חיפוש מתקדם

טיולים מאורגנים לאקוודור

אקוודור היא מדינה קטנה שיש בה הכל: מרכזים קולוניאליים ציוריים, כפרים קטנים ואותנטיים, יערות גשם על גדות האמזונס ונוף עוצר נשימה מהרי האנדים הגבוהים. היא אולי מדינה קטנה אבל יש בה את כל הפלאות הללו!
בערים הגדולות כמו קיטו הבירה וקואנקה יש מרכזים היסטוריים מרשימים ופוטוגניים עוד מהמאה ה 17. כנסיות, מנזרים וכיכרות כמו גם אחוזות מרהיבות שנשמרו היטב. בזמן שתשוטטו ברחובות האבן המרוצפים בזמן הטיול המאורגן, תפגשו אוצרות מתקופת הקולוניאליזם הספרדי. מחוץ לערים, תפגשו בטבע מגוון ביותר. כפרים אנדים הידועים בצבעוניותם ובשווקים הססגוניים שבהם, עיירות קטנות, נהר האמזונס, ג'ונגלים, טבע בלי סוף, שפע של אפשרויות להרפתקאות והרים גבוהים גבוהים.
איי גלאפגוס המפורסמים מהווים חלק ממדינת אקוודור, עם ההרים הגעשיים שבהם, המרחבים הרבים והטבע הטהור כל כך. כאן ניתן לפגוש בצבי ענק, איגואנות, אריות ים, עופות ים רבים ומינים נוספים של בעלי חיים ייחודים ויוצאי דופן באדמה ובים.
יערות הגשם של האמזונס מציעים אפשרויות רבות לצפות בבעלי חיים, בנהרות ומסלולי הליכה ביער ולחפש קופים, לטאות, טוקאנים ודולפיני נהרות. במקומות מסוימים יש הזדמנות לעשות קנופי אתגרי.

טיולים לקהל הרחב

הפרא של רכס האנדים

פרו, אקוודור עומק - 18 יום/16 לילות
לפרטים

מלאו את פרטיכם ואנו נחזור אליכם במהרה!

שם מלא: טלפון:
דוא"ל: הודעה:
התקשרו עכשיו 03-5260011 cal