיראבל הססגוניים, נראה את המדשאות המוריקות והפרחים המעוצבים בצורות שונות, את שלל המזרקות הפסלים וגן הגמדים המפורסם. נסייר בעיר העתיקה, נראה את הקתדראלה ואת המבנים מתקופת הבארוק. נעפיל ברכבל למצודה, היושבת על גבעה וחולשת על העיר ונצפה על הנוף היפה של העיר העתיקה והאזור. לעת ערב נחזור למלון וארוחת ערב.

   

 • 4

  אינסברוק, זיפלד, פלדקירך

  נעשה דרכנו לאינסברוק היפה – בירת חבל טירול, שהייתה בירתם של הקיסר מקסימיליאן והקיסרית מריה תרזה ובה נערכה אולימפיאדת החורף ב-1964. נערוך סיור היכרות ונראה בין היתר את גגון הזהב, ארמון הופבורג והבזיליקה. נמשיך לזיפלד, השוכנת למרגלות האלפים בנופי טבע מרהיבים של עמקים והרים. נטייל רגלית בעיירה ונתרשם מבתי העץ המעוטרים בפרחים צבעוניים. נסיים את היום במלון באזור פלדקירך, השוכנת באזור משולש הגבולות של אוסטריה, שווייץ וליכטנשטיין. ארוחת ערב.

 • 5

  קונסטנץ, מאינאו - אי הפרחים, לינדאו

  ניסע לקונסטנץ, השוכנת על גדות אגם בודן. נערוך סיור היכרות ונמשיך לביקור במאינאו – אי הפרחים המקסים, חלקת אלוהים קטנה ובה צמחיה עשירה ומגוונת עם צבעונים, נרקיסים, וורדים – חגיגת ריח וצבע. נחצה בשייט את אגם בודן ללינדאו – עיירה ציורית השוכנת על אי באגם בודן. נטייל בעיר העתיקה ובטיילת היפה ונחזור למלון. ארוחת ערב.

 • 6

  לוצרן, ציריך, מפלי הריין

  יום טיול לשווייץ הציורית. נגיע תחילה לפנינה התיירותית של שווייץ – לוצרן, הנראית כלקוחה מתוך גלוית נוף שוויצרית. נבקר בגן הקרחונים ונראה את פסל האריה ה"גוסס". נמשיך דרך סמטאות העיר העתיקה אל גשר העץ המפורסם, נטייל לאורך האגם ונהנה ממראה הברבורים. נמשיך לציריך, בה נכיר את מרכז העיר – הבנהופשטרסה ואגם לימט. נסיים את היום בביקור במפלי הריין המרהיבים, הנחשבים לעוצמתיים באירופה, 137 מ' רוחבם ו-21 מ' גובהם. חזרה למלון וארוחת ערב.

 • 7

  מפלי קרימל, גרוסגלוקנר, קיצבהיל

  לפנינו יום טיול נפלא בטבע. נחלוף על פני כרי מרעה וכפרים עטורי פרחים, נחצה את מעבר ההרים גרלוס ונגיע לביקור במפלי קרימל, הנופלים בשלושה מפלסים מגובה של 380 מטר ונחשבים למפלים הגבוהים ביותר באירופה. נמשיך לגרוסגלוקנר, ההר הגבוה ביותר באוסטריה שפסגתו מתנשאת לגובה של 3,978 מ'. ניסע באחד הכבישים היפים בהרי האלפים, שנסלל ב-1935 בדרך בה עבר נתיב המסחר בין צפון אירופה לדרומה בימי הביניים ולצידנו נופים מרהיבים. נעצור לתצפיות נוף ממתחם "פרנץ יוזף". לעת ערב נגיע למלון באזור קיצבהיל, עיירת סקי מפורסמת עם יופי של ימי הביניים, מוקפת נוף הרים ציורי ורחובות הומים עם מסעדות וחנויות. ארוחת ערב.

 • 8

  מינכן - תל אביב

  נעשה דרכנו חזרה למינכן וסיור בבירת בוואריה. נבקר בכפר האולימפי המפורסם, בו התקיימה אולימפיאדת 1972. נמשיך לכיכר מריאן, המהווה את לב העיר העתיקה והמרכז ההיסטורי שלה. נראה את "בית העירייה החדש" הבנוי בסגנון ניאו גותי מרהיב ומפורסם במשחק הפעמונים (קלוקן שפיל) הנערך במרפסתו. נגיע לכיכר קארל (שטאכוס), מהמפורסמות בעיר עם מזרקה במרכזה, נעבור ברחוב מקסימיליאן האלגנטי ונבלה במדרחוב הגדול והמפורסם של מינכן. בערב – נטוס מנמל התעופה של מינכן חזרה ארצה.

– מסלול מעודכן ישלח בעת הרישום ו/או לפני היציאה .

– הטיול יתקיים בהתאם להנחיות רשויות הבריאות בישראל ובמדינת יעד הטיול .

– באחריות הנוסע לרכוש פוליסת ביטוח נסיעות, בריאות, ומטען כולל כיסוי לביטול   ולמקרה  קורונה.

– ייתכנו שינויים בסדר הלינות והביקורים.

– בתקופת תערוכות, ירידים, אירועים מיוחדים וכנסים בערים השונות, תיתכן לינה מחוץ לעיר    ו/או בעיר סמוכה, תוך שמירה על ביצוע מלא של תכנית הטיול הכלולה במחיר.

– בהתאם ללוח זמני הטיסות, ימי ושעות הפתיחה והסגירה של האתרים במהלך המסלול,   ייתכנו שינויים (גם לאחר יציאת הקבוצה מהארץ) בסדר הביקורים וייתכנו גם ויתורים על חלק  מאתרי הביקורים, כל זאת תוך מתן ביקורים חלופיים.

–  מומלץ לעיין בתנאים והמידע הכללי המפורסמים באתר .

הערות ומידע כללי

מידע כללי

טיסות בנתיב  ת"א – מינכן – ת"א.

בתי מלון – אכסון בחדרים זוגיים בבתי מלון דרגה ראשונה ו/או דרגת תיירות טובה. 

כלכלה – חצי פנסיון משך כל ימי הטיול.

סיורים, ביקורים ודמי כניסה לאתרים – בהתאם לתכנית הטיול המפורטת.

מדריך ישראלי מצוות המדריכים הבכיר והמנוסה במדריכי רימון.

טיפים לנותני השירותים השונים (למעט סבלות).

אוטובוס תיירים נוח וממוזג צמוד לקבוצה לאורך כל הטיול.

מה עושה את ההבדל

זלצבורג – טירת הלברון ומשחקי המים

אזור האגמים – סן וולפגנג, באד אישל

זלצבורג – סיור עיר, כולל עליה ברכבל למצודה

אינסברוק – העיר העתיקה, גגון הזהב

זיפלד – עיירת סקי ונופש אופיינית בחבל טירול

קונסטנץ, לינדאו  – עיירות הנופש המפורסמות על גדות אגם בודן

מאינאו – אי הפרחים

לוצרן – העיר העתיקה, כולל גן הקרחונים ופסל האריה "הגוסס"

מפלי הריין

מפלי קרימל

גרוסגלוקנר – מעבר ההרים המפורסם

קיצבהיל – עיירת הסקי המפורסמת

מינכן

רשימת בתי מלון

בתי המלון* הבאים או דומים להם יעמדו לרשות המטיילים

עיר מספר ימים בית המלון
אזור זלצבורג 3

VIER JAHRESZEITEN, FLACHAU –https://www.vierjahreszeiten.co.at/

HAMMERHOF IN FILZMOOS-
http://bit.ly/2FypMH2

ALPENKRONE FILZMOOS-
https://goo.gl/FpYFqN

BRUCKENWIRT ST. JOHANN-
https://www.hotel-brueckenwirt.at/en/#

אזור פלדקירך 3

SILVRETTA ST. GALLENKIRCH  https://www.hotel-silvretta-montafon.at

SPORTHOTEL BECK  http://www.sporthotel-beck.at

WEISSES KREUZ FELDKIRCH  https://www.weisses-kreuz.at/

אזור קיצבהיל 1

ALEXANDER IN KIRCHBERG-
https://goo.gl/9rJRJM/

SEIWALD IN KIRCHDORF-
https://www.hotel-seiwald.com

BERGKRISTALL, WILDSCHONAU – https://www.hotel-bergkristall.info

MARIA THERESIA IN KITZBUHEL – https://hotel-maria-theresia.at

*רשימה זו אינה מהווה התחייבות למלון מסוים.
 *רשימת בתי מלון מעודכנת תימסר לנוסעים לפני היציאה לטיול.

מעוניינים לצאת לטיול?

צרו איתנו קשר

כמו כן, אתה מוזמן ליצור קשר עם נציגי השירות
שלנו בטלפון: 03-5260011

מידע נוסף
מידע נוסף

מאמרים על אוסטריה

חוברת הטיולים שלנו

מלאו פרטים והחוברת בדרך אליכם

הצטרף לטיול

מלא פרטים ונחזור אליכם בהקדם

צור קשר

מלא פרטים ונחזור אליכם בהקדם