חוויה משפחתית עוצרת נשימה

טיולים מאורגנים למשפחות ללפלנד

בשנים האחרונות יותר ויותר ישראלים מגלים את הקסם של לפלנד, אחד המקומות השלווים והיפים בעולם. האוכל משובח, האירוח נפלא והטבע מרהיב ביופיו. אין ספק שטיול ללפלנד פורש בפני המבקרים יופי עוצר נשימה ורוגע מיוחד. אחת הדרכים הטובות ביותר לגלות את השפע האינסופי שיש למקום להציע, היא באמצעות טיול מאורגן ללפלנד. חברת רימון טיולים מציעה טיולים מאורגנים לאזור היפהפה, שנעשה פופולארי יותר בחודשי החורף – נובמבר עד אפריל ושעשיר בחיי לילה תוססים. בתקופה זו נצבעת לפלנד בלבן, אתרי הסקי הופכים לאטרקציות מובילות ולתיירים נפתחות מקפצות דאייה ורמפות לגולשים. זוהי חוויה מיוחדת במינה שלאחריה מתבקש לחזור למלון לארוחה חמה וטובה בזמן שהטמפרטורות בחוץ נושקות לאפס.

לא פחות משמונים אלף אגמים פרושים ברחבי המדינה, ובחורף – כאשר הם קופאים – הם משמשים כבסיס נפלא לפעילויות חורף מגוונות. דייגי הקרח נהנים ליהנות מהאוויר הקר בעת שהם ממתינים לדג שיילכד בחכתם, אוהבי האתגרים מתנסים בנהיגת קארטינג על גבי הקרח, וחובבי ההחלקה על הקרח מנצלים את ההזדמנות לעשות זאת על גבי האגמים הקפואים.

האגמים הקפואים של לפלנד, השמיים הנצבעים באפור וכחול, השלג שעוטף את היערות והאורות המקשטים את האזור כולו במופע האורות הססגוני, הזוהר הצפוני. טיולים מאורגנים ללפלנד טומנים בחובן חוויות נפלאות ומרגשות והתיירים מוצאים הנאה רבה גם בביקור בכפרים ובמסעדות המקומיות.

למידע נוסף – צור קשר

כמו כן, אתה מוזמן ליצור קשר עם נציגי השירות
שלנו בטלפון: 03-5260011

חוברת הטיולים שלנו

מלאו פרטים והחוברת בדרך אליכם

צור קשר

מלא פרטים ונחזור אליכם בהקדם