הדפסה

טיולי פסח 2015 - יפן - ארץ השמש העולה

יפן - ארץ השמש העולה

קוד טיול: JPN
יפן – 12 יום/9 לילות
טוקיו, ניקו, קאמאקורה, הקונה, פוג'י, מאצומוטו, טקאיימה, קיוטו, הירושימה, מיאג'ימה, קוראשיקי, קובה, נארה
כולל טיולים בתקופת פריחת הדובדבן ופסח
טיולי עומק מקיפים, ממצים ואיכותיים...
ימי טיול מלאים מבוקר עד ערב... ללא ימים חופשיים...
חצי פנסיון – כולל 9 ארוחות ערב,
 

מסלול

יום 1.
תל אביב – טוקיו
ניפגש בנמל התעופה ע"ש בן גוריון ונמריא דרך יעד ביניים בטיסת לילה לטוקיו.

יום 2.
טוקיו
נחיתה בטוקיו, בירת יפן ולאחר הנחיתה נתחיל בסיורנו המודרך. תחילה נחווה את הנסיעה ברכבת המונורייל (ללא נהג) לאי המלאכותי אודאייבה שבמפרץ טוקיו, תוך שאנו חוצים את גשר ה"קשת" ממנו נשקף נוף קו הרקיע של העיר. נמשיך לאומוטסנדו, ה"שאנז-אליזה" של טוקיו והלאה לרובע שיבויה התוסס, אחד מ-23 הרבעים של טוקיו הידוע המפורסם בצומת המסמל את טוקיו כ"עיר ללא הפסקה" (כמו הטיימס סקוור בניו יורק), עם תנועה בלתי פוסקת של אנשים, כלי רכב, מסכי טלוויזיה ענקיים, אורות ושלטי חוצות. מכאן להראג'וקו, אזור קניות צעיר ותוסס ונסיים בביקור במקדש מייג'י ג'ינגו, שנבנה לזכר הקיסר מייג'י, אשר שם קץ לשלטון הפיאודלי ביפן ב- 1867 והוציא את יפן מן הבידוד לו הייתה נתונה משך שנים. ארוחת ערב.
 
יום 3.
טוקיו
עם בוקר נצא ליום סיור מודרך ומקיף אותו נתחיל באסקוסה, האזור העתיק של טוקיו ששימש כאזור הבילויים במאות 17-19. נבקר במקדש הבודהיסטי סנסו-ג'י ונראה את פסלה של אלת החסד, קנון. לאחר שנהנה גם משוק נאקאמיסה הסמוך נמשיך למוזיאון אדו (שמה הקודם של העיר), המשחזר את סגנון החיים בטוקיו במאה ה-16. הלאה לאזור שוק הדגים המפורסם צוקיג'י וכאן מתבצעת בשעות הבוקר המוקדמות המכירה הפומבית של דגי הטונה הענקיים (הכניסה בשעות הבוקר המוקדמות מוגבלת ולכן הביקור יתבצע במהלך היום). מכאן למתחם הקיסרי בו נראה את הדייאט – הפרלמנט היפני ולפארק וונו, המפורסם בעצי הדובדבן הפורחים בו באביב. לא נחמיץ כמובן את רובע גינזה היקרתי ולקראת ערב נחזור למלון.
בערב - ניסע ברכבת התחתית (כלולה במחיר) ובלוויית מלווה הקבוצה לרובע שינג'וקו, מרכז בילוי נוצץ וססגוני, השופע מסעדות, פאבים ומועדוני לילה, בתי קולנוע ותיאטראות ועוד מיני סוגי בילוי שונים ומגוונים וכל זאת תחת האורות הנוצצים של שלטי החוצות הענקיים.
ארוחת ערב כלולה.
 
יום 4.
טוקיו, ניקו
יום טיול לפארק הלאומי ניקו ולעיירה ניקו, השוכנת כ-140 ק"מ צפונית לטוקיו באזור יפהפה של נופי הרים, יערות ונפלי מים. נבקר במקדש טושוגו, שהוכרז ע"י ארגון אונסקו כאתר מורשת עולמית ובו נמצא המאוזוליאום של השוגון טוקוגאווה לייאסו, מייסד השושלת ואשר פעל לאיחוד יפן במאה ה-17. נראה את דמויות 3 הקופים המפורסמים ונמשיך בדרך הזיג זאג (אירוהא) המפורסמת אל פסגת ההר לתצפיות על אגם צ'וזנג'י ומפלי קיגון המרהיבים. נרד חזרה בדרך הזיגזאג ונעשה דרכנו חזרה לטוקיו. ארוחת ערב.
 
יום 5.
קאמאקורה, הקונה
ניסע לקאמאקורה, מושב השוגונים ומרכז פוליטי בעבר. נבקר במקדש הייס קאנון ונתרשם מפסל בודהה הענק והמפורסם העשוי נחושת. נמשיך להקונה, עיירת הנופש ומעיינות המרפא השוכנת על גדות אגם אשי ולמרגלות הר הגעש המפורסם, פוג'י. נערוך שייט באגם אשי ונערוך תצפית על עמק אוואקודני, בו מתקיימת פעילות של גופרית מבעבעת ומולו נמצאת כיפתו של הר פוג'י. נסיים בביקור במוזיאון הפתוח, המציג בגנו רחב הידיים מגוון פסלים של מיטב פסלי העולם.
בערב – ארוחת ערב ולאחריה נוכל ליהנות מהמרחצאות המפורסמים במקום.
 
יום 6.
הר פוג'י, מאצומוטו, טקאיימה
עם בוקר ניכנס למרכז המבקרים של הר פוג'י ונקבל הסברים אודות האתר. נמשיך לתצפיות מרהיבות מהתחנה החמישית (מותנה במזג האוויר). מכאן מועדות פנינו למאצומוטו ונבקר במצודת הסמוראים, השמורה ביותר ביפן. נסיעה בנופי הרי האלפים היפניים תיקחנו לטקייאמה, עיירה עתיקה השוכנת בלב איזור הרי האלפים היפניים. ארוחת ערב.
 
יום 7.
טקאיימה, קיוטו
לאחר ארוחת הבוקר נבקר בשוק הבוקר מיאגאווה ובמוזיאון בו נמצאות העגלות המקושטות והמרהיבות, בהן משתמשים פעמיים בשנה בפסטיבל עגלות המקדש. נבקר ברחוב קאמי-סנומצ'י, שם נתרשם מהבתים המסורתיים ומהרובע העתיק ונמשיך לשיראקאווה גו, בה נראה את בתי האיכרים שנבנו בצורה ייחודית המתאימה לאקלים במקום. סגנון ייחודי זה-"גאשו זוקורי", מאפיין את האזורים החשופים לכמויות שלגים משמעותיות בתקופת החורף ומגן על הבתים מפני קריסה. לאחר ביקור בבית "וואדה" - כך נקראים הבתים האופייניים, דרכנו תיקחנו לקיוטו, עיר קסומה ששימשה כבירת הקיסרות היפנית למעלה מ-1,100 שנים ובה מרוכזים רבים מהמקדשים הבודהיסטים ומשכני השינטו ביפן.
בערב – נצא לביקור ברובע הבילויים גיון, הידוע בגיישות לבנות הפנים הלבושות בקימונו המסורתי. ארוחת ערב כלולה.
 
יום 8.
קיוטו
יום מלא של סיורים וביקורים מקיפים. נתחיל בטירת ניג'ו מהמאה ה-17 שבה התגוררו השוגון ומשפחתו. נמשיך לביקור בגן הסלעים שבמקדש הזן ריואנג'י ולגולת הכותרת של קיוטו – פביליון הזהב קינקאקוג'י, השכן לגדות אגם קטן, וצבוע זהב. נמשיך למקדש השינטו והגן הקלאסי היאן ונסיים בשוק נישיקי, לו היסטוריה של מאות שנים ומכונה "המטבח של קיוטו". ארוחת ערב.
בערב – נצא להתארח ב"בית שלום", מרכז מיוחד של יפנים אוהבי ישראל.
 
יום 9.
קיוטו, נארה, הירושימה
לפני שניפרד מקיוטו נבקר תחילה במקדש קיומיזודרה, ממנו נשקף נוף מרהיב של אתריה הרבים של קיוטו. נמשיך לנארה, בירתה הראשונה של יפן במאה ה-8 ונערוך סיור במהלכו נבקר במקדש הבודהיסטי טודאיג'י, בו פסל ענק (כ-500 טון) מברונזה של בודהה, השוכן בתוך פארק בו איילות וצבאים המהלכים באופן חופשי. נמשיך למקדש השינטו – קאסוגה, שנבנה בתחילת המאה ה-8 ע"י משפחת אצולה ובו כ-3000 מנורות אבן וברונזה.
אחה"צ – נחווה את חוויית הנסיעה ברכבת המהירה, ה"בולט טריין" להירושימה. ארוחת ערב.
 
יום 10.
הירושימה, מיאג'ימה, קובה
עם בוקר נשוט למיאג'ימה, אי קטן שהוכרז ב-1996 ע"י ארגון אונסקו כאתר מורשת עולמי ונחשב כאחד משלושת האתרים היפים ביותר ביפן. נבקר במקדש איציקושימה, אשר הביא לאי את פרסומו ואת שמו, הבנוי חלקו בתוך הים וכולל את שער העץ הנודע שנבנה לראשונה במאה ה-6. נחזור להירושימה ונבקר במתחם השלום ובמוזיאון השלום, מקום בו הוטלה פצצת האטום
ב-1945 שהביאה לסיומה של מלחמת העולם השנייה.
אחה"צ – נעשה דרכנו ברכבת הבולט המהירה לקובה, נערוך סיור היכרות ונגיע למלון. ארוחת ערב כלולה.
 
יום 11.
אוסקה - תל אביב
הסעה לנמל התעופה של אוסקה וטיסת לילה דרך יעד ביניים חזרה ארצה.
 
יום 12.
תל אביב
נחיתה בלילה שבין יום 11 ליום 12 בנמל התעופה ע"ש בן גוריון.
 
 
לתשומת לב:

JPN 06.04.15 – לילה נוסף בטוקיו וללא לינה בהירושימה. הביקורים בהירושימה ומיאג'ימה יתבצעו ללא לינה בהירושימה. ללא ביקורים וסיורים בקוראשיקי ובאוסקה. לקבלת תכנית הטיול המיוחדת והמפורטת, נא לפנות למשרדנו.

המחיר כולל

סיורים מודרכים
בטוקיו, קאמאקורה, ניקו, טקאיימה, שיראקאווה גו, קיוטו, הירושימה, מיאג'ימה, קוראשיקי, קובה ונארה.
 
ביקורים ואירועים מיוחדים
טוקיו – האי המלאכותי אודייבה, אומוטסנדו, שיבויה, הראג'וקו, מקדש מייג'י,
מקדש סנסו-ג'י באסקוסה, פארק וונו, גינזה, שינגו'קו.
טוקיו
– מוזיאון אדו.
טוקיו - שוק הדגים צוקיג'י.
ניקו – מקדש טושוגו, אגם צ'וזנג'י ומפלי קיגון.
קאמאקורה - פסל בודהה הענק מנחושת.
הקונה – שייט באגם אשי, המוזיאון הפתוח.
הר פוג'י – מרכז המבקרים, תחנה מס. 5.
מאצומוטו
– מצודת הסמוראים.
טקאיימה – שוק הבוקר, מוזיאון במות העץ ומרכבות ה"יטאי".
שיראקאווה גו – בית "וואדה".
קיוטו – טירת ניג'ו, גן הסלעים ריואנג'י, פביליון הזהב קינקאקוג'י, היאן ומקדש השינטו, שוק נישיקי, מקדש קיומיזו.
קיוטו – בית שלום.
נסיעה ברכבת ה"בולט טריין".
מיאג'ימה – מקדש איציקושימה.
הירושימה – מוזיאון השלום ופארק השלום.
קוראשיקי – עיירת תעלות המים הציורית.
נארה – מקדש טודאיג'י, פארק האיילים, מקדש קאסוגה.

מידע כללי

* בתי מלון – אכסון בבתי מלון דרגה ראשונה ו/או דרגת תיירות טובה בחדרים זוגיים עם
  שירותים צמודים.

* כלכלה – חצי פנסיון (9 ארוחות ערב כולל ארוחה בליל הסדר).

* טיפים לנותני השירותים השונים (למעט סבלות בבתי המלון).

* מפגש קבוצה לפני הנסיעה.
 
* חיסונים- חיסונים: למידע כללי ובאחריות הנוסע לבדוק ולעיין באתר משרד הבריאות – www.health.gov.il. כמו כן, ניתן לפנות ללשכת הבריאות המחוזית. 
 
מומלץ לעיין בתנאים ומידע כללי
 
 

הפלוסים של רימון

 חצי פנסיון – כולל 9 ארוחות ערב
 
 טוקיו – האי אודאייבה, מוזיאון אדו, שוק הדגים צוקיג'י
 
 ניקו – מקדש טושוגו, אגם צ'וזנג'י, מפלי קיגון
 
 הקונה – שייט באגם אשי, המוזיאון הפתוח
 
 הר פוג'י – עלייה לתחנה מס. 5
 
 מאצומוטו – מצודת הסמוראים
 
 קיוטו – בית שלום
 
 נסיעה ברכבת ה"בולט טריין"
 
 קוראשיקי – עיירת תעלות המים הציורית
 
 נארה – מקדש טודאיג'י, פארק האיילים, מקדש קאסוגה