טיולים נבחרים
סין - ממלכת המזרח סין - ממלכת המזרח
סין, מקאו, הונג קונג – 15 יום/13 לילות
לפרטים
פלאי תאילנד - טיול משפחות לתאילנד פלאי תאילנד - טיול משפחות לתאילנד
תאילנד, כולל הצפון ופוקט – 13 יום/11 לילות
לפרטים
הרוקי'ס הקנדיים ואלסקה הרוקי'ס הקנדיים ואלסקה
קנדה - הרי הרוקי, קרוז לאלסקה – 18 יום
לפרטים
תאילנד המלכותית - קיץ חגים תאילנד המלכותית - קיץ חגים
תאילנד, כולל פאטייה ופוקט - 13יום/11 לילות
לפרטים
יפן - ארץ הסושי והסאקה יפן - ארץ הסושי והסאקה
בתקופת פריחת הדובדבן - 13 יום
לפרטים
תאילנד פלטינום תאילנד פלטינום
טיול מאורגן לתאילנד כולל אמפאווה, שמורת מפלי אראוואן, פאי, פוקט – 16 יום/14 לילות
לפרטים
ההרשמה בעיצומה לטיולי לפלנד 2020! ההרשמה בעיצומה לטיולי לפלנד 2020!
ספארי חורף בלפלנד בטיסה ישירה לרובניימי 7 ימים
לפרטים
פניני הקריבים פניני הקריבים
קובה, פנמה, קוסטה ריקה – 17יום/15ילות
לפרטים
טיולים מאורגנים לדרום אמריקה טיולים מאורגנים לדרום אמריקה
ארגנטינה, צ'ילה, ברזיל, פרו, אקוודור
לפרטים
סלסה ורום קובני סלסה ורום קובני
קובה – 11-12 יום/ 10 לילות
לפרטים
נופים וערים באפריקה נופים וערים באפריקה
דרום אפריקה- 17 ימים
לפרטים

אתרים ארכיאולוגים בסין

אתרים ארכיאולוגים בסין

יותר מ 5000 שנים של היסטוריה הפכו את סין למשכנם של אתרים ארכיאולוגים רבים שנשתמרו לאורך השנים והביקור בהם הוא חוויה בפני עצמה. יחידה ומיוחדת.
מאחורי עפר האדמה, מאחורי דלתות סודיות מצויים אוצרות ארכיאולוגים עתיקים בכל פינה כמעט בסין. זה הזמן להפשיל שרוולים, ללכלך טיפה את הידיים ולצאת למסע בעקבות האתרים הארכיאולוגיים של סין. – הציוויליזציה העתיקה ביותר בעולם. 

 

 

ממצאים ארכיאולוגים שעיצבו את סין

 

טורפאן – העולם שמתחת

 


על דרך המשי הקדומה, ששימשה למעבר סחורות (ותרבות), במדבר טאקלמאקאן יודע סופות חול אכזריות המשירות את השמיים. בני הקורואן והיאנקי שהתגוררו כאן בעבר ידעו את הסוד לעמידותה של העיר מפני הטבע האכזר – הסוד היה טמון מתחת לאדמה ולא מעליה.

 

 

מתחת לעיר טורפאן יש מערכת צינורות מים עצומה בגודלה – מעל 2500 ק"מ של צינורות שהזרימו מים לתושבים ולחקלאים באזור קשה זה ושבזכותם יכלו לשרוד. זו היתה ממש עיר שלמה מתחת לאדמה – למערכת הצינורות הללו קוראים קארז וזוהי מערכת המים העתיקה ביותר מסוגה בעולם כולו! היא שימשה את התושבים יותר מ 2000 שנים והביאה מים לפיות הצמאים ולגמלים המאובקים ולאורחים שהגיעו אל העיר במהלך מסעם על דרך המשי. התקופה הטובה ביותר להגיע למקום היא בסוף הקיץ ובסתיו, כשמזג האויר מתקרר טיפה. ניתן לרדת ולחזות במערכת המים הפלאית.

 

ג'ינשה - שורש האוריינט

 

בשנת 2001, חברת בניה מקומית שינתה את ההיסטוריה הסינית כאשר גילתה במקרה מאגר דל כלים העשויים משנהב ומאבן ירקן (ג'ייד). הם לא ידעו זאת אז אבל אבל זהו אחד הגילויים הארכיאולוגים החשובים והמשמעותיים ביותר בסין. היום ניתן לראות בג'ינשה אתר שמור להפליא עם תצוגה בת 4 קומות ולהיכנס דרך מסדרונות מוארים קלות כדי להתרשם מתרבות הבאודון: כלים גדולים לחימום יין, מסכות מוזהבות ופסלים של נשרים. כיצד עיר עתיקה זו הפכה לאחד ממרכזי התרבות של סין העתיקה ואז נעלמה מההיסטוריה? מה היה פירושה של תרבות באודו שהתמקדה בעיקר בעיניים? מסתורין רבים עדיין אופפים אתר ארכיאולוגי זה אבל הוא נותן לנו הצצה קסומה להיסטוריה ומעלה שאלות רבות לגבי ראשית הציוויליזציה הסינית.

 

שיאן – לוחמי הטרקוטה

 

בטיול לסין - ממלכת המזרח, תוכלו לראות את המקום בו נקבר הקיסר הגדול של סין כשעומדים סביב קברו 8000 חיילים נאמנים המלווים אותו כל העת – גם במותו. אתר זה מפורסם בכל העולם – אתר לוחמי הטרקוטה בשיאן. האתר נבנה על ידי 700 אלף פועלים לפני יותר מ 2200 שנים. הצבע שקישט את פניהם וגופם נעלם לחלוטין אבל לכל חייל יש פנים ייחודיות לו – מה שגורם לכל זה לקבל חיים.

 


דאן הואנג - מערות בודהה

 

מאחורי דלת סודית למערה מצויים אלפי פסלי בודהה – אחד מהאוצרות הארכיאולוגיים הגדולים ביותר בעולם – היה נסתר מאות רבות של שנים. כך היה עד שנזיר בודד גילה את הדלת שמאחוריה הסתתרו במערה כ 50 אלף פסלים של בודהה וחפצי אומנות שונים בני 1500 שנים שנשמרו בצורה נהדרת באוויר היבש של מדבר גובי. אלו רק חלק מהאוצרות הארכיאולוגים הרבים הפזורים ברחבי סין הגדולה.

 

מגוון טיולים מאורגנים לסין - טיולים נושאי תרבות מחכים לכם באתר של רימון טיולים מאורגנים בליווי נבחרת מדריכי הטיולים המומלצים, המיומנים והוותיקים שיעניקו לכם חוויה של פעם בחיים - כמו שרק רימון יכולה לתת ללקוחותיה.

 

מלאו את פרטיכם ואנו נחזור אליכם במהרה!

שם מלא: טלפון:
דוא"ל: הודעה:
התקשרו עכשיו 03-5260011 cal