טיולים נבחרים
ארץ הפלאות בדרך המשי ארץ הפלאות בדרך המשי
טיול מאורגן לאוזבקיסטן – 9 ימים
לפרטים
סין - ממלכת המזרח סין - ממלכת המזרח
סין, מקאו, הונג קונג – 15 יום/13 לילות
לפרטים
יוון בטיול פרימיום יוון בטיול פרימיום
יוון, כולל סלוניקי – 8 ימים דלפי, מטאורה, מצובו בהרי הפינדוס, חבל זגוריה...
לפרטים
פלאי תאילנד - טיול משפחות לתאילנד פלאי תאילנד - טיול משפחות לתאילנד
תאילנד, כולל הצפון ופוקט – 14 יום/12 לילות
לפרטים
טיול הפארקים המקיף למשפחות - קיץ טיול הפארקים המקיף למשפחות - קיץ
הולנד, בלגיה, צרפת – 8 ימים
לפרטים
הרוקי'ס הקנדיים ואלסקה הרוקי'ס הקנדיים ואלסקה
קנדה - הרי הרוקי, קרוז לאלסקה – 17 יום
לפרטים
תאילנד המלכותית תאילנד המלכותית
תאילנד, כולל פאטייה ופוקט - 14 יום/12 לילות
לפרטים
יפן - ארץ הסושי והסאקה יפן - ארץ הסושי והסאקה
בתקופת השלכת - 13 יום
לפרטים
תאילנד פלטינום תאילנד פלטינום
טיול מאורגן לתאילנד כולל אמפאווה, שמורת מפלי אראוואן, פאי, פוקט – 16 יום/14 לילות
לפרטים
החלה ההרשמה לטיולי לפלנד 2020! החלה ההרשמה לטיולי לפלנד 2020!
ספארי חורף בלפלנד בטיסה ישירה לרובניימי 7 ימים
לפרטים
פניני הקריבים פניני הקריבים
קובה, פנמה, קוסטה ריקה – 17יום/15ילות
לפרטים
טיולים מאורגנים לדרום אמריקה טיולים מאורגנים לדרום אמריקה
ארגנטינה, צ'ילה, ברזיל, פרו, אקוודור
לפרטים
ספרדי כפול  - טיולי משפחות ספרדי כפול - טיולי משפחות
ספרד-ברצלונה, מדריד – 8 ימים
לפרטים
אל גן העדן הסלובקי אל גן העדן הסלובקי
סלובקיה – 8 ימים
לפרטים
ארץ האש הקווקזית ארץ האש הקווקזית
אזרבייג'ן – 8 ימים
לפרטים
נופים וערים באפריקה נופים וערים באפריקה
דרום אפריקה- 17 ימים
לפרטים

אטרקציות מרכזיות בברלין

אטרקציות מרכזיות בברלין

 

ברלין – עיר הבירה של גרמניה והעיר הגדולה ביותר במדינה היא גם מרכז פוליטי, תרבותי, תקשורתי ומדעי. ברלין ידועה בשל המורשת התרבותית שלה ומשמשת כביתו של בית האופרה המפורסם ביותר בעולם ושל התזמורת הפילהרמונית המפורסמת  כמו גם סצנת אומנות מרשימה ועשרות מוזיאונים וגלריות לאמנות, אירועים ועוד כולל אי המוזיאונים המפורסם שהוכתר כאתר מורשת עולמית.

ברלין מוזכרת לראשונה במאה ה 13 אך רק בשנת 1871 הפכה לבירתה של גרמניה ולמרות שנהרסה במלחמת העולם השניה  ועל ידי שנות דיכוי רבות שהיו לאחר המלחמה, בתקופתה של המלחמה הקרה וחצייתה של ברלין לשתי ערים עם החומה המפורסמת, העיר נבנתה מחדש ועומדת היום כמרכז כלכלי ותרבתי חשוב במיוחד.
ברלין מציעה שילוב אקלקטי של ארכיטקטורה חדשה וקלאסית, חיי לילה ובידור תוססים במיוחד, שופינג ומגוון רחב של מוסדות תרבות וספורט.
 

להלן מספר אתרי חובה לביקור בעת שהותכם בברלין ועליהם לא תוכלו לותר:

רייכסטאג:
Reichstag

כאשר התקבלה החלטה להעביר את הממשלה הפדרלית לברלין היה זה הזמן להחיות מחדש את בנין הרייכסטאג לאחר שנים ארוכות בהם היה למעשה בתחום האזור הצבאי בין שני צידיה של חומת ברלין. הבניין שופץ ושוקם לחלוטין והיום הוא פתוח למבקרים שיכולים להביט מבעד לכיפת הזכוכית המפורסמת בנוף האורבני של ברלין התוססת וגם בפעילות הפרלמנט הגרמני. סביב הרייכסטאג יש מספר מבנים השייכים לממשלה וכמובן שער ברנדנבורג הסמוך.

שער ברנדנבורג:
שער ברנדנבורג משמש כסמלה של העיר ברלין. השער נבנה ב 1791 והוא היה רק אחד מהשערים העתיקים שהקיפו את העיר העתיקה של ברלין – אשר בזמנו היתה קטנה. השער מהווה אטרקציה תיירותית מפורסמת ורבים התיירים סביבו. לידו יש מספר מבנים מפורסמים כמו מלון אדלון עם ההיסטוריה העשירה שבו.


אנדרטת השואה:
האנדרטה שהוקמה בליבה של ברלין לזכר קורבנות השואה משמשת כמקום עלייה לרגל למאות אלפי התיירים המטיילים בעיר. קורבנות השואה מונצחים באמצעות מצבות אבן בגדלים שונים היוצרים מבוך מרשים. האנדטה תוכננה על ידי האדריכל פיטר אייזנמן.


מגדל הטלוויזיה של ברלין
מגדל הטלוויזיה:
מגדל הטלוויזיה בברלין מצוי באלכסנדר פלאץ והוא בולט ומפורסם מאד. ניתןלזהות אותו ממרחק ומכל כיוון. המגדל נבנה ב 1960 וניתן לעלות לראש המגדל ולחזות בנוף פנורמי של העיר היפה.


כיכר גנדרמנמרקט:
זוהי אחת הכיכרות המדהימות בעיר. הכיכר מצויה קרוב לפרידריך שטראסה – רחוב הקניות היוקרתי של העיר באזור המיטה בעיר. בכיכר תמצאו שלושה מבנים ארכיטקטוניים מהמרשימים ביותר בעיר: אולם הקונצרטים והכנסייה הגרמנית והכנסייה הצרפתית. מבנים מרשימים במיוחד. 

קתדרלת ברלין ברלינר דום:
הקתדרלה הגרמנית – ברלינר דום היא דוגמה מרשימה במיוחד לארכיטקטורה שהיתה נפוצה בעיר בסוף המאה ה 19. ליד הקתדרלה תמצאו גם את המוזיאון להיסטוריה גרמנית ואת אי המוזיאונים כולו. כל זאת לצד השדרה המפורסמת בעיר – אונטר דן לינדן.

 

ארמון שארלוטנבורג:
ארמון שארלוטנבורג המדהים ביופיו ממוקם ממש במרכז העיר. בארמון היפהפה מתקיימות תערוכות אומנות רבות כמו אוספים מחרסינה וציורים רבים. סביב הארמון גנים רבים שניתן לטייל בהם ותוכלו לבקר גם במוזיאונים של שארלוטנבורג.

אי המוזיאונים:
אי המוזיאונים בברלין הוכרז על ידי אונסק"ו כאתר מורשת עולמית והוא משמש ביתם של מוזיאונים רבי ושל מרכזי תצוגות חשובים במיוחד כמו: המוזיאון העתיק, המוזיאון החדש, מוזיאון בודה ומוזיאון פרגאמון. האוספים המצויים במוזיאונים אלו הם בני 6000 שנים של היסטוריה ושל אמנות.

אנדרטת החומה:
במקום זה מונצחים קורבנות שנפלו בשל חומת ברלין ובו מרכז תיעוד היסטורי. במקום אפשר לקבל תחושה ממשית שך המציאות של החיים עם חומה ומה היו המתקנים של הגבול.

כיכר פוטסדאם:
לפני מלחמת העולם השניה היתה הכיכר מרכז העיר ולאחריה אף אחד לא ביקר במקום עד לנפילתה של החומה. המקום השתנה לחלוטין לאחר נפילת החומה ב 1989 והיום יש סביבו התרחשות רבה ובמרכז עומד מרכז סוני המפורסם וחנויות רבות מספור. כיכר פוטסדאם היא ה מקום להיות בו בעת ביקור בעיר ויש בו תמיד סלבס..

המוזיאון היהודי:
המוזיאון היהודי בברלין מציע תעוד מרשים של ההיסטוריה היהודית, התרבות והאמונה בגרמניה. המוזיאון מתאר את השואה אבל גם הרבה מעבר – כאן ניתן לנמצוא את סיפורם של היהודים באירופה במשך כמה אלפי שנים המסופרים דרך אמנות, סרטים, תיעוד ומספר תצוגות אינטראקטיביות.

אונטר דן לינדן:
זוהי השדרה המפורסמת ביותר בברלין המתורגמת כ – תחת עצי התרזה ומושכת אליה מבקרים במשך מאות שנים. השדרה הרחבה המשתרעת לאורך 1400 מטרים היוותה נתיב נסיעה כבר ב 1573 לבני האצולה בדרכם לצייד בטירגארטן. בהמשך נשתלו העצים המפורסמים וכיום השדרה הרחבה מספקת מקום נהדר לצעידה ולמנוחה. לאורך השדרה קיימות מספר אטרקציות תיירותיות.

פארק טירגארטן:
טירגארטן מהווה חלק חשוב ביותר ל העיר ברלין. בעבר שימש המקום כאזור הצייד של עשירי העיר והוא הפך לפארק ב 1700. הפארק תוכנן בסגנון צרפתי ולאחר מכן הוסב לפארק בסגנון אנגלי. הוא למעשה משמש כריאה הירוקה של העיר ומקום לנופש ומרגוע לתושבי העיר עם שבילי הליכה רבים ונתיבי רכיבה על אופניים.

 

רימון מציגה : טיולים מאורגנים לגרמניה

מלאו את פרטיכם ואנו נחזור אליכם במהרה!

שם מלא: טלפון:
דוא"ל: הודעה:
התקשרו עכשיו 03-5260011 cal