טיול מאורגן למרוקו

טיולים מאורגנים למרוקו יכולים להימשך שבוע או שבועיים ולכלול ביקור בערים הגדולות כמו רבאט, קזבלנקה ומרקש וגם באזורים הכפריים יותר ובאזור הסהרה.

 

בטיול מאורגן במרוקו תבקרו בערים ססגוניות המשלבות בצורה יפה כל כך מזרח ומערב, תצאו לטיולי טבע בעמקים והרים ותבקרו אפילו בחופי ים. חווית הטיול בצפון מרוקו היא מושלמת ומשלבת את כל החושים. 

 

יש סוגים שונים של מסלולים ומדריכים שונים עם ידע שונה לכל מסלול ומסלול וכמובן שיש הבדל בין טיול שורשים לטיול שטח פראי עם ג'יפים במדבר סהרה. 

 

טיול מאורגן למרוקו עושה עבורכם את עבודת התאום והתכנון ושילוב המינונים המושלם. כדאי מאד לשים לב ולהתייחס לעונה בה אתם נוסעים – האם לא חם מדי. טיול אידאלי למרוקו יהיה בחודשים מרץ עד מאי – אז פחות חם וניתן לטייל בהנאה מרובה יותר.

 

ענין חשוב שיש לדאוג לו ולודא שחברת הטיולים מטפלת בו הוא נושא הויזה למרוקו. אם החברה לא עושה זאת, מדובר בתהליך מתיש מול הקונסוליה ולכן עדיף שחברת הטיולים תטפל בכך עבור כל הקבוצה מול שלטונות מרוקו. נושא הויזה ואשרת הכניסה משתנה כל העת ולכן חשוב שמישהו מיומן ובעל ניסיון יטפל בכך.

 

חשוב מאד לבדוק האם למדריכי הטיול יש הכרות מעמיקה עם מרוקו ועם ההיסטוריה והתרבות שבה. ידע לגבי הערים השונות, השווקים הקיימים ולוחות הזמנים שלהם כמו גם ידע וניסיון בטיול באזורים הכפריים יותר ובעיקר באזור הסהרה.

 

אם אתם שומרי מסורת – שימו לב שהטיול המאורגן אותו אתם בוחרים מתייחס גם לזה. בטיולי מסורת למרוקו שומרים על כשרות ואף עוקבים אחר המסורת היהודית במרוקו.

 

למסלולי טיולים מאורגנים למרוקו לחץ כאן

למסלולי טיול מאורגן לשומרי מסורת לחץ כאן

 

בחרו בצורה נבונה בחברה הנכונה לטיולים מאורגנים במרוקו!

חוברת הטיולים שלנו

מלאו פרטים והחוברת בדרך אליכם

צור קשר

מלא פרטים ונחזור אליכם בהקדם