חיפוש מתקדם

טיולים מאורגנים לארגנטינה

אחת המדינות הגדולות והפופולאריות ביותר בקרב המטיילים בדרום אמריקה היא ארגנטינה. מדינה יפהפייה, השנייה בגודלה באמריקה הדרומית, המציעה למבקרים אווירה כיפית, מקומות מיוחדים לטיול, מזג אוויר נפלא וארכיטקטורה מרשימה.
טיולים מאורגנים לארגנטינה מאפשרים למטיילים להגיע למקומות החשובים והמעניינים ביותר במדינה, וחברת רימון טיולים מציעה מסלולי טיול כאלה. זוהי דרך מצוינת להכיר את בואנוס איירס, בירתה של ארגנטינה, את קורדובה, את המפלים של איגאסו ואת יופייה של פטגוניה.
מטיילים רבים נהנים מהמסעות הרגליים המאתגרים של ארגנטינה, הכוללים טרקים לא פשוטים – אך משתלמים. במסעות הללו מתגלות נקודות תצפית מרהיבות, טיפוס על הרים וגבעות ולגונות יפהפיות. חובבי האווירה האורבנית ימצאו עניין רב בבואנוס איירס, המורכבת מארבעה רובעים שבכל אחד מהם כדאי לבקר, לטייל ולסעוד. המסעדות המקומיות מציעות שירות אדיב ושפע קולינרי מסקרן. ומי שמעדיף כפרים ציוריים ימצא גם אותם בארגנטינה, זו מדינה שיש בה הכל מכל וכל.
ההיצע האינסופי של ארגנטינה לתייריה עשוי לבלבל, שהרי תרצו להספיק לראות בה כל כך הרבה – אך נראה שכל הזמן שבעולם איננו מספיק להשגת המטרה. טיולים מאורגנים לארגנטינה יעשו לכם קצת סדר בבלאגן ויאפשרו לכם לחקור את אחת המדינות הכי יפות – לא רק בדרום אמריקה, אלא בכלל.

טיולים לקהל הרחב

טנגו, סמבה וקרחונים בדרום אמריקה

ארגנטינה, צ'ילה, ברזיל – 22 יום/19 לילות כולל מנאוס והג'ונגל האמזוני
לפרטים

טיולים לשומרי מסורת

דרום אמריקה - לשומרי מסורת

ארגנטינה, ברזיל, צ'ילה לשומרי מסורת– 17 יום/15 לילות
לפרטים

מלאו את פרטיכם ואנו נחזור אליכם במהרה!

שם מלא: טלפון:
דוא"ל: הודעה:
התקשרו עכשיו 03-5260011 cal