מאוסטריה באהבה
8
7
ספט 21
KA |
אוסטריה
 • טיסות ישירות טיסות ישירות
 • ללא סיורי בחירה ללא סיורי בחירה
 • מלונות מובחרים מלונות מובחרים
 • חצי פנסיון חצי פנסיון

טיול מאורגן לאוסטריה

מאוסטריה באהבה

לא רק שניצלים: אוסטריה היא מדינה מגוונת, בטיול הזה נתמקד בפן הרומנטי שלה. במשך 8 ימים נעבור דרך הערים, הדרכים והנופים של אוסטריה ונבקר בכמה מהאטרקציות הכי רומנטיות בעולם. בין היתר, נבקר בזלצבורג הבארוקית, עירו של מוצרט, בה נטייל בגני מירבל ובכיכרות עם המזרקות המפוסלות; נצא לשיט רומנטי בנוף האוסטרי כשהזרם מוביל אותנו בינות כפרים ציוריים; נתפעם מהנוף בחבל טירול  האלפיני, ונעבור על 'גשר אירופה' שנחשב לאחד הגשרים המרשימים בתבל, ונשלים את החוויה הרומנטית של אוסטריה ביקור בטירת נויישוואנשטיין פוסן – אתר חובה, שהיווה את ההשראה לטירה המפורסמת של וולט דיסני.

זלצבורג, סן גילגן, סנט וולפגנג, באד אישל, הלשטאט, קניון לאמרקלאם, צל אם זיי, מפלי קרימל, גרוסגלוקנר, אינסברוק, גשר אירופה, קיצבהיל, טירת נויישוואנשטיין,  גארמיש – פארטנקירכן, זיפלד, מינכן

צור איתנו קשר לגבי הטיול

כמו כן, אתה מוזמן ליצור קשר עם נציגי השירות
שלנו בטלפון: 03-5260011

מסלול הטיול

 • 1

  תל אביב – מינכן , זלצבורג

  ניפגש בנמל התעופה ע"ש בן גוריון ונמריא למינכן. לאחר הנחיתה, "נחצה" את הגבול לאוסטריה ולאחר נסיעה קצרה נגיע אל זלצבורג, בירת מחוז זלצקמרגוט, עיר הולדתו של המלחין הדגול מוצארט. העיר מכונה גם "ארץ של מכרות מלח", מקור ראשון בעבר לעושר של חבל הארץ מהיפים ביותר באוסטריה. נערוך סיור היכרות בעיר המעוטרת במבנים עתיקים ומפוארים כגון ארמונות, וטירות, נטייל במרכז העיר, בסמטאות ובמדרחוב הציורי, נתרשם מכיכרות הגדולות והמזרקות המפוסלות. העברה למלון באזור וארוחת ערב.

 • 2

  טירת הלבורן, זלצבורג

  הבוקר נצא לסיור אותו נתחיל בביקור בטירת הלברון ונהנה ממשחקי המים בגנים המפורסמים. נבקר בגני מיראבל הססגוניים, נראה את המדשאות המוריקות והפרחים המעוצבים בצורות שונות, את שלל המזרקות והפסלים וגן הגמדים המפורסם. נסייר בעיר העתיקה, נראה את הקתדראלה ואת המבנים מתקופת הבארוק. נעפיל ברכבל למצודה, היושבת על גבעה וחולשת על העיר ונצפה על הנוף היפה של העיר העתיקה והאזור. לעת ערב נחזור למלון וארוחת ערב.

 • 3

  סן גילגן, סנט וולפגנג, באד אישל, הלשטאט

  לפנינו יום טיול ליופיו הטבעי של אזור האגמים – פרחי בר בין יערות, כפרים ועיירות קטנות על גדות מפרצונים של אגמים. ניסע לסן גילגן, כפר יפהפה על גדות האגם ונטייל בסמטאות הציוריות המקיפות את הכיכר המרכזית. כאן נולדה אמו של מוצארט ואחותו גרה כאן לאחר נישואיה. מסן גילגן נצא בשייט קסום לעיירת הנופש סנט וולפגנג ובהמשך נגיע לבאד אישל, שם נהג הקיסר פרנץ יוזף לנפוש עם אשתו סיסי. נראה את בתי המרחץ והמרפא שם בילו אצילי אירופה במאה ה-19 ונטייל ב"קור פארק" הגדול, אשר במרכז העיירה. בהמשך נגיע להלשטאט, הנחשבת ל"דובדבן שבקצפת" בין עיירות אזור האגמים. בערב נחזור למלון וארוחת ערב.

  .

 • 4

  קניון לאמרקלאם, צל-אם זיי, חבל טירול

  לאחר ארוחת הבוקר ניסע לטיול ומסלול הליכה בטבע בקניון לאמרקלאם. במקום זה יצרו כוחות המים האדירים שהציפו את האזור קניון מרשים ביופיו. נמשיך לביקור בעיירת הנופש בקיץ ואתר הסקי בחורף – צל אם זיי. נסיים את היום בחבל טירול הציורי. לינה באזור קיצבהיל וארוחת ערב.

 • 5

  מפלי קרימל, גרוסגלוקנר

  לפנינו יום טיול נפלא בטבע. נחלוף על פני כרי מרעה וכפרים עטורי פרחים, נחצה את מעבר ההרים גרלוס ונגיע לביקור במפלי קרימל, הנופלים בשלושה מפלסים מגובה של 380 מטר ונחשבים למפלים הגבוהים ביותר באירופה. נמשיך לגרוסגלוקנר, ההר הגבוה ביותר באוסטריה שפסגתו מתנשאת לגובה של 3,978 מ'. ניסע באחד הכבישים היפים בהרי האלפים, שנסלל ב-1935 בדרך בה עבר נתיב המסחר בין צפון אירופה לדרומה בימי הביניים ולצידנו נופים מרהיבים. נעצור לתצפיות נוף ממתחם "פרנץ יוזף" ולעת ערב נחזור למלון. ארוחת ערב.

   

 • 6

  אינסברוק, גשר אירופה, קיצבהיל

  נעשה דרכנו לאינסברוק היפה – בירת חבל טירול, שהייתה בירתם של הקיסר מקסימיליאן והקיסרית מריה תרזה ובה נערכה אולימפיאדת החורף ב-1964. נערוך סיור היכרות ונראה בין היתר את גגון הזהב, ארמון הופבורג והבזיליקה. נמשיך לביקור בגשר אירופה, מהגבוהים ביותר באירופה ואחד מפלאי ההנדסה בעולם. נמשיך לביקור בקיצבהיל, עיירת סקי מפורסמת עם יופי של ימי הביניים, מוקפת נוף הרים ציורי ורחובות הומים עם מסעדות וחנויות. ארוחת ערב.

 • 7

  טירת נויישוואנשטיין, גארמיש - פארטנקירכן, זיפלד

  הבוקר ניסע לביקור בטירת נויישוואנשטיין, אשר שימשה מקור השראה לעיצוב טירת "היפהפייה הנרדמת" בדיסנילנד, אותה בנה וולט דיסני לאחר ביקורו בבוואריה. באוטובוס מיוחד נעלה ונבקר בטירה ונתרשם מהחדרים המרוהטים הכוללים יצירות אומנות. נמשיך לגארמיש  – פארטנקירכן, אתר נופש באלפים הבווארים, השוכן למרגלות הצוגשפיצה, ההר הגבוה ביותר בגרמניה. נטייל ברחובות המטופחים , נתרשם מהמבנים המצוירים והמעוצבים ונהנה מהמדרחוב המשופע בבתי קפה ובמסעדות. בהמשך נעשה דרכנו לזיפלד, השוכנת למרגלות האלפים בנופי טבע מרהיבים של עמקים והרים. נטייל בעיירה ונתרשם מבתי העץ המעוטרים בפרחים .לינה באזור. ארוחת ערב.  

 • 8

  מינכן - תל אביב

  נעשה דרכנו חזרה למינכן וסיור בבירת בוואריה. נבקר בכפר האולימפי המפורסם, בו התקיימה אולימפיאדת 1972. נמשיך לכיכר מריאן, המהווה את לב העיר העתיקה והמרכז ההיסטורי שלה. נראה את "בית העירייה החדש" הבנוי בסגנון ניאו גותי מרהיב ומפורסם במשחק הפעמונים (קלוקן שפיל) הנערך במרפסתו. נגיע לכיכר קארל (שטאכוס), מהמפורסמות בעיר עם מזרקה במרכזה, נעבור ברחוב מקסימיליאן האלגנטי ונבלה במדרחוב הגדול והמפורסם של מינכן. בערב – נטוס מנמל התעופה של מינכן חזרה ארצה.

תאריכי יציאה קרובים

KA - טיול מאורגן לאוסטריה

יציאה חזרה מדריך סטטוס הערות הזמן טיול
14/09/2021 21/09/2021 מדריך רימון
19/09/2021 26/09/2021 מדריך רימון
 • – מסלול מעודכן ישלח בעת הרישום ו/או לפני היציאה .- הטיול יתקיים בהתאם להנחיות רשויות הבריאות בישראל ובמדינת יעד הטיול .– באחריות הנוסע לרכוש פוליסת ביטוח נסיעות, בריאות, ומטען כולל כיסוי לביטול  ולמקרה  קורונה. – ייתכנו שינויים בסדר הלינות והביקורים.- בתקופת תערוכות, ירידים, אירועים מיוחדים וכנסים בערים השונות, תיתכן לינה מחוץ לעיר    ו/או בעיר סמוכה, תוך שמירה על ביצוע מלא של תכנית הטיול הכלולה במחיר.- בהתאם ללוח זמני הטיסות, ימי ושעות הפתיחה והסגירה של האתרים במהלך המסלול,   יתכנו שינויים (גם לאחר יציאת הקבוצה מהארץ) בסדר הביקורים וייתכנו גם ויתורים על חלק   מאתרי הביקורים, כל זאת תוך מתן ביקורים חלופיים.-  מומלץ לעיין בתנאים והמידע הכללי המפורסמים באתר

הערות ומידע כללי

מידע כללי

טיסות בנתיב  ת"א – מינכן – ת"א.

בתי מלון – אכסון בחדרים זוגיים בבתי מלון דרגה ראשונה ו/או דרגת תיירות טובה. 

כלכלה – חצי פנסיון משך כל ימי הטיול.

סיורים, ביקורים ודמי כניסה לאתרים – בהתאם לתכנית הטיול המפורטת.

מדריך ישראלי מצוות המדריכים הבכיר והמנוסה במדריכי רימון.

טיפים לנותני השירותים השונים (למעט סבלות).

אוטובוס תיירים נוח וממוזג צמוד לקבוצה לאורך כל הטיול.

מה עושה את ההבדל

זלצבורג – טירת הלברון ומשחקי המים

זלצבורג – סיור עיר, כולל עליה ברכבל למצודה

שייט מסן גילגן לסנט וולפגנג

אזור האגמים – באד אישל, הלשטאט

לאמרקלאם – הקניון המפורסם

צל אם זיי – עיירת הנופש

מפלי קרימל

גרוסגלוקנר – מעבר ההרים המפורסם

אינסברוק – סיור בעיר העתיקה, גגון הזהב

טירת נויישוואנשטיין

גארמיש – פארטנקירכן

מינכן

רשימת בתי מלון

בתי המלון* הבאים או דומים להם יעמדו לרשות המטיילים

עיר מספר ימים בית המלון
אזור זלצבורג 3 VIER JAHRESZEITEN, FLACHAU –https://www.vierjahreszeiten.co.at

HAMMERHOF IN FILZMOOS- http://bit.ly/2FypMH2

ALPENKRONE FILZMOOS- https://goo.gl/FpYFqN

BRUCKENWIRT ST. JOHANN- https://www.hotel-brueckenwirt.at/en

אזור קיצבהיל 3

ALEXANDER IN KIRCHBERG- https://goo.gl/9rJRJM

SEIWALD IN KIRCHDORF- https://www.hotel-seiwald.com

BERGKRISTALL, WILDSCHONAU – https://www.hotel-bergkristall.info

MARIA THERESIA IN KITZBUHEL – https://hotel-maria-theresia.at

אזור זיפלד 1 SOLSTEIN –
https://hotel-solstein.com
HOCHEDER-
https://www.hotel-hocheder.at/it
BERGRESORT- https://www.bergresort.at

*רשימה זו אינה מהווה התחייבות למלון מסוים.

 *רשימת בתי מלון מעודכנת תימסר לנוסעים לפני היציאה לטיול.

מעוניינים לצאת לטיול?

צרו איתנו קשר

כמו כן, אתה מוזמן ליצור קשר עם נציגי השירות
שלנו בטלפון: 03-5260011

מידע נוסף
מידע נוסף

מאמרים על אוסטריה

הצטרף לטיול

מלא פרטים ונחזור אליכם בהקדם

חוברת הטיולים שלנו

מלאו פרטים והחוברת בדרך אליכם

צור קשר

מלא פרטים ונחזור אליכם בהקדם