תרבותו טיולי תרבות

טיולי תרבות, קרוזים וסמינרים מטיילים

עומק היא לא מלה גסה… טיולי תרבותו מיועדים לאנשי העולם הגדול שמעוניינים להחשף לידע מעמיק בשורה של יעדים מקוריים, או כאלה מוכרים אבל מזווית אחרת. הטיולים בתרבותו הם מסעות הצוללים להוויה המקומית ופותחים בפני המטייל מבט רחב על עולמות שונים כמו היסטוריה וארכיאולוגיה, ספרות ואומנות, מוסיקה, טבע, קולינריה ויהדות התפוצות.

תַּרְבּוּתוּ" ("תלמיד" באכדית, השפה השמית העתיקה) מקבוצת רימון, עוסקת בארגון טיולי תרבות וקרוזים במתכונת טיולים מאורגנים הכוללים גם סיורי חוף בעברית. נושאי התרבות העיקריים בהם מתמקדים הטיולים הם: היסטוריה, מוסיקה, אמנות, אנתרופולוגיה, ארכיטקטורה, אורח חיים נוכחי והנקודה היהודית בכל מקום.
את הטיולים מובילים תמיד מומחים בעל ידע רחב ועמוק ביעד אליו נוסעים, לפעמים שניים. אלו הם בדר"כ אנשי אקדמיה, היסטוריונים, אוצרי אומנות וחוקרי תרבות. מומחי תוכן אלו יודעים לקחת יעד, ובעזרת הכנה טובה ותכנון נכון, יודעים לשלב בין ידע מעמיק לבין בילוי והנאה, ולהחיות אותו עבורכם
ובכל טיול שלנו, אתם בחברת מטיילים אחרים החולקים אתכם את התשוקה להעמיק ולחקור מזוויות שונות את המקומות בהם אתם מבקרים. מניסיוננו, התשוקה הזו היא מכנה משותף מספיק חזק כדי לייצר על בסיסה חוויות משותפות וחברויות חדשות זמן רב אחרי שהטיול הסתיים.

אם אתם סקרניים ומעוניינים לטייל עם אנשים כמותכם – "תרבותו" היא עבורכם.

למידע נוסף – צור קשר

כמו כן, אתה מוזמן ליצור קשר עם נציגי השירות
שלנו בטלפון: 03-5260011

הטיולים שלנו

יעדי טיולים תרבותו

חוברת הטיולים שלנו

מלאו פרטים והחוברת בדרך אליכם

צור קשר

מלא פרטים ונחזור אליכם בהקדם