יער הקוקיות היער השחור למשפחות פסח 2022
7
6
FG |
טיול ליער השחור גרמניה, חבל אלזאס

יער הקוקיות גרמניה היער השחור למשפחות

יער הקוקיות

יער ההרפתקאות: 7 ימים של חוויות לכל המשפחה בשניים מחבלי הארץ הקסומים של מערב אירופה. חבל אלזאס, שמאות שנים החליף ידיים בין צרפת וגרמניה; ו'היער השחור', אחד היערות הגדולים והמרשימים שנותרו במערב אירופה שסביבו נרקמו אגדות האחים גרים. בין היתר נבקר ב'פארק אירופה', גדוש המתקנים והאטרקציות ונגלוש לאורך 3 קילומטרים (!) במגלשה אלפינית. בתוך הנוף המרהיב הזה התפתחה גם תרבות אנושית ייחודית. במהלך המסע שלנו, שיעבור דרך שלוש מדינות (צרפת, גרמניה ושוויץ), נחווה גם הפן הזה ונבקר בערים ועיירות ציוריות, כמו שטרסבורג, פרייבורג ושטיין אם ריין.

שטרסבורג, אירופה פארק, באדן באדן, מומלזיי, קולמר, טודנאו והמגלשה האלפינית, טיטיזיי ופארק המים, פרייבורג, טריברג ופארק החבלים, טובינגן, שטוטגארט ומוזיאון מרצדס, מפלי הריין, שטיין אם ריין

 

צור איתנו קשר לגבי הטיול

כמו כן, אתה מוזמן ליצור קשר עם נציגי השירות
שלנו בטלפון: 03-5260011

מסלול הטיול

 • 1

  תל אביב – ציריך, שטרסבורג, קרלסרוהה

  ניפגש בנמל התעופה ע"ש בן גוריון ונמריא לציריך. עם הנחיתה נעשה דרכנו לשטרסבורג, בירת חבל אלזאס ואחת משלוש הבירות של האיחוד האירופי. נערוך סיור היכרות במרכז העיר הציורית נתרשם מקתדראלת נוטרדאם היפהפייה, מבנה גותי מרהיב וענק מאבן אדומה שנחצבה בהרי הווג' הסמוכים ומעוטר בדמויות מהתנ"ך ומהברית החדשה. נבקר ברובע "צרפת הקטנה" – הרובע המקסים בו תעלות מים, בתים ציוריים, בתי קפה וחנויות מזכרות. נמשיך לסיור רכוב בו נראה את בית הכנסת "שלום", שנבנה ב-1950 על שרידי בית הכנסת העתיק שהוחרב ע"י הנאצים. בתום הסיור ניסע למלון בקרלסרוהה.

 • 2

  אירופה פארק

  יום של חוויות והנאה בו נצא לביקור באחת האטרקציות המעולות באירופה – אירופה פארק. הפארק מחולק לחמישה עשר אזורים שונים, רבים מהם על שמן של ארצות או מחוזות באירופה. מלבד טיול ב"ארצות השונות" וטעימת המאכלים הלאומיים שלהן, נוכל למצוא בפארק למעלה מ-100 מתקנים והופעות טובות. ביניהם ספינת פיראטים מתנדנדת, מסלולי מרוצים, קרוסלות, מתקני ושעשועי מים, שייט רפסודות, מגלשות מים, רכבות הרים ועוד. חזרה למלון.

 • 3

  יום 3. באדן באדן, מומלזיי, קולמר

  לאחר ארוחת הבוקר תיקחנו דרכנו לבאדן באדן היוקרתית, השוכנת בפאתי היער השחור, עיר מרחצאות מרפא עוד מתקופת האימפריה הרומית ועד היום. נראה את ארמון הקורהאוס המרשים, נטייל במדרחוב ליאופולד המפואר ונראה גם את בית הקזינו הראשון באירופה. נמשיך בנופי הטבע הנפלאים של היער השחור לביקור במומלזיי, פנינת גן עדן בה אגם מתקופת הקרחונים. בהמשך נגיע לקולמר שבחבל  אלזאס, עיר עתיקה שחלקה הגדול הינו מדרחוב שהוא מעין מוזיאון פתוח. נראה את העתק פסל החירות המוצב בעיר לכבודו של הפסל יליד קולמר – פרדריק אוגוסט ברתולדי. נראה את "ונציה הקטנה", את בתי העץ והפרחים המרהיבים. לעת ערב נחזור למלון.

   

   

 • 4

  המגלשה האלפינית, טיטיזיי ופארק המים

  הבוקר מועדות פנינו לאחת האטרקציות הפופולאריות ביער השחור – מגלשת הרים אלפינית, ממגלשות ההרים המלהיבות ביותר ביער השחור. זוהי אטרקציה נפלאה של כמעט 3 קילומטרים של סיבובים ופיתולים מלהיבים (יש להקפיד על מרחק מהגולשים לפניכם). נגיע ברכבל אל נקודת המוצא ואת הדרך מטה נעשה במגלשה. נמשיך לטיטיזיי, עיירת הנופש שקיבלה את שמה מהאגדה על טיטוס שטבל באגם, כאשר שימש בתפקיד המושל צבאי של האימפריה הרומית. נטייל לאורך האגם ובין חנויות המזכרות ושעוני הקוקייה. נמשיך לבילוי משפחתי מהנה בפארק המים הנפלא והחווייתי, עם שפע בריכות ומגלשות המים שבו וכולל אטרקציות מים המתאימות כמעט לכל גיל. לעת ערב נחזור למלון.

   

 • 5

  פרייבורג, טריברג, פארק חבלים, מפלי טריברג, שטוטגארט

  ניסע לפרייבורג, בירת היער השחור – עיר אוניברסיטאית יפה ותוססת עם שפע של בתי קפה, מסעדות ומקומות בילוי. נראה את בית הכנסת עם האנדרטה המעניינת שבחזיתו, את הקתדראלה הגותית המרשימה בגודלה ואת כיכרות ראטהאוז ומינסטר. נמשיך לטריברג, עיירה אופיינית ליער השחור – מפלי מים, עבודות עץ, מזכרות וכמובן שעוני קוקייה מהגדולים והיפים בעולם. נהנה להנאתנו מפארק החבלים הכולל גשרי חבלים תלויים, מסלולי מכשולים, גלישה באומגות ועוד. נסיים בביקור במפלי טריברג – מפלי המים הגבוהים בגרמניה ולקראת ערב נגיע למלון באזור שטוטגארט.

 • 6

  טובינגן, שטוטגארט ומוזיאון מרצדס

  הבוקר ניסע  לטובינגן, עיר אוניברסיטאית השוכנת על גדות נהר הנקר, יובל של נהר הריין. נסייר ונטייל בעיר העתיקה, ששמרה על אופייה וצביונה ולא נהרסה במלחמת העולם השנייה. נחזור לשטוטגארט ונראה את המבנים המרשימים ובהם בית האופרה, הארמון הישן ועוד. נבקר במוזיאון מרצדס-בנץ (כפוף לשעות פתיחה), בו מוצג אוסף של מכוניות שונות ומתקופות שונות. חזרה למלון.

   

   

 • 7

  מפלי הריין, שטיין-אם-ריין, ציריך – תל אביב

  פנינו מועדות דרומה לביקור במפלי הריין, בעלי העוצמה הגדולה באירופה, 137 מ' רוחבם ו-21 מ' גובהם. נמשיך לביקור בשטיין-אם-ריין, עיירה שווייצרית מקסימה, המכונה "הבונבוניירה השווייצרית" – בתי העיירה המיוחדים מהם משתלשלים פרחים, חזיתות הבתים המצוירות ומנזר ממנו נשקף נוף הנהר והעיירה ונראה כאילו לקוח מתוך גלוית נוף. בתום הביקורים נעשה את דרכנו לנמל התעופה של ציריך ונטוס חזרה ארצה, לנמל התעופה ע"ש בן גוריון.

 לתשומת לב:

– מסלול מעודכן ישלח בעת הרישום ו/או לפני  יציאת הטיול.

– הטיול יתקיים בהתאם להנחיות רשויות הבריאות בישראל ובמדינת יעד הטיול .

– באחריות הנוסע לרכוש פוליסת ביטוח נסיעות, בריאות, ומטען כולל כיסוי לביטול  ולמקרה קורונה.

– ייתכנו שינויים בסדר הלינות והביקורים.

– בתקופת תערוכות, ירידים, אירועים מיוחדים וכנסים בערים השונות, תיתכן לינה מחוץ לעיר ו/או בעיר סמוכה, תוך שמירה על ביצוע מלא של תכנית הטיול הכלולה במחיר.

– בהתאם ללוח זמני הטיסות, ימי ושעות הפתיחה והסגירה של האתרים במהלך המסלול, ייתכנו    שינויים (גם לאחר יציאת הקבוצה מהארץ) בסדר הביקורים וייתכנו גם ויתורים על חלק מאתרי    הביקורים, כל זאת תוך מתן ביקורים חלופיים.

–  מומלץ לעיין בתנאים והמידע הכללי המפורסמים באתר.

הערות ומידע כללי

מידע כללי

* טיסות ת"א-ציריך-ת"א.

* בתי מלון – אכסון בבתי מלון דרגה ראשונה ו/או דרגת תיירות טובה.

* כלכלה – ארוחות בוקר מזנון חופשי משך כל ימי הטיול.

* ארוחה בליל הסדר.

* טיפים לנותני השירותים השונים (למעט סבלות).

* תחבורה- אוטובוסי תיור נוחים וממוזגים.

* פגישת קבוצה בזום. מועד המפגש יעודכן כשבועיים לפני יציאת    הטיול.

* אפשרות ל-10 תשלומים שקליים ללא ריבית וללא הצמדה.

 

מה עושה את ההבדל

שטרסבורג –  "צרפת הקטנה"

אירופה פארק

באדן באדן – עיר מרחצאות המרפא

מומלזיי – האגם המקסים ביער השחור הצפוני

קולמר – "ונציה הקטנה"

היער השחור – המגלשה האלפינית

טיטיזיי  – פארק מים

פרייבורג – בירת היער השחור

טריברג – מרכז עבודות שעוני הקוקייה

פארק חבלים

מפלי טריברג – מפלי המים הגבוהים בגרמניה

טובינגן – העיר העתיקה

שטוטגארט – מוזיאון מרצדס

מפלי הריין

שטיין אם ריין – "הבונבוניירה השווייצרית"

 

רישמת

בתי המלון* הבאים או דומים להם יעמדו לרשות המטיילים

עיר מספר ימים בית המלון
קרלסרוהה 4 ACHAT HOTEL KARLSRUHE CITY
https://achat-hotels.com/hotels/karlsruhe-city
שטוטגארט 2 MERCURE HOTEL STUTTAGART SINDELFINGEN
https://www.mercure-stuttgart-sindelfingen.de/MERCURE HOTEL STUTTAGART AIRPOR
https://mercure-stuttgart-airport-messe.h-rez.com/

*רשימה זו אינה מהווה התחייבות למלון מסוים.

 *רשימת בתי מלון מעודכנת תימסר לנוסעים לפני היציאה לטיול.

מעוניינים לצאת לטיול?

צרו איתנו קשר

כמו כן, אתה מוזמן ליצור קשר עם נציגי השירות
שלנו בטלפון: 03-5260011

חוברת הטיולים שלנו

מלאו פרטים והחוברת בדרך אליכם

הצטרף לטיול

מלא פרטים ונחזור אליכם בהקדם

צור קשר

מלא פרטים ונחזור אליכם בהקדם