טיולים מאורגנים - הצבעים של קטלוניה - אקסטרה מייל

חזרה לדף היעד

הצבעים של קטלוניה - אקסטרה מייל

קוד טיול:

ברצלונה - אדריכלות, טאפאס וקרנבל 8-14/2/2018.

 

 

 

 

אם ניתן להמשיל את ספרד ליין עשיר עתיק יומין ואיכותי, הרי שברצלונה היא שמפניה תוססת. ברצלונה היא אמנם העיר השניה בגודלה בספרד אך מאז ראשיתה היוותה מרכז דתי כלכלי ותרבותי כלפי כלל הפנינסולה האיברית, ומאז ראשית המאה העשרים גם מוקד אומנותי שהשפיע על העולם כולו. אחרי הכל גדלו ויצרו כאן לא אחרים מאשר אנטוניו גאודי, חואן מירו, סלוודור דאלי והמפורסם מכל- פבלו רואיז פיקאסו.
ברצלונה ממוקמת בצפון מזרח הפנינסולה האיברית. היא נושקת לים התיכון  ובעלת רצועת חוף ארוכה, טיילת, בתי קפה, כיכרות רומנטיות ואווירה תוססת. נמלי היאכטות, משתרעים בין המפרצונים. המחירים של קוסטה ברווה דומים לאלו היוקרתיים של הרביירה הצרפתית, שגבוהים בהרבה מהדרום העממי.
 
מצפון לעיר, מרחק כמה שעות נסיעה נמצאים שרשרת הרי הפירנאים הגבוהים- רכס שמפריד בין צרפת לספרד ומהווה גבול טבעי. מזג האוויר האלפיני אשר גרר עמו ימי שלג רבים, 250 במשך השנה, ויצר מצבים רבים בהם נותקו היישובים הקטנים בפירנאים. מבחינת אנשי הפירנאים ברצלונה היא ללא ספק המטרופולין העצום אשר נושאים אליו מבט מעריץ, בעוד שמבחינת אנשי ברצלונה במיוחד בימי הביניים, הרי שההרים מהווים פתח קסום אל הצפון, אל צרפת ואירופה על אוצרותיהן. השלגים הכבדים שחסמו את הגבול במשך ימים רבים רק הוסיפו מיסתורין וכמיהה אל הבלתי מושג בצפון, בלבבות הברצלונאים.
שלח לחבר שלח לחבר הדפס הדפסה

מלאו את פרטיכם ואנו נחזור אליכם במהרה!

שם מלא: טלפון:
דוא"ל: הודעה:
התקשרו עכשיו 03-5260011 cal

טיולים מאורגנים