חיפוש מתקדם

טיולים מאורגנים לצ'ילה

צ'ילה היא יעד תיירותי מבוקש,.המטיילים בה נהנים מחופים מרהיבים ביופיים, מפעילויות אתגריות, ממסעות רגליים מהנים וכן מחיי לילה מלהיבים. זוהי מדינה המתפארת בתרבות עשירה ויופי בלתי-רגיל, הכולל הרי געש, יערות גשם ואגמים רחבי ידיים. כדי לגלות את כל האטרקציות החשובות והיפות של צ'ילה מומלץ להיעזר בשירותיו של מדריך מנוסה שמכיר את המדינה היטב ויודע בדיוק לאן כדאי לכם להגיע. טיול מאורגן לצ'ילה עם חברת רימון טיולים מציע לכם בדיוק את זה. במהלך הטיול תגלו את היופי המיוחד של המדינה, את איי צ'ילואה ואת עיר הבירה הסוערת – סנטיאגו. תגיעו להרי האנדים ולקו החוף הנפלא של האוקיינוס השקט ותיחשפו לטבע עוצר נשימה, שכולל הרים ואגמים, ביצות ופיורדים, לצד פטגוניה והקרחון המתנפץ, צוקים וכיפות קרח. טיול יפהפה ומרתק כבר אמרנו?


טיול מאורגן לצ'ילה מבטיח למטיילים הסקרנים וחובבי הטבע אפשרויות טיול רבות, ולאורך המסע תצברו שפע של חוויות מרגשות ונדירות. זוהי מדינה שתרבותה מיוחדת ומסקרנת במיוחד, שהטבע הפראי הבא הוא מעדן לעיניים ושאי אפשר למצות אותה. תמיד נראה שיש עוד שפע עצום שנותר לגלות. 

טיולים לקהל הרחב

טיולים לקהל הרחב

טנגו, סמבה וקרחונים בדרום אמריקה

ארגנטינה, צ'ילה, ברזיל – 21 יום/18 לילות כולל מנאוס והג'ונגל האמזוני
לפרטים

דרום אמריקה גרנד תור

ברזיל, ארגנטינה, צ'ילה, פרו – 24 יום/21 לילות
לפרטים

פלאי דרום אמריקה

ארגנטינה, צ'ילה, ברזיל – 17יום/14 לילות
לפרטים

קיץ דרום אמריקאי

ארגנטינה צ'ילה ברזיל - 15 יום. כולל קלאפטה, שמורת פארק הקרחונים, טורס דל פיינה, פריטו מורנו - ה"קרחון המתנפץ", בואנוס איירס, מפלי איגואסו, ריו דה ז'נירו, האיים הטרופיים
לפרטים