מאוסטריה באהבה
8
7
KA |
אוסטריה
 • טיסות ישירות טיסות ישירות
 • ללא סיורי בחירה ללא סיורי בחירה
 • מלונות מובחרים מלונות מובחרים
 • חצי פנסיון חצי פנסיון

טיול מאורגן לאוסטריה

מאוסטריה באהבה

לא רק שניצלים: אוסטריה היא מדינה מגוונת, בטיול הזה נתמקד בפן הרומנטי שלה. במשך 8 ימים נעבור דרך הערים, הדרכים והנופים של אוסטריה ונבקר בכמה מהאטרקציות הכי רומנטיות בעולם. בין היתר, נבקר בזלצבורג הבארוקית, עירו של מוצרט, בה נטייל בגני מירבל ובכיכרות עם המזרקות המפוסלות; נצא לשיט רומנטי בנוף האוסטרי כשהזרם מוביל אותנו בינות כפרים ציוריים; נתפעם מהנוף בחבל טירול  האלפיני, ונעבור על 'גשר אירופה' שנחשב לאחד הגשרים המרשימים בתבל, ונשלים את החוויה הרומנטית של אוסטריה ביקור בטירת נויישוואנשטיין פוסן – אתר חובה, שהיווה את ההשראה לטירה המפורסמת של וולט דיסני.

זלצבורג, סן גילגן, סנט וולפגנג, באד אישל, הלשטאט, ליכטנשטיינקלאם, צל אם זיי, אינסברוק, גשר אירופה, קיצבהיל, מפלי קרימל, גרוסגלוקנר, קפרון, הליין-מכרות המלח, באד גסטיין

צור איתנו קשר לגבי הטיול

כמו כן, אתה מוזמן ליצור קשר עם נציגי השירות
שלנו בטלפון: 03-5260011

מסלול הטיול

 • 1

  תל אביב - זלצבורג ,טירת הלבורן

  ניפגש בנמל התעופה ע"ש בן גוריון ונמריא בטיסה לזלצבורג, בירת מחוז זלצקמרגוט המכונה גם "ארץ של מכרות מלח" . האיזור היה המקור הראשון לעושר של חבל הארץ מהיפים ביותר באוסטריה. עם הנחיתה נצא לביקור בארמון הלברון. הארמון שנבנה בשנת 1613 עבור הארכיבישוף מרקוס סיטיקוס, גניו נודעים בעיקר בשל המזרקות ופעלולי המים שבידרו את אורחי הארמון כבר לפני 400 שנה. לאחר הביקור העברה ללינה באזור וארוחת ערב.

   

   

   

 • 2

  מצודת זלצבורג, גני מיראבל, מצודת זלצבורג

  הבוקר נצא לסיור בזלצבורג. זלצבורג היא עיר ציורית מעוטרת במבנים עתיקים ומפוארים ומפורסמת גם כעיר הולדתו של המלחין הדגול מוצארט.

  נטייל במרכז העיר, בסמטאות ובמדרחוב הציורי, נראה את בית הולדתו של מוצרט, את הקתדרלה ואת הבתים מתקופת הבארוק ששימשו  את אצולת העיר. נעלה ברכבל למצודת זלצבורג היושבת על גבעה וחולשת על העיר ונצפה על הנוף היפה של העיר העתיקה והאזור . נבקר בגני מיראבל, שהוקמו בשנת 1606, נפתחו לקהל הרחב בשנת 1854 ונחשבים לידועים והמוכרים בעיר, בעיקר בשל המחזמר "צלילי המוסיקה". לעת ערב נחזור למלון וארוחת ערב

 • 3

  סן גילגן, שייט לסנט וולפגנג, באד אישל, הלשטאט

  לפנינו יום טיול ליופיו הטבעי של אזור האגמים – פרחי בר בין יערות, כפרים ועיירות קטנות על גדות מפרצונים של אגמים. ניסע לסן גילגן, כפר יפהפה על גדות האגם ונטייל בסמטאות הציוריות המקיפות את הכיכר המרכזית. כאן נולדה אימו של מוצארט , ואחותו גרה כאן לאחר נישואיה. מסן גילגן נצא בשייט קסום לעיירת הנופש סנט וולפגנג ובהמשך נגיע לבאד אישל, שם נהג הקיסר פרנץ יוזף לנפוש עם אשתו סיסי. נראה את בתי המרחץ והמרפא שם בילו אצילי אירופה במאה ה-19 ונטייל ב"קור פארק" הגדול, אשר במרכז העיירה. בהמשך נגיע להלשטאט, הנחשבת ל"דובדבן שבקצפת" בין עיירות אזור האגמים. בערב נחזור למלון וארוחת ערב.

   

   

   

  .

 • 4

  ליכטנשטיינקלאם, גרוסגלוקנר

  לאחר ארוחת הבוקר ניסע לטיול ומסלול הליכה בטבע בקניון ליכטנשטיין. במקום זה יצר הנהר שפילס דרכו וחרץ בסלעים קניון מרשים בעל קירות גבוהים וזקופים. נמשיך לגרוסגלוקנר, ההר הגבוה ביותר באוסטריה שפסגתו מתנשאת לגובה של 3,978 מ'. ניסע באחד הכבישים היפים בהרי האלפים, שנסלל ב-1935 בדרך בה עבר נתיב המסחר בין צפון אירופה לדרומה בימי הביניים ולצידנו נופים מרהיבים. נעצור לתצפיות נוף ממתחם "פרנץ יוזף" ולעת ערב נחזור למלון.

 • 5

  אינסברוק, גשר אירופה, צל-אם זה

  נעשה דרכנו לאינסברוק היפהבירת חבל טירול, שהייתה בירתם של הקיסר מקסימיליאן והקיסרית מריה תרזה ובה נערכה אולימפיאדת החורף ב-1964.  נערוך סיור היכרות ונראה בין היתר את גגון הזהב, ארמון הופבורג והבזיליקה. נמשיך לביקור בגשר אירופה, מהגבוהים ביותר באירופה ואחד מפלאי ההנדסה בעולם. נבקר בחנות המפעל של סברובסקי בוואטן ונהנה ממראות הגנים המעוצבים.  נמשיך לצל אם זה השוכנת בנופי טבע מרהיבים של עמקים והרים . נטייל רגלית בעיירה, ועל שפת האגם. חזרה למלון וארוחת ערב.

   

   

   

   

 • 6

  מפלי קרימל

  יום טיול נפלא אותו נתחיל בביקור במפלי קרימל, הנופלים בשלושה מפלסים מגובה של 380 מטר ונחשבים למפלים הגבוהים ביותר באירופה. נבקר במפל התחתון ונעפיל על פי רצוננו למפלים העליונים. מי שירצה יוכל ליהנות מעוגת תפוחים מעולה לצד המפל. נמשיך לביקור בעיירת הסקי הקסומה קיצבהיל. נחזור למלון לארוחת ערב.

 • 7

  סכרי קפרון

  לעיתים האדם ה"מנצל" את הטבע מצליח לשמר את יופיו ואף להפכו לעוצר נשימה עוד יותר, כך נראה בביקור בסכרי קפרון.  שני מאגרי ההרים בעמק קפרון העליון שוכנים כשני פיורדים בין פסגות האלפים ממש בקצה הפארק הלאומי הואה טאורן. נעלה במעלית מיוחדת לסכר העליון שגובהו 2030 מ' מעל גובה פני הים למראות עוצרי נשימה ותערוכה  המציגה את ההסטוריה והאתגרים של פרויקט הבנייה השאפתני כמו גם הישגים טכנולוגיים שבאים לידי ביטוי במקום. נסיים את היום בביקור בעיירת הנופש באד גסטיין. נחזור למלון לארוחת ערב.

 • 8

  מכרות המלח בהליין, זלצבורג - תל אביב

  היום נבקר במכרות המלח המפורסמים החוצים את גבול אוסטריה-גרמניה במעבה האדמה.

  נלבש בגדים מיוחדים ונרד למכרה כדרך הכורים, כאן נכיר את כל תהליכי כריית המלח לשימושיו השונים. במידה והזמן יאפשר נבקר במרכז הקניות "אירופה" הסמוך לזלצבורג. הגעה לשדה התעופה לטיסה לישראל.

– מסלול עדכני יתקבל בעת הרישום.
– יתכנו שיוניים בסדר הביקורים והלינות.
– בתקופת תערוכות, ירידים, אירועים מיוחדים וכנסים בערים השונות, 7תיתכן לינה מחוץ לעיר ו/או בעיר סמוכה, תוך שמירה על ביצוע מלא של תכנית הטיול הכלולה במחיר.
– בהתאם ללוח זמני הטיסות, ימי ושעות הפתיחה והסגירה של האתרים במהלך המסלול, ייתכנו שינויים (גם לאחר יציאת הקבוצה מהארץ) בסדר הביקורים וייתכנו גם ויתורים על חלק מאתרי הביקורים, כל זאת תוך מתן ביקורים חלופיים.
– מומלץ לעיין בעמודי התנאים והמידע הכללי המפורסמים באתר רימון.

בתי המלון* הבאים או דומים להם יעמדו לרשות המטיילים

עיר מספר ימים בית המלון
אזור זלצבורג 7 BRUCKENWIRT ST JOHANN IN PONGAU
https://www.hotel-brueckenwirt.at/en/VIER JAHRESZEITEN, FLACHAU
https://www.vierjahreszeiten.co.at

*רשימה זו אינה מהווה התחייבות למלון מסוים.

 *רשימת בתי מלון מעודכנת תימסר לנוסעים לפני היציאה לטיול.

הערות ומידע כללי

המחיר כולל


זלצבורג – טירת הלברון ומשחקי המים.

זלצבורג – עליה ברכבל למצודת זלצבורג

זלצבורג – גני מיראבל

הליין – מכרות המלח.

זלצקמרגוט – שייט מסן גילגן לסנט וולפגנג.

באד אישל – קור פארק.

הלשטאט – העיירה שבגדת האגם.

ליכטנשטיינקלאם – הקניון המפורסם.

אינסברוק – סיור בעיר העתיקה, גגון הזהב.

חנות המפעל סברובסקי

מפלי קרימל.

גרוסגלוקנר – מעבר ההרים המפורסם.

צל אם זיי – עיירת הנופש.

סכר קפרון

באד גסטיין

הליין – מכרות המלח.

מידע כללי


טיסות  ת"א-זלצבורג-ת"א.

בתי מלון – אכסון בבתי מלון דרגה ראשונה ו/או דרגת תיירות טובה.

כלכלה – חצי פנסיון משך כל ימי הטיול.

טיפים לנותני השירותים השונים (למעט סבלות).

אוטובוסי תיור נוחים וממוזגים.

מה עושה את ההבדל


טיול מלא וגדוש בסיורים וביקורים מבוקר עד ערב

ללא ימים חופשיים

חצי פנסיון

זלצבורג – רכבל למצודת

זלצבורג – טירת הלברון ומשחקי המים

זלצקמרגוט – שייט מסן גילגן לסנט וולפגנג

ליכטנשטיינקלאם – הקניון המפורסם

מערת המלח בהליין

 

בהדרכת הטובים במדריכים לטיולי אוסטריה

10 תשלומים שקליים ללא ריבית והצמדה

 

מעוניינים לצאת לטיול?

צרו איתנו קשר

כמו כן, אתה מוזמן ליצור קשר עם נציגי השירות
שלנו בטלפון: 03-5260011

מידע נוסף
מידע נוסף

מאמרים על אוסטריה

חוברת הטיולים שלנו

מלאו פרטים והחוברת בדרך אליכם

הצטרף לטיול

מלא פרטים ונחזור אליכם בהקדם

צור קשר

מלא פרטים ונחזור אליכם בהקדם