מתכננים טיול משפחתי לארה"ב?

מתכננים טיול משפחתי לארה"ב?החלטתם לטוס לארצות הברית עם כל המשפחה! החלטה נהדרת ובחירת יעד מושלם לטיול משפחתי!!
כבר קניתם כרטיסים, יש הרכב משפחתי שנוסע וכל שנותר הוא להחליט מה עושים במדינה הגדולה הזו? לכמה זמן נוסעים? איפה מתחילים ואיפה מסיימים? האם שוכרים רכב או לא? מה רוצים לראות והאם המקומות אותם נבקש לראות מתאימים לעונה בה אנחנו מבקרים?
כדי שטיול לארצות הברית יענה על כל ציפיותיכם, יהיה חוויה מהנה ובונה עם גיבוש וליכוד משפחתי כדאי מאד לתכנן אותו בקפידה. תכנון מוקפד של הטיול יגרום לטיול זורם, ללא היתקעות באמצעו ותהיות מה עושים ביום הבא כי…חבל על הזמן! מה גם שטיול הכולל מבוגרים וילדים בגילאים שונים, דורש תכנון מדויק יותר והתאמתו לכל הגילאים.

אז איך עושים זאת?
המלצה שלנו היא לשבת עם בני הבית המתעדים לנסוע יחדיו ולשוחח. לשוחח על העדפות, האם רוצים לראות ערים, טבע, נוף, פארקי שעשועים? מה התחביבים של כל אחד והאם ניתן למצוא פעילות הכוללת את התחביב לכל ילד וילד וגם…להורים?

האם אתם כמשפחה אוהבים יותר לטייל בטבע, לטייל בערים ובמוזיאונים, לחוות חוויות אקסטרים ועוד ועוד…
אלמנט חשוב נוסף שיש להביא בחשבון כבר בתחילת התכנון הוא משך הזמן שאתם יכולים לטייל והעונה בה תטיילו – שני פרמטרים אלו יקבעו את האזור ואת התכנים במידה משמעותית.

הטיסה הארוכה, עלויות הלינה והשהייה, כניסה לאתרים ולאטרקציות הם פרמטרים נוספים שישפיעו על התכנון כבר מראשיתו.

ארה"ב היא מדינה מאד ידידותית לתיירים בכלל ולמשפחות בפרט. הכל נוח – השילוט בדרכים, הדרכים עצמן, המסעדות וההיצע הרב בנושא האוכל, כך שכל אחד, גם הבעייתי ביותר, ימצא את מה שיוכל וירצה לאכול.

האתרים הרבים מקבלים ילדים בסבר פנים יפה מאד ובמרבית המקומות יש פעילויות יעודית לילדים: בפארקי השעשועים השונים, במוזיאונים, בשמורות הטבע הגדולות הפזורות ברחבי המדינה ועוד.
אנחנו ממליצים להחליט על אזור יחסית מצומצם וטיול מהנה בו לאורך תקופת הטיול ופחות לקפוץ ממדינה למדינה או מקצה אחד של ארה"ב לקצה השני שלה.
תכנון מהנה ומוצלח!

לצפייה במסלולי הטיול לארצות הברית לחץ כאן

לשיחה עם מומחי הטיולים שלנו לארצות הברית:

03-5260011

חוברת הטיולים שלנו

מלאו פרטים והחוברת בדרך אליכם

צור קשר

מלא פרטים ונחזור אליכם בהקדם