חיפוש מתקדם

טיולים מאורגנים לסין

זה מכבר מעוררת סין עניין עצום בקרב ישראלים. הארץ העצומה אשר במשך שנים היתה רחוקה ולא מושגת הופכת בשנים האחרונות לאחד מיעדי הטיולים הנחשקים והמועדפים. הדרך הטובה והנוחה ביותר להתרשם ולו על קצה המזלג מייחודה של מדינה זו הוא באמצעות טיול מאורגן. רימון טיולים מציעה מגוון טיולים לכל חתכי האוכלוסייה- צעירים ומבוגרים, ועדי עובדים, קבוצות, משפחות וזוגות.


אזהרה: כבר עם נחיתתכם בבייג'ין אתם עלולים ללקות בהלם תרבותי. כיכר טיאנאמן, סיור ריקשות, ביקור בבית מגורים סיני אופייני, ביקור ב"עיר האסורה" המוקפת חומה (החומה הסינית הידועה), ביקור בשוק המזון בוואנגפוג'ינג, ארוחת ערב במסעדה נחשבת, ביקור בפראק שעשועים ענק,  מופע קונג פו, ביקור במערת הנטיפים בקסומה בגוילין, שיט על נהר יאנגשו וביקור בשוק הססגוני שלה, מופע אור קולי ועוד ועוד.


מי מכם שצפויים לבקרה בפעם הראשונה בחייהם בסין ודאי מומלץ לעשות זאת במסגרת טיול מאורגן. החברה מעמידה לרשותכם את טובי המדריכים היודעים כיצד למלא את הזמן הקצוב והמוגבל בביקור בכל המקומות והאטרקציות אשר הם בבחינת MUST  עבור מי שעבורם הביקור הזה מפשיל את הווילון הכבד והאטום שהיה עטוי במשך שנים על המדינה והסתיר אותה מהתודעה.


גילוי נאות והודאה: אי אפשר לסכם טיול מאורגן בסין ב-200 מלים בסך הכול מבלי להודות ולהתוודות כי המידע שהובא כאן לא ממלא אף לא שן מזלג אחת וודאי מותיר את התיאבון פתוח...

טיולי משפחות

הדרקון סיני - טיול משפחות

סין, הונג קונג, מקאו - 15 יום/13 לילות
לפרטים

החוויה הסינית למשפחות

סין, מקאו, הונג קונג – 12 יום/10 לילות
לפרטים

בייג'ין הקיסרית למשפחות

סין – בייג'ין וסביבותיה – 10 ימים/8 לילות
לפרטים

טיולים לקהל הרחב

בייג'ין הקיסרית

טיול מאורגן לסין – בייג'ין וסביבותיה–10 ימים/8 לילות
לפרטים

סין - ממלכת המזרח

סין, מקאו, הונג קונג – 15 יום/13 לילות
לפרטים

החומה הגדולה

סין, מקאו, הונג קונג – 11 יום/9 לילות
לפרטים

פלאי סין וסצ'ואן

סין כולל סצ'ואן, מקאו, הונג קונג – 15 יום/13 לילות
לפרטים