חיפוש מתקדם

טיולים מאורגנים לפיליפינים

טיולים מאורגנים לפיליפינים - ארכיפלג איים והמקום בו אסיה ואירופה מתנגשות.

מדינה השוכנת בדרום מזרח אסיה, אך שונה בתכלית מכל שכנותיה, עם אלפי איים טרופיים יפהפיים, מסורות קתוליות, טקסים אנימיסטים, מנהגים אסלאמיים והשפעה ספרדית אירופאית.

מגוון האטרקציות בה מפתיע – טיול לפיליפינים לטרסות האורז הייחודיות, שייט על נהר "אפוקליפסה עכשיו" ומפלי פגסאנחאן, אגמים והרים געשיים, ג'ונגלים, נהר תת קרקעי, חופים בתוליים ומים צלולים, שוניות אלמוגים ודגים טרופיים מדהימים.

המטבח הפיליפיני מגוון מאוד ובעל השפעה סינית, מלזית וספרדית.

הפיליפינים היא המדינה הנוצרית היחידה באסיה, כאשר את קבוצות המיעוט הדתי מרכיבים מיעוט איסלאמי ומאמיני כנסיית העצמאות הפיליפינית, בודהיסטים ואנימיסטים.

בואו לגלות את הפיליפינים מחדש עם מגוון הטיולים המומלצים של רימון טיולים מאורגנים לפיליפינים.

טיולים לקהל הרחב

אוכלוסיית הפיליפינים מורכבת מ-60 קבוצות אתניות שונות המהוות רק כעשרה אחוזים מכלל תושבי המקום, המשמרים את תרבותם ואת מסורתם.

עפ"י נתוני מועצת התיאום הלאומי לסטטיסטיקה, מעל רבע מכלל האוכלוסייה המקומית נמצאת מתחת לקו העוני ותעשיית הזנות, שהתפתחה בתקופת מלחמת וייטנאם טרם נכחדה.

למרות כל זאת, בטיולנו נכיר באופן בלתי אמצעי אנשים נעימים וחייכנים ששמחים לבואנו, נצא לחוויה משכרת מקסמו של המקום ונזכה לטעום ממדינה שעדיין לא ממוקמת במרכז מפת התיירות העולמית, ולהכיר את פניה האמיתיות.

מלאו את פרטיכם ואנו נחזור אליכם במהרה!

שם מלא: טלפון:
דוא"ל: הודעה:
התקשרו עכשיו 03-5260011 cal