טיולים מאורגנים בהווי דתי

טיולים מאורגנים לשומרי מסורת לאוזבקיסטן

הידעתם? אוזבקיסטן היא מדינה בחלק המרכזי של אסיה. בעבר היא היתה חלק מברית המועצות ובשנת 1991 הוכרה כמדינה עצמאית. היא גובלת עם קזחסטן במערב ובצפון, עם אפגניסטן בדרום, עם טורקמניסטן בדרום מערב ועם טג'קיסטאן בדרום מזרח.

אוזבקיסטן מציעה מגוון אטרקציות "מערביות"- במירכאות ובלעדיהן – להמוני התיירים הפוקדים אותה: בתי קפה, מסעדות ( יוקרתיות ועממיות), מועדונים, פאבים, דאנס בארים ולהבדיל- מבנים ארכיטקטוניים, אתרי ספא, פארקים.

חברת רימון טיולים הרכיבה  עבורכם, קבוצות ומשפחות, טיולים מאורגנים המשלבים ישן וחדש במדינה זו. טיולים מאורגנים לקבוצות לא פוסחים על העיר הציורית סמרקנד שמציעה שוק אוזבקי טיפוסי, מצפה כוכבים, ואתרי קבורה מפוארים ( מאוזוליאומים) של שושלות האמירים המפורסמים של המדינה.

אם אתם מתכננים טיול מאורגן למשפחות אל תפסחו על העיר בוכרה ובגנים הסובבים אותה,ברובע היהודי, בבריכת במים "לובי חאוז", ובמרכז לאמנויות שבו תוכלו לראות שפע עבודות יד על בדי משי.

סיור בעיר הבירה טשקנט, שנחרבה כליל ברעש   אדמה שפקד אותה בשנת 1966 ושוקמה להפליא, מפגיש אתכם עם מספר שכיות חמדה ובהן: כיכרות יפות, מוזיאון הקוראן והמוזיאון לאמנות שימושית.

מי מכם שמבקשים לצאת לטיול "אחר"- אוזבקיסטן היא ללא ספק מדינת יעד המתאימה לטיול מסוג זה. חברת רימון טיולים מציעה לכם מסלול מגוון ומלא השראה לקבוצות ולמשפחות. שילוב של ישן וחדש מאפיין יותר מכל את אוזבקיסטן.

למידע נוסף – צור קשר

כמו כן, אתה מוזמן ליצור קשר עם נציגי השירות
שלנו בטלפון: 03-5260011

אוזבקיסטן

טיולים מאורגנים לשומרי מסורת

חוברת הטיולים שלנו

מלאו פרטים והחוברת בדרך אליכם

צור קשר

מלא פרטים ונחזור אליכם בהקדם